bugün

(bkz: lidya)

Ben bile kız sandımdı önce.
Lidya zaten kız değil mıydı lan ben şok. Birkaç saat önce konustumdu lanet olsun bir koca aday adayını da kaybettik.
oha asuregibisurat erkek miymiş?

bahtsız yazarlardır, belki de bu da bir taktiktir bilemedim.
Ben ben.

Yemin ederim bi ipne bana, sen aşk mısın yha diye mesaj attı.
(bkz: ceren melis fatma nur)
(bkz: oytunkaran)
Eskiden bendim. Ne asilanlar olurdu bu sozlukte. Simdi neden oyle zannetmiyorsunuz lan? Ne degisti soluk borusunu nefessiz siktiklerim. Neden kadin zannetmiyorsunuz beni. Siz penseyi allah diyor zanneden kamiller siz de mi beni kadin zannetmiyorsunuz. Kulak arkasina attirdiklarim sizi.
Harbiden yeter artık. Sadece kadınlar kullanmıyor bu bezi. Bekar evi diye birşey var.
(bkz: mutfaktaki sari bez)
benim için böyle bir sanrı olamaz galiba. gayet net.
Bu konuda kimse elime su dökemez. Yakında ben bile şaşıracağım ne olduğumu, pembe cüzdan için Aile Bakanlığı'na başvuracağım.

edit: en azından kürt kobrasını gördüm çok harikaydı herkese tavsiye ederim demiyoruz, muhterem müminler.*
Oytun karan. Ne yalan söyleyeyim ben ilk başta kadın sanmıştım.
kafadan doğru yazsanız sıkıntı yok .sözlük karışık yer .şu yaştayım ,evliyim ,3 çocuğum var diyorum .hala ara ara hakikaten evlimisin diye soran oluyor .vallahide billahide evliyim diyorum ,trollsün diyenler varki .sizin bu nicklerle işiniz zor .
Erkek sanılan kadın yazarlardan daha kötü bir durumdadirlar.
Bi erkek sanılıp kadın olan yazar değildir.
Birader diye konuşanlar vardı bi zaman.
Sensin birader kardeşim.
amk kadın ismini nick almış, burada ağlıyor. güldürdü beni.
(bkz: ceren melis fatma nur)
lidya'dan başkası yalan.
hala bile kız olmadığına kendimi ikna edemedim.
(bkz: esrariko sikoko)
(bkz: seni tanıdılar ben kaçıyorum)
(bkz: kücükhanimefendi) kendisi harun abidir.
(bkz: 45 dakika yetmedi kactim)
(bkz: susturulamayan avrat)
protez sanayici
teklif etmiştim buna ben de olmadı o iş.
adam gibi nick alsaydınız .bana niye kimse bulaşmıyor .
sürekli kadın yoktur sürekli kiriş döşeme vardır demiş ünlü inşaat mühendisi alpaçino edvards.