bugün

sonunda yine türk kızlarına kalacağını bilmeyen erkektir. el insaf yahu bizi bizim kızlarımızdan başkası çeker mi ?
Çokta dikkate alınmaması gereken dallama yazarlardır.

Zira bu erkekler gerçek hayatlarında kız boku yiyor, ben söyleyim.
Dü saçlı kızların kıvırcık, kıvırcık saçlı olanların düz saça sahip olmak istemesiyle aynı şeydir. Turk erkegi ülkesinde ve etrafında çokça bulunan türk kızlarını değil de yabancı kızlarla birlikte olmak ister. Hani insan kendinde olanı begenmezde olmayanı ister ya hani o işte. O yüzden bu erkege de kızmamak lazım.
dikkat edin bunu yapanlar genelde hayattan dışlanmış, istediklerini elde edememiş, kendini tamamlayamamış tipler. kendi yalnızlığının, sevgisizliğinin acısını başkasından çıkararak rahatlamaya çalışıyorlar. ezik insanlar ancak bu davranışı sergileyebilir. aksi mümkün değil.
komplekslerini karşı cinse yüklenerek yatıştıran kıl yumağı tip fakiri.
soyundan şüphelidir. türksüzlük bir yerden vurmuştur onu.
istediği kadar etsinler yine bize kalacaklarını unutmamalılar. Ne ironi ama öyle degilmi?
çok yüksek ihtimalle en sonunda yine türk kiziyla evlenecek ve ilerde bir ihtimal türk kızına sahip olacak erkektir aynı zamanda. çok trajik di mi bence de.
Türk kızlarıyla farklı analardan doğduğunu sanan erkektir.
Türk kızı kötü ise türk erkeği de aynı bokun mavisi olarak kötüdür.
Yada ikisi de iyidir.
türk kızların sürekli hakaret yemiş türk erkeğidir.
türk kızlarından alacağı tepki "sanki siz çok süpersiniz!!!!" olacak olan erkektir. arkadaş bir taneniz de çıkıp "hayır, türk kızları öyle değil" diyemiyor mu?
kendi saçma davranışları sonucunda kızlara hakaret etmeyi uygun görmeleri beni benden almıştır. mesela kızın hesabı ödememesinden dert yanan erkekler var gördüğüm kadarıyla. eh be kardeşim ödetmiyorsun ki bir tutturmuşsun erkeklik gururu diye. internette "hesabı ödeyen kızlar çok tatlı" yazarsın ama gel gelelim yemeğe çıktık hesap ödenecek, "kız dediğin hesap öder mi?" "ben kendime yediremem." "benim yanımda hesap ödenmez." dersin. sonra da "türk kızları pis, kaka, kezban, cimri". yakışıyor mu hiç?
türk kızlarından gerekli ilgiyi göremeyen erkektir.

(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş)
ayrıca o laf ettiği türk kızlarından birinin, ileride babası da olabilir. ve büyük ihtimalle kızını kezban olarak yetiştirir.
O kadar laf etmesine rağmen bir gün o kızlardan biriyle evleneceği gerçeğini idrak edememiş hemcinslerimdir.
Kedinin ulaşamadığı ciğere mundar der atasözünün eklenebileceği bir cümle.
(bkz: sürekli türk kızları)
validesinin de bir zamanlar türk kızı olarak adlandırıldığını bilmeyen türk erkeği.
bu güzelliği görmüş olabilir.

http://galeri.uludagsozlu...m/r/lauren-german-279009/
Hakaret etmek gizli hayranlık belirtisidir.
yine kalırsın türk kızına.
türk kızından yüz bulamıyordur.
zamanında türk kızları tarafından fazlaca poh pohlanan erkektir.
hiç yabancı bi kız görmemiştir, serbest atıştadır.
kendisini bulunmaz hint kumasi zanneden erkektir. Annesi turk degil mi acaba?