bugün

her sözlüğe girişte karşılaştığım bildiğim şeyi sürekli bana hatırlatan sözlük moderasyonunun amerikaya uşaklık etmesidir.
Kişinin kendi kendini takip etmesiyle yok olan yazı.
altındaki mesajın "takip ettiğiniz yazar yok, ot geldin ot gideceksin züğürt. al sana liste. takip et bunları işte" olduğu uyarı tarzı mesaj. kafanı kırarım sözlük adam ol.
yazar takip etmeyi bilmeyen kişinin şeysi. nasıl yazar takip edilir bilmiyorum.
zırt pırt karşıma çıkan yazıdır. zorla takip ettirmeye çalışıyor sözlük sanki.
penis büyütücü reklam tadında olan can sıkıcı yazıdır.

(bkz: cem yılmaz tespitleri)
öff yoksa yok kardeş. strese soktu yemin ederim. dayatmacı zihniyete hayır!

strese sokan hatırlatma efem.
ne saçma sözmüş lan. yoksa nasıl takip ediyoruz yrram?!
ama aşağıdakilerden birini takip edebilirsiniz uyarısını beraberinde getiren sözlük şeysi.
tamam da dostum bu liste neye göre belirleniyor. yani adamı tanımam etmem, hadi üşenmedim önerilenlerimin entrylerine baktım, lan bunun mu takip edicem amk dedim.
iyisi mi, böyle saçmalıklara girmeyelim sayın sözlük yönetimi. sıçmık bi uygulama olduğunun umarım siz de farkındasındır.
hiç kimseyi takip etmiyor musunuz?
buyrun sizin için seçtiğimiz on elemana bakın, bunları takip edip bonus kazanın.
takipçi elde etmek için, ulu takipci yaz 2222'ye gönder anında 10 takipçin sözlükte...
sanane ulan ister takip ederim ister etmem dediğim sayfaya her girişte çıkan sinir bozucu uyarı yazısı.
(bkz: eee).
sana ne amk, şeklinde bir cevabı hakeden pazarlama şeysi.
kırarım bu sözlüğü adamı dellendirmeyin!

her sayfa yinelememde ortaya çıkan, bana gerizekalı mısın şunu şunu takip et diye dayatma yapan he de. sana mı soracağım kimi takip edeceğimi?

bak tekrarlıyorum, dellendirmeyin beni!
eski tasarıma devam diyorum, başkada bir şey demiyorum.
Bunları takip etmeliymişim. Neyse parası verelim kaldırın şu saçma sapan şeyi.

görsel
yeni tasarıma tıkladığımda çıkan yazı. zaten halihazırda nick altı yavşaklığı diye bir şey vardı. şimdi bir de bu çıktı karşımıza. bakkalların marketlere boyun eğişi gibi bir şey bu. adama bakıyorum 50 kişiyi takip etmiş. en az 50 kişi de onu takip ediyor. haksız rekabet gibi. "sen de takip et amk" diyenlere cevabım. bu yavşaklığa ortak olmayacağım.
insanın kendisi ile gurur duymasına neden olan bir uyarı.
dert olmuş uyarı.

yok ulan! ben bilmiyor muyum olup olmadığını... yok... kimi takip edeyim? şuna baksana...

biz takip etmesini de biliriz. takip edecek yazar vardı da biz mi etmedik!
1 tane kurban seçip takip edilerek kurtulunandır. evet.
mecburiyet gibi kafaya kakılandır. etmiyorum arkadaş kimseyi takip zorla mı amk? ne bu her sayfa açıldığında isim koyuyorsun oraya.
orda yazılanları okumaktan sol tarafa bakamıyorum, artık kimseyi takip etmiyorum doğal olarak bu başlığı görüyor ve yazıyorum.
(bkz: aa bu benim lan) *
sayesinde sözlüğün canlı olduğunu düşünüyorum. benimle konuşuyor resmen.

- takip ettiğiniz yazar yok!
+ ehe mehe şeyy evet
- ama aşağıdakilerden birini takip edebilirsiniz.
+ peki madem.
-Ama aşağıdaki yazarları da tanımıyorsunuz.
aynen beni kastediyor.