bugün

sonrasında pişkin pişkin gülerek "pardon lan" diyen, elinin ayarı olmayan ayı arkadaştır bu. tank 1990 kendisine yasaklanmalıdır.
kuşun etrafı çelik ile kaplı ise ve arkadaş yıldızları toplamamışsa gerçekleşmeyecek durumdur.
parlayan tankları vurup, tabanca almışsa çelik de kırabildiğinden rahatlıkla vurabilir. hatta deler geçer, o derece.
o asil kartalı, joystiği kırma pahasına koruyorken bir anlık hata yapıp oyunu bozan arkadaş.

(bkz: atari yıllarına dönüş 3)
ağzı burnu kırılası insandır kendisi.
kartalın çevresindeki tuğladan örülmüş duvar beton şekline çevrildiğinde birşey yapamayacak olan arkadaştır, bu sefer siz sırıtırsınız.
şerefsizin önde gidenidir. o kadar emek boşa gider
oynanan oyun super tank 1990 versiyonu ise, kartalın etrafına on kat çelik duvar da örülse aynı ibneliği yapacak olan arkadaştır.
bölüm sona ererken öylesine sağa sola ateş edilirken olan korjunç olay. 1 dakika olayın şoku yaşanır .
(bkz: orospu çocugu)
ilk bölümde duvar örülse de ikinci bölümde kendi haritasını açtığı için oyun, çaresi yoktur.
ya da bazen silah hayvanlaşır, metali falan da eritir, deler geçer. kartalı vurur.
bu arkadaşa açacaksın duck hunt'u. vursun eblek ördeği.
iki saattir kartal diyoruz, bir kere demirören demedik. demirören istifa.
bölüm sonu kuşun çevresindeki kiremitleri kırmaya çalışırken el kaymasıyla kuş vurulur ve o kadar bölüm bir anda boşa gitmiş olur.
(bkz: allah belanı versin)
ibne kuzenimin çokça yaptığı eylem. bre mal madem oynamayı bilmiyorsun neden ha neden??? bir de suçu kola* atması yok mudur.

+ olm salak mısın buraya kadar gelmişiz az dikkatli olsana anuna koyum.
- lan oyun bitti ben de daşşağın sıkıyordum sağa sola.
+ senin o minik g*tüne tank mermisi girsin emi. 9 canım vardı negzel hayvan gibi de kasmıtım tankı.
- ehe mehe
+ sigi git bir de gülüyor namussuz.
(bkz: based on a true story)
annesi için kolaydır çocuğunun bu hareketi yaptığını hemen anlar. (bkz: kulak çınlaması)
(bkz: kulak çınlaması)
ayrıca bu şerefsiz çıkan her yıldızı kendisi alıp size birşey bırakmaz.
annemle oynarken başıma çokça gelen hadise. 300 bölüm sonrasında gelen inanılmaz son ile yıkılmışızdır.
elleri kırılasıcadır.
+hadi aslanım bu sefer fena yapcaz onları hadi koçum.
-tamam ortak.hadi başlayalım.
*
+ben sağ tarafı aldım sen sol tarafı al.
-tamam ama ortaya dikkat et.kuş açıkta kalmasın.
+tamam ortayı ben aldım.
-oh bu bölümde bitti ortak 68.bölüme geçtik yav.
+valla lan çok iyi gidiyoz.
-oh bu bölümde bitti.** *
+lan lan naptın olum.
-hiii.abi valla istemeden oldu sağa sola ateş ediyodum bölüm biterke.
+lan allah belanı versin ya o kadar ilerlemiştik lan olum dikkat et dedik kuş açıktı.
-abi ya valla çok pardon abi bak neyse rekoru kırmışız ya.
+lan bi git rekoruna da sokucam şimdi.
-ulan o kadar ilerlemiştik lan.
belki de fedakar arkadaştır kendisi. kendim de o kartalı çok vurduğum için biliyorum tabii. şöyle ki, belki de birlikte oynadığı arkadaşın tüm canları bitmiştir ve ilgili kişi de "sensiz oynamaktansa vururum lan bu ibneyi" demiştir. olamaz mı? olabiliiiir.
(bkz: a bu benim lan)
(bkz: tank 1990 da kartalın etrafını yıkılmaz yapıp hiç gocunmayan adam)dan yeğdir.
(bkz: tank 1990 da kartalın etrafını yıkılmaz yapan adam)
--spoiler--
bir suçu yoktur aslında. olabilir, her insanın başına gelebilir. kartal açıkta kaldıysa normaldir yani. insan dövülmez bunun için.
ama oyun başlar başlamaz sırf gıcıklık olsun diye bütün tuğlaları kırıp özenle kartalı öldürüyorsa bu arkadaş acımayın vurun da ölsün ipne.
--spoiler--
yavşağın bayrak tutanıdır efenim, hele o yavşakça sırıtmaları yok mu...