bugün

meali: senin araba 200 yapabilir ama bizim sözlükte en fazla 50 ile gidebilirsin.

olm bunu düşünene kadar başlık açma limiti getirseydin.
Gelen mesajlara cevap veremez olduk yapacağınız sistemin amk .

ilk gönderen biz olsak amenna. Karşıdan geleni yanıtlayamıyoruz böyle saçma iş mi olur.

Yama getirilmesi gereken uygulama.
ihbar et butonu kalkmışken hala varolan saçmalık.
Az önce gördüğüm uyarı. Galiba 5 dakika kimseye mesaj atamıyoruz. Mesaj alıp atamamak çok kötü bir şey.
Açık oylayan yazarlara evlenme tekliflerini düşüneceğimi biraz zaman vermeleri gerektiğini ifade etmemden dolayı karşıma çıkan uyarı.
Hahahahasiktir diye haykırtan uyarı şeysi. duyacağı falan yok ama insan haykırıyor işte.
varlığını yeni öğrendiğimiz uyarı. facebooktaki tanıyor olamayacağın kişilere sık sık arkadaşlık göndermen sonucunda çıkan uyarı gibi. saçma.

yok be oğlum * kuzenim gönderiyordu.
saçma salak bir uygulama
mesajına cevap veremediğim yazar
haberin olsun .
böyle de kibarımdır.
Bu ne lan? - tepkisi verdirtiyor.

Ne zaman kalkar yasak bilen varsa bilgilendirsin. Olaya bak ya sanane sozluk millete cevap atamiyorum. Birak sosyalleselim.
görsel
ulan kız telefon numaramı istedi telefon numaramı veremiyorum. saçam bir ssitem bence.
Eskilerden hayir yok yenisine sagliktir.
iki mesaj yazmanın beni yormadığı, üçüncü mesajda dinlenme ihtiyacı hissetmediğimi anlaması gerek uygulamadır.
(bkz: hangi don)
srkli yni kslere msj atysn snrm. s s.

sanki bana sevgilim. hayır namus bekçiliği mi, amaç ne insanları sınırlamakta anlamadım vallahi.
1 saatte 3 yeni kişiye mesaj atabiliyorsunuz kural bu.
Şu hayatta gördüğüm en saçma şey. Her şeyin bir nedeni olabilir ama bunun yok. Adam mesaj atıyor, cevap vercen karşına böyle uyarı çıkıyor. Ölür müsün öldürür müsün.
Sürekli "Beni aldatıyor musun sen" gibisinden başınızı ağrıtan kezbanların ağzına yakışan uyarı. Sözlükte görmek garip oluyor.
Kesinlikle saçmalık. Bir başlığı okurken 2 kisiye yazdıklarıyla ilgili soru sormak için mesaj atıyosun 3. Kişiye de aynısını yapacakken bu saçma sapan uyarı çıkıyor ve dakikalarca mesaj Atmani engelliyor. Ne gerek var arkadaşım toplu mesaj atmayı engelle olsun bitsin eğer spami önlemek istiyosan. Böyle önlem mi olur.
bu uyarıyı hiç almadım, iyi mi.
merak ediyorum, nasıl bir şey.
Çok güzel bisiklet tavsiyeleri alırken başıma gelen iğrenç durumdur ... Cevap veremıyorsam bundan kusura bakmayınız.
erkek kız farketmez herkeze yürümeme hatta depar atmama rağmen çıkmamış uyarı.

ilginçtir evet.

artık sisteme nasıl taciz ediliyorsa.
hiç bir zaman rastlamadığım uyarı.
sözlük kasiyor numaranı versene dicen, yürüyecen gitcen olum.
Sözlüğün ahlak polisi görevini üstlendiğini gösterir.

Bir gün denemek istiyorum * .