bugün

şu an sadece evden en uzak yere kaçasım var. sabahın 5inde kedinin hunharca bağırmasına uyandıktan sonra apartmanın arkasındaki inşaat gürültüsünü çekmek gerçekten zor. şu kulakları tüm seslere karşı kapatacak bişi lazım demek.
henüz yazar değilim, çaylak yazıyor da kime göre neye göre ? Amuda kalkmak istiyorum şuan arkadaş yapacak bir şey yok.
alıp arabayı, püfür püfür esen meltem rüzgarında orta hızda giderken, bi yandan biramı yudumlamak ve harika slow müzikleri açmaktır. herşeyden uzaklaşmaktır istediğim. telefonları kapatmak, sosyal medyayla bir süre ilişiğimi kesmektir. doğayla iç içe bir yerde temiz bir kahvaltı yapmaktır istediğim.
Bir an önce işe gitmem lazım, yine kalkamadım erken.
Kahvaltı yapmak istiyorum ama hazırlayacak kimse yok. Kendimde üşeniyorum. Haftasonu Yalnız kahvaltımı edilirmiş.
Boxer ile tem de koşmak. Kamyoncu saatinde değil ama.
yine mutsuz uyandım. Mutlu olup kalkıp kahvaltı edip ders çalışmak istiyorum. Ama yapamıyorum.
Bi yayla evinin bahçesinde közde çay keyfi yapmak isterdim şuanda. Yeşili özledim galiba.
c# programını tüm dünyadan silmek isterdim. bi insana dört farklı ödev verilir mi. c#'ta oyun oynayıp ne yapacaksınız sayın hocam diye hönküresim var bir de.
birinin kafasına sıkmak.
Yürüyüş.
Uyumak ya da ağrı kesici almak yoksa kafamı keseceğim. Beynimde filler sevişiyor adeta.
uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak uyumak.
eve gidip yatmak. çok soğuk bugün canına yandığımın istanbul'u.
Hemencecik su final haftasını atlayivermek.
ilk sevgilimle buluşmak.
ayakları soğuk suya sokup fashion tv karşısında kızları seyredip buz gibi bira içmek.
ayakları soğuk suya sokup fashion tv karşısında kızları seyredip buz gibi bira içmek.
ayakları buz gibi biraya sokup fashion tv karşısında kızları seyredip soğuk su içmek.
evime gitmek. gurbet elde solup gideceğiz.
Beni anlamakta zorlanan diğer yazarlara beyin nakli yapmak istiyorum.
en yakın arkadaşlarının olduğu 3-4 kişilik grupla patagonya'ya uçak bileti ayarlamak, 1 adet goPro hero 4'e sahip olmak ardından hunharca gezip tozmak yiyip içmek ve bir daha asla geri dönmemek.
o da olur.
seks sikişmek am göt meme soyunmak am seks am am...
tuvaletimi yapabilmek.