bugün

az batsın, çok sarsın.
Cirt cirtin tek elle acilabilme özelliği.
Demirinin çıkma ihtimaline karşı bir çözüm olmadığı için penye tercih edilmelidir .
Siyah olması.
60-70 lira olmamasidir.
içinde meme olması.
görsel
destek hizmeti verebilmeli.
olmaması, görünmemesi,engel teşkil etmemesi.
memeleri kapatması.
ucunu belli etmesin galiba. hiç kullanmadığım için .
azalarak bitmesi.
kopçası sağlam olmalı. zoru severim.
iğrençsiniz kızlar.
gerçeği göstermesi. ne civanlar ne delikanlılar heba oldu o yalanlarla.
Kolay çözülebilir olmasi.
1- seksi olması (sonuçta sevgiliyle temasta bulunulabilir, ihtimali var)
2- rahat olması (teninize değecek, boru değil)
3- rengi (ne keko bir renk olacak ne de beyaz olacak,özellikle gençseniz gönlünüzce rengarenk sütyenler giyin, gidip sürekli siyah alıyorsunuz sinirleniyorum!)
4-fiyatı (öğrenciyseniz deli paralar da vermeyin, size yazık. mesela koton un sütyenleri çok güzel ve diğer markalara göre de gayet uygun. )
hazır mısınız. tanınan bir iç çamaşırı firmasında çalışan birisi olarak söyleyebilirim ki, öncelikle doğru sütyen ölçüsü. askısının kopçasının ve bantının tam uyması. sonrası ise ihtiyaca tabi. günlük kullanım için rahat olması ön planda olduğu için balen bölgesi, çizgi kısmının kendini belli etmemesi gibi özellikler ararken, özel bir gecede tabiki seksilik ön plana çıkacaktır. sevgili kadınlar, ölçü işi çok önemli. mementolarınızın memişkoluğunu koruması ve omzunuzda iz kalmaması, duruş bozukluğu yaşamamanız için bu çok önemli. mesela iyi bit mağazaya gidip ölçtürerek güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. bana böyle hayatımda hiç bilmemem gereken şeyleri öğreten işimin de allah belasını versin.
Sutyeninin sarkittigi bilimsel olarak kanıtlanmış. O yüzden takmayin, fora!
Victoria secret etiketinin olması.
dik tutsun, diri tutsun, iri tutsun.
Şu anda beyler: google enter, sütyen enter, meme enter...
Rahat olması.
Bir erkek olarak olmamasini ariyorum ben sahsen lol.tesk.
telinin cikmamasi/batmamasi, dikislerinin belli olmamasi ,askilarinin olmadik yerde firlamamasi ,gereksiz pahali olmamasi.