bugün

dişlerimi fırçalamak.

macun bitmiş de.
(bkz: sıçmak)

Kabızım.
osura osura uyumak.
Sevdiceğimle yan yana oturup denizi izlemek.
sahil kenarında tek başıma oturup denizi seyretmek.
Balık tutmak veya at binmek .
dediklerimi anlayabilen ve gerçekten ilgilenen biriyle güzel bir muhabbet etmek.
Sabaha kadar çalışmak zorunda olmaktan kurtulmak isterdim. Uzaylı mı gönderirsin eve hırsız mı girer göktaşı mı düşer bilmiyorum ama allah'ım yeter valla bak madem bu ömrü verdin az bırak da bir iki de ben kullanayım yemin ederim ama sıkıldım sonra olacaklardan ben sorumlu değilim of.

Hayata çanak çömlek yapamayan sınav öğrencilerinin listeler dolusu uzatabileceği etkinlikler listesi.
Camp Nou da maç izlemek.
açık tekel bulup devam edebilmek...

(bkz: vay şerefini siktiğimin ankarası)
Göğsünde nefesinin sıcaklığıyla o uyurken zamanın durup sonsuza kadar yanımda kalması için dua etmek.
Uyuyabilmek.
Uyuyabilmek...

Sadece bu...
birazcık bi saat bile yeter...
içmek, hava aydinlanmasin ama, Bi kaç bira sonra belki sızarım.
Uyku ömürden çalınan vakittir.
Hiç bilmediğim bir şehirde uykuya dalmak isterdim.
nefsimden sıyrılmak isterdim. çünkü aç ve doyurmak mümkün değil ...

nefsim borç yap harca diyor nefsim amiyane tabirle karı kız kovala diyor. bir tane tatlı yiyiyorsun iki üç ye diyor. bir sürü şey diyor.

lütfen bırak yakamı.

ALLAHIM NE OLUR BORÇ DA iSTEMiYORUM PiS BOĞAZLIK DA HARAM DA iSTEMiYORUM.

AA BULDUM BEN UZUN ZAMANDIR AĞLAMIYORDUM YA LAN...

çok daraldım be.. ağlayayım ben sora belki şarkı da söyleriz.

a acayipsin. muah.
Bazen öule olur hiç tanımadığın birine bişeyler anlatmak istersin.
dünya haritasını elime alıp o piti pitiyle bir ülke seçmek ve yarım saate havaalanından oraya uçmak isterdim. e tabi yanımda sen de olsan iyi olurdu. bir de yüzüklerimiz. oha resmen evlenme teklifi yaptım ama duymadı hem de kızım. en iyisi ekranı kapatıp yaklaşan vizelere gömülmek.
telefonu bilgisayarı satıp okulu bırakmak. şu lanet şehri ve lanet hayatı terkedip, dağlara tepelere, yeşilliklere, denizlere kavuşabilmek. kimselere hesap vermemek, kimseler tarafından rahatsız edilmemek.

çok şey istiyorum değil mi ?
6 senesene öncesine gidip yaptığım birkaç şeyi değiştirmek.
Düşünmemek isterdim. Hiçbir şeyi.
evimde olmak isterdim.gurbet zor.
ona sımsıkı sarılmak isterdim.
şu an yaşadığım hisleri ona anlattığım zaman beni gerçekten anlayacak birinin yanımda olmasını isterdim.
Uyku hapı içip 20 saat uyumak.