bugün

bunu vatanseverlik adına yapacağını söyleyen seçmenler var, Allah akıl, mantık ve izan versin,

ulan nasıl da manipüle edip pkk ya oy verdiriyorlar bu ergenlere anlamak çok güç,

bunlarda kafa olsa;
"madem cnn, bbc, israil, pkk ve diğer tüm şer odakları ak parti karşısında birleşmiş,
demek ak parti gerçekten doğru taraf, zira bu şerefsizler türkiyenin refahını istedikleri için ak partiye saldırıyor olamaz" diye düşünmeleri gerekmez mi?
ustun zeka belirtisidir.

saka lan saka, teroristten vatan hainlerinden yana taraf olmaktir. ultra beyinsizliktir yani. ciddi aciklama yapmiyorum. zira anlayacak kapasiteleri yok.
Kahbeliktir.
(bkz: türkiye düşmanlarına inat oyumu akp ye vereceğim)
çok saçma bir durumdur.
zira verinin türklüğünden şüphe duyarım.
alçaklıktır.
götü her an kollamayı gerektirir. ne kadar kollarsan kolla...
Hâlâ bunlar olurken bu iyi bir partidir diyebilen türk'ün akıl sağlığından şüphe duyarım.
O mecliste chpliler'de akpliler'de mhpliler'de iyililer'de aynı karara el kaldırıp oy veriyor meclis tv denen bir şey var türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak bakıp görüyoruz akp neye evet derse tersine yönelmesi bir yana ülkenin faydasına dokunacak her önergeye hayır diyen bir partiye oy vermek kişisel olarak vicdan ve türklük sahibi bir evlat olarak vicdanın ve kalbin buna nasıl el veriyor bunu bir düşün.
Kürdistan topraklarından herkesi çıkartacağız diye meclis kürsüsünde bağıran ben değildim hdpli grup başkan vekiliydi.
Bölmek istenen ve bir kaç oluşum tarafından desteklenen bu olay, onu destekleyen topluluğun türk düşmanlığı olduğu bariz ortadadır, dünyanın hangi ülkesi olursa olsun bu durum değişmez.
Çözüm süreci ile beraber gelen belirli haklar afedersiniz ama ülkedeki hiç bir etnik topluluğa verilmedi trt kürdi kuruldu tabelalar değişti doğuda kurumlar kürtçe dili ile anlaşmak için o dili konuşmaya başladı okullar kürtçe eğitim vermeye başladı.
Olmaz efendim ben kürdistanı kurmak istiyorum çünkü ben kürdüm, lazlar çerkesler lezgiler pomaklar boşnaklar rumlar yaşasın vergisini versin mutlu olsunlar hakkı olduğu zaman yargıya başvursun.
Zaten onların böyle bir ülküsü yok dimi.