bugün

orman yakınlarında karavanda kaldığım için kendi adıma doğruladığım iddia.
Yanlış tespit. Ben niye kız düşürmeye çalışayım ya manyaga bak.
Kendi adıma hayır. Böyle bir durum söz konusu değil. Tşk. Ok. Bye.
Kız değil efendim kızlar. Saygılar öpüyorum hepinizi.
Latin kızları bile yaziyor olsa o amaçla girmem sözlüğe, ben bir leksikografim evlatlarım, sermuharririm, paleografım, filologum, tarihin gizemli hiyerogliflerinde kelimelere dans ettiren cevami'ül kelim üstadıyım, şairim, kısacası aklınızın alamayacağı her şeyim ama sözlüğe girip kudretimle hepinizi ezmemi gerektirmiyor bu, bu sebeple eğlenip işime bakıyorum.

Size ne anlatayım sakallarım beyazlamaya başladı artık erbab i Kemali çekemeyecek nakıs olan, rencide olacak yine dide i huffaş ziyadan..
Sakalsiz erkekler eqlesinnn.
bur garip serzeniş.

tanışma, konuşma amaçlı siteler veyahut uygulamaların hepsi ücretli ve gereğinden fazla ücretli olduğu için sözlüğe kadar düşmüşlerdir.

facebooktan dürtmeye devam mı gençler?
Benim öyle bir amacım yoktu.
Şahsım için geçerli olmayan iddia. Zira zaten halihazırda tavlanmış güzel bir hatunum varken, ne diye başkasına yürüyeyim ki. Hiç işte.
Israr etmeyin kızlar tek eşlilikten yanayım.
kızlar tavlanmaz onlar tav olur. bu nedenle geçersiz bir eylem.
yok aslında öyle bir niyetimiz, biz böyle güzeliz.
kiimmmmm, hayatta işim olmazz.
Yanlış yerdeler. Tavlanacak kız ne arar burada ben muhabbet için geldim.
neden sözlük sorusunun cevabını merak ettim doğrusu. bu amaç için baya saçma değil mi burası?
Herkesin birbirine sempatik görünmek için eleştirdiği ama son derece normal olan durum.

Arkadaşlar 2020 yılında yaşıyoruz. Modern insanlar çok çalışıyor, birbirini tanımaya, anlamaya, sevişmeye, eğlenmeye yeterince vakit ayıramıyor. Peki bu zamanı efektif kullanmak için ne yapıyor? Sosyal medya ve alanlar üzerinden ihtiyacı neyse onu bulmaya çalışıyor. Bu dost olur, sevgili olur, fuckbudy olur.

Sözlük üzerinden dost bulunuyor da neden sevgili bulunmasın? Sevgili bulmak ayıp, dost bulmak, kanka -ki bu kelimeyi de hiç sevmem- edinmek normal?

Bırakın modern çağda insanlar mutsuzluklarını dağıtmaya çalışsın. Her şeyi yargılamaktan vazgeçin artık.