bugün

Uludağ Sözlük yazarı olduğumuzu bile söylemiyoruz artık ne nicki.
yazar olduğumuzu bile sözlemiyoruz. nickimi nasıl söyleyeyim?
Evet sadece yakın arkadaşlarım biliyor seçeneğini seçtiğim ankettir. Tabi ki gizliyorum abicim. Benim burda kimseye söylemediğim anlatmadığım şeyler var.
yazdıklarımdan dolayı bana ''gavat''!! demeyecek laik, çağdaş ve elit bir çevrem olduğu için nickimi kimseden saklama gereği duymuyorum.
dün itibariyle bir kuzenimin daha yazar olduğunu öğrendim. kendi kendine ulu da takılıyorum genelde ya dedi. hemen nikini aldım o da benimkini tebi. düzgün çocuk. ablası gibi uslu uslu yazmış. aferin.

el cevap : konusunu açan olursa hayır.
Soran olursa söylerim, ama alnımda t bag yazarken dolaşmıyorum.
Kendimden bile gizliyorum fırsat buldukça ne diyorsun sen.
Yazdıklarım teminatımdır, kişiliğimdir kimseden bir şey gizlemem tabi ki. isteyene söylerim.
bulunduğum ortamda ulu sözlük kelimesi geçince, o ne ? hiç böyle bişey duymadım falan diyorum

eskiden inci de yazar olduğumu övünç ve gururla söylüyordum.
Beni yolda çevirip "lan o marjinal tosbaga sen misin?" Diye soranlar var.
Efendim soran olmadı ki.
içimdekileri rahatça dökebildiğim bir bu sözlük var. o yüzden nickimi herkesten sakladığım doğrudur.
Girdiğim saatlere bakarak ablam anlamış. Zeka bu.
Girdiğim saatlere bakarak ablam anlamış. Zeka bu.
istemediğim kişilerden evet. Ancak ankete ne gerek var katılmayacağım.
Valla tayyipten bile gizlemiyorum. Twitter mwitter kökünü kazıyacaktı bir aralar...
Yoo hepsinin boyle bi nickten haberi var.
bilakis ilan ediyorum.

normalde bi apaçiyim. burda da apaçiyim gerçi. ama ara ara filozoflardan bazı şeyler -misalen afrozyimalar- kopyalayıp yapıştırıyorum. zeytinburnunda havam oluyor. not: çok iyi dans ederim.
kodlayinca bile yazamiyorlar, oradan yirtiyorum.
Söz konusu olduğunda evet gizliyorum rahatça yazabildiğim tek yer burası.
mahremim lan benim bu sözlük soranlara ben oraya özelimi yazıyorum diyorum.
Gizliyorum onlar ne düşünür diye düşünmeden yazıyorum.
Çevre yüzünden facebook'ta başkasının gönderisi beğenmeye tırsan bünyemi birkaç saniye karapipper acılığında gülmeye iten soru.
Sadece sevgilim biliyor.

Teşekkürler.
Burda yazdığımı birkaç arkadaşıma söylemiştim biri beni bulmuş maalesef. Üye olunca çok sevindim galiba niye söyledim ki böyle bir şeyi sanki zoru başarmış gibi. kendime sinir oluyorum. Artık sözlük deseler ağzımi bile açmıyorum.