bugün

insan kendini bi halt sanıyor içine girince.
şuan üzerimde bulunan ofisiyel ahaliye mahsus kisve.
Bazılarını ilah yapan yada tanıdığım birini yunan tanrısı yapmış -çocuk yunandı- hededir.
Barney stinson a çok yakıştırıyorum.
Bence papyon daha güzel duruyor.
Berduş giymisse dayanılmaz olan kıyafet.
(bkz: takim elbiseli berdus)
burberry'de 1000 liradan aşağı bulunmayan, mahalle tekstil mağazalarında 50 liraya kadar düşen takım şeklinde, kendi içinde uyumlu kıyafet grubudur. neyse ki iki gruba da dahil değilim. ne o kadar paralı, ne de o kadar parasızım çok şükür.
her gün giymekten artık gına gelen erkek kişi giyisisi.
Bir barney stinson itemi.
Gerektiği yerde giyildiğinde anlamlı lakin bir süre sonra rahatsız hissettiren giyim topluluğu.
Yeni işim gereği artık giymek zorunda olduğumdur.

Amk ben en son takım elbiseyi 5 sene önce kuzenimin nikahında giyinmiştim.
bir erkeği yakışıklı ve karizmatik gösterebilecek tek şey diyebilirim.
Pof yaa her sabah takim elbise mi iyy diyen adamlar bokunu cikarmasin bunun,gidin siz kot tshirt giyin pigmeler. Adam gibi karizmanin ve şıkligin gostergesi olacak,ustunde tasiyabilecek,asil adamlar giysin bunu. Cunku onlarda guzel.
sanırım bir erkeği en güzel, en çekici, en karizmatik gösteren kıyafet. hangi erkek giyse yakışıyor, fiziki yapısına uygun olanını seçtiği taktirde.
Düzenli bi insan olmadığımdan sağa sola atıp kırıştırdığım, sonra yıkayıp içine ettiğim giysi. Mavili takımlara düşkünlüğüm var.
hayatımda lise sıraları dışında giymediğimdir.ama meslek hayatım boyuncada giyecğimdir.

tanım: ciddiyettir.
Çok sayıda sahip olduğum resmi kıyafet. Resmiyet severiz.
Er kişiyi olduğundan çok daha karizmatik gösteren kıyafettir. Bu akşam mezuniyetim var takım elbise giyip çirkinlik katsayımı aşağı çekeceğim umarım.
kesinlikle katılıyorum hele rengi griyse....
hiçbir zaman sevemediğim ama artık alışmak zorunda olduğum elbise türüdür.

657'nin nefret edilmesini sağlayan elbisedir.
erkeklerin mezuniyet zamanı için vazgeçilmezi.
ayrıntılar her zaman önemlidir.
eğer içindeki adam zekayla bütünleşmişse söylenecek söz yoktur, giderek artması dileğiyle...
takim elbise mi kaldi amk dedigim giysidir. beyaz gomlek giy, kot pantolon, spor tarzi bir ceket. that's it.
Üzerine giydiği andan itibaren bir erkeği yüzde yüz değiştirir. Garip bir çekicilik ve karizma katar. Üstelik bu erkeğin omuzları da genişse. Lütfen gözüme görünmesinler kötü oluyorum..
Evet kendimi Barney Stinson gibi hissediyorum. Kaç takım elbisesi var bilmiyorum ama yakın zamanda sayıca geçeceğime eminim. Erkeğin makyajıdır sakal unsuru ile birlikte.
seksidir, net.