bugün

aslında iki tarafta birbirinden hoşlanıyor da söylemiyorlar gururlarından.
(bkz: ego tatmini).
sosyal sorumluluk sahibi olmanın gereğini yerine getiren erkekdir.

lan, zaten hiç bir şeyle uğraşmaya katlanmak istemeden götünüz tavanda dolaşıyorsunuz. biraz daha şişirilseniz uçan balon olacaksınız, allahıma.
'kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş.' sözüyle en iyi şekilde açıklanır herhalde bu durum. *
elle tutulur bi tane türk kızı tavlayamayan erkektir.
kendisini rüyalarda görmeyip, içinde bulunduğu ve zaman zaman mecbur kaldığı mahlukattan haberi olan erkektir. imkanımız olsa türk değil de devşirme kadın olayına bizde girerdik.
götünden düşen pasaklı pijaması, bağrından fışkıran kılları ve ayağından çıkarıp sağa sola attığı ucu delik pis kokulu çoraplarının çığlığından habersizdir.
hakaret ettiği türk kızlarından biriyle evlenecek olan.
gizli escinseldir. bu kadar net , bu kadar basit.
bir bilemedin iki kızın anca elini tutabilen erkek tipidir. kadın nedir nelerden hoşlanır vs bi haberdir. ulaşamadığın ciğere mundar dersin olur biter kafalı erkeklerdir.
yabancı bi sevgilisi vardır. evet.
günün sonunda yine onlara kalacağından habersiz erkektir. * *
(bkz: bizim orda göte göt derler)
bu erkeğinde, en sonunda kız olması gerekmektedir efenim. belki kızlara hakaret etmez!...

(yani)
sözlükte bol bol göreceğimiz erkek tipidir. anlayamıyorum sizin anneniz de türk değil mi?*
bir de kedinin uzanamadığı ciğer mevzusu gibi görünüyor artık bir yerden sonra. yok türk kızı şöyle yok türk kızı böyle...
dönüp dolaşıp ona geleceksiniz, azcık akıllı olun.
(bkz: kızlardan hoşlanmayan insan)
haklı olan erkektir.
koca göbeğine, dar omuzlu sopa gibi vs haline bakmadan türk kızlarının görünüşlerini eleştiren erkeklerdir. iç güzelliği meselesine girmiyorum bile. o derece!
Aynı kişi kürtlere de hakaret etti. Klasik yavşaklar işte.
belki yüz bulamadığındandır. yok yani türk kızları yüz vermeseler ne olacak? zaten geneli aman aman diyebileceğimiz güzelliğe sahip değiller ki.
sivilceli, iki kelimeyi bir araya getirmeye çalışırken ıkınma belirtileri gösterip kırmızıdan mora dönen velhasıl hayat içinde bir cacık yiyemeyip sanal alemde kral kesilen tiplerdir. kızmayıp acımak lazım...*
yaptıkları yorumlardan, etraflarında bulunan kızları belli eden erkeklerdir.
Adamın biri kendini buğday tanesi zanneder, nerede tavuk görse köşe bucak kaçarmış. Akıl hastanesine yatırmışlar. Uzun süre tedavi görmüş, sonunda doktor, iyileştiğine kanaat getirmiş, yanına çağırmış: "iyisin değil mi evladım, artık sen buğday tanesi değil koca bir adam olduğunu anladın! Kendini buğday tanesi zannetmek gibi bir sorunun yok sanıyorum artık!" "Evet, iyiyim," demiş adam, "buğday tanesi olmadığımı öğrendim!"
Ve taburcu edilmiş. doktoruyla vedalaşmış, hastaneden çıkmış... Ne var ki çok geçmeden, doktor bir bakmış, adam kan ter içinde koşarak geri gelmiş ! "Ne oldu evladım, bu halin ne, neyin var?" diye sorunca doktor; adam, "Efendim!" demiş, Bende sorun yok! Ben buğday tanesi olmadığımı öğrendim de... Bunu tavuklara da öğrettiniz mi ?"

sen türk kızını yargılarken, ya da yaftalarken aslında; kendini ne kadar eleştirdin? hiç dönüp de baktın mı kendine? sorgulaması gerek.
güzelim türk kızlarını çekemeyen erkektir.türk kızları nefes aldığın heryerde.şairin dediği gibi;oynak,ağır kalçaları ve zilleriyle bizim olan kadınlar.
yakın tarihte uçağı yok ise boş bir çaba içindedir. lakin bir kaç aya tek yön moskova uçağı varsa ne dese yeridir. 1.60 kuru kara çarpık bacaklı renksiz kuru öğhh.