bugün

Üst üste defterler notlar, kağıtlar, kalemler, kitaplar yığılmış bi masada hunharca termo çalışmaktayım. Limon suyumu da eksik etmedim üstelik.
yorgun ve bıyıklı.
bu başlık altında ne biçim bir muhabbet dönüyor, sonu nereye gidecek diye ağzım açık kalmış vaziyette okuyorum okuyorum... mal gibi.
sırf bu entry i girmek için amuda kalktım. tek elimle arza tutunuyorum ve entry i kısa tutmam lazım galiba. malum yerçekimi momentum kayması fln. hepsi aleyhime işliyor.
Sarhoş sizmakta.
şahane hava girişi sağlayan burun delikleri
sesi mükemmel algılayan kulak zarı ve çevresi
tatlı lezzetinde kendi alanında gurme olan dil
96% stokta bekletmesine ragmen inanılmaz aktif beyin.
kırmızı gözler
gülen yüz
yastik ve pike ile beraber elimde telefon.
21 yaşındayım ama tüysüz şeftali gibiyim hala.

(bkz: babyface)
en son öğlen 12'de yemek yemiş, aç bir mide ve elde su şişesi.
spordan geldim, duşumu aldım ve masanın başına oldukça iyi hislerle, sağlıklı bir şekilde %100 güvenle oturdum. (bkz: ev seksisi)
uzandım. yastıga sarılmış halde yanımda laptoptan sözlüğe takılıyorum.
doggy style pozisyonunda yazıyorum.
çıplak vücut üzerine papyon takmış.
uzanmıs halde 1 erkek 1 kadın ızlemekteyım. Saclarım dagılmıs gozlerım agırlasmıs halde.
180 boy, 82 kilo ve hafif kavruk ten üzeri orta uzun dalgalı saç altına top sakal.

nasıl? ayna kırmadığıma göre sıkıntı yok demektir. hele bir de gözümü kırpma yeteneğimi de kuşanmışsam, değmeyin keyfime...
antalya dönüş yolunda çift kişilik yatakta çapraz yatarcasına uzandım otobüsün koltuklarına.
kumandalı kapriyle yatış.
metrobüse binip hem de beylikdüzünden edirnekapıya kadar, tabi 5 saattir kısa film çekiminde olmanın verdiği yorgunlukta var eve geldim ayakkabıları çıkardım çorapları hunharca portmantoda bıraktım çantamı mutfağa doğru attım çişimi yapıp ellerimi yıkamak için yöneldiğimde çorabın tekinin ayağımda olduğunu farkettim ardından hemen şort giyip uzandım vee işerken ki mutluluğu tekrar yaşamaya çalıştım buda böyle kısa bi anım oldu işte .
yorgun,uykusuz ve halen işte.
gebermiş ifade, kısık bakışlar, üzerine dedektiflik sinmiş bir oturuş.
3 saatlik uykuyla 3 yıldır sınavlarına girmediğim için veremediğim inkılap tarihi finaline hazırlanıyorum. ne kadar bilmediğimiz şey varmış amk.
klozete oturmuş, elinde telefon, sözlüğe bakar halde.
a butterfly that's landed on a horse's cock mode.
Evlat olsa sevilmeyecek bir halde, fırına börek almaya gittim, adamlar neredeyse para almayacaklardı o derece.
(bkz: Sabah ereksiyonu)