bugün

Bayramda dandik çikolata verirler şimdi bunlar. iyisi mi cazgır olup et isteyelim.*
Haklısın...
Antalyanın nemi hiç çekilmiyor.30 yaşlarında romatizma agrılarım başladı.40 yaşımı hiç düşünemiyorum.
Gideyim kendimi kuma gömeyim.
Hadi çocuklar siz kumda oynayın bakın bayram bugün şeker toplayıp torpil patlatın.
allaha yakın bana uzak olsunlar ıyyy..

30 yaş üzeri ney be.. yivraannçç..
Hadi Biz yaşlıyız burda takılıyoruz dısarısı sıcak kalabalık vs vs.
Siz genç halinizle ne arıyosunuz burda aq çıkın dolasın.
Yaşlıyız, canımız sıkılıyor.
Evli, mutlu, çocukluyum olum sen kendine bak, biraz gez dolaş hatun peşinde koş, gece hayatına takıl ama yok mal gibi sözlükte takılıyorsun, genç yaşında hayattan beklentin kalmamış.

Ben evimi barkımı düzenimi kurmuşum, allah herkese versin huzurlu bir hayat ama gençlerin işi zor, daha okul bile bitmemiştir varsan baksan.

Gel olum bayat çikolata vermeyeceğim sana, elimi öp lolipop alacam sana.

Bu arada 30 değil 40 yaşındayım, sözlüğe ilk açıldığı zamanlar katıldım hala takılıyorum ne yapalım.

Edit: 30 yaşında insanlara amca, teyze demen için herhalde yaşının 11-13 arası olması lazım. Abla, abi değediğin için buradan yola çıkıyorum.
10 yaş grubuna şeker/harçlık vermek yerine klavye verirsen böyle konuşur tabi.

merak ederim 30 yaş insana amca/teyze diyen anasına babasına da mı aynı kafayla yaklaşıyordur.

babanın takma dişlerini bardağa koydunuz mu?
annenin bastonu da başucuna koymayı unutmayın.
hepsinin çuvallara doldurulup ıssız adaya gönderilmesi gerekmektedir.

bakmayın 35 üstü olduğuma ben de sizdenim panpalar çaktırmayın aranıza karışayım kurtulalım bu ihtiyarlardan.