bugün

etliyle sutluyle isi olmayan yazardir. yazarlik ne gerektiriyorsa sozluk icerisinde onu gerceklestirir, sozlugun arkadas bulma yonuyle pek alakalı degildir.
(bkz: söz konusu sözlükse babamı bile tanımam)
*
benim gibi daha birkaç saniye önce acaba yazar oldum mu diye bakıp, eveett ünleminden sonra bu başlığı gören yazarlardır. Şimdiden hoşbulduk.
sözlükteki süper geyik insanlarla bir an evvel tanışmaları gereken yazarlardır, ay bak şimdi ben de kendimi süper geyik hissediyorum. *

(bkz: süper geyik insan)
arada görünüp arada kaybolan yazardır. sözlüğe gelip gitmesi tamamen keyfidir. o sebeple arkadaş ortamına girmeyi düşünmüyor olabilir bu yazar. aşağıdaki bakınız'la alakası yoktur.
(bkz: turk genci tanismak ister)
kim bilir belki türk bile değildir.
sözlüğün arkadaş sitesi olmadığından pekte yadırganmaması gereken yazardır.
asosyal bir mutanttir. sorar durur. gerci gecenlerde gordum, ahmet yilmaz olmedi mi ne birisi vardi, tam kanim isinmisti tanis olacaktim fakat basligi okuyunca "vay anasini neler olmus burada hafiz?" dedim.
kasmayan yazar modelleridir, "oh ne güzel ne istersem yazarım" halleri vardır. kimse de "o ne lan neler yazmışın öle manyakmısın sen" demez.
durumlarından -sanıldığının aksine- son derece memnun olan yazarlardır. sözlüğe istedikleri yere, istedikleri zaman, istedikleri gibi yazarlar; dolayısıyla istedikleri gibi sıçarlar, istedikleri gibi sıvarlar. karışanları görüşenleri yoktur, dolayısıyla kendilerini hiç de ezik hissetmezler. sözlükte bir çevre yapmak gibi bir amaçları olmadığı sürece asla sözlükte bir çevreleri olmaz. ha, nikaltları bomboş olur, o burar biraz gerçi.
rahat bir durumdur ; cümlelerin içindeki kelimeler özgürce ordan oraya savrulur.. (bkz: yaer buyrun benim)
mamudo kurban niye doğdun yazarıdır.
muhtemelen benim gibi sözlükle bile daha yeni tanışmış yazarlardır.
tanıdığı olduğunda getirisi ne olcaktır olmadığından götürüsü ne olacaktır? hiçbir kaybı olmayan yazardır.
(bkz: sözlükte sevgilisi olan yazar)
yalnızlığa mahkum olmuş uuserdir. ilgi bekler gelmez, yatağa girer ağlar, üzülür. ilgilenin şu insanla ne olur yahu.*
(bkz: duyurulardan başka mesajı olmayan uuser)
(bkz: aa aynı ben)****
ha olsa ne fark eder, hiçbir şey.
Aslında önemli olan nokta bulunulan yerin tanıdık olmasından öte, sizi orada tanıyan kimsenin olmaması. Bundan da ötesi sizin orada olduğunuzu kimsenin bilmiyor olması.
Orada kaybolup gitme, aklınızı yitirme ve bir daha hiçbir şeyi hatırlamama ihtimalinin bir an bile aklınızdan geçmesi, korkmak ile özgür olma hissinin en güzel kesiştiği yer olsa gerek... ve aziz nesin' in dediği gibi "değerini bilmeden yalnızlığının kurtulmak istiyorsan kurtulsan da yalnızsın" demektir.
ayrıca bunların f-16 jet uçağı da yoktur.

(bkz: hiç f 16 jet uçağı olmayan yazar)
belki çok gevşek muhabbetleri sevmiyordur. belki 'slm kanki naber' tarzı ona uymuyordur. 'eft yafs, bnde gıck olyom' diyemiyordur. belki siyaset, sinema, kitap, sosyoloji falan konuşmayı seviyordur veya daha çok dinlemeyi seviyordur. belki satrançta siyah olmayı seven yazardır. aksiyonu başkası yapsın ben parçası olayım diyordur.

ama yanlış içinde olduğunun farkında olması gereken yazardır.
sosyalleşmek iyidir. kelimelerden kişiliğin %30'u ancak anlaşılabilse de...
nickaltı 10 entry'yi geçmeyen yazardır.* birkaç dostu dışında yalnızdır, yalnızım ulan.

ps: yalnız olduğum gibi bekarım, esmerim, bombayım. yarışmacı arkadaşlara başarılar diyorum. zira önemli olan yazmaktı.
hala yazar olamayanların fikir beyan edemeyeceği bir konudur zannımca.
bu durumdan şikayetçi olmayan yazardır.
kafası rahat olan adamdır.
biz tanıdık bir bok olmadı.
daha çok dert tasa oldu.

siktir et kafan rahat olsun.
yazdigi bir kac entry yüzünden caylak olabilecek yazardir. nedeni: sözlükteki gruplasma disinda kalmasidir. *
öle takılacak bir mevzu değildir.kafan takma guten tak.