bugün

soba.
bu, yani; soba.
otobanda 260 km/h çıkmak...
YAKIN BiR KIZ ARKADAŞ TARAFINDAN DiNLENMEK ÇARE ÇÖZÜM BULMAK VE SONRASINDA RAHATÇA UYUMAK.
O. Gelse yanıma otursa. Kafasını omzuma dayasa. O içinde kaybolduğum siyah saçlarını okşasam. Birbirimize bakıp gülümsesek. Ağlamamalıyım...
(bkz: canım anam)
güzel bi manzara seyrederken iskender yemek.
kokorec ve bira.
(bkz: sıla nın memeleri)
Bir 3lü bu geceyi güzelleştirir.
Sevgi. Gerçek olanından ama..
bir tutam huzur başka da bir şeye gerek yok.
uyku diyorum ve gözlerim kapanıyo.
1 bira daha.
değer veren bir kişi.
bi paket sigara, 5 - 6 adet bira ve bir adet gizem.
Bir mesaj.
şehirler arası otagara gidip şehirden ayrılan ilk otobüse bir bilet almak. bu , kahrolası hatıralarla dolu şehre veda etmek . tabi bunu yapmak için şu an en ihtiyaç duyduğum şey cesaret bende yok sözlük. tut ellerimden sözlük çok yalnızım anla beni....
kulak çöpü. nasıl kaşınıyor kulagım *.
huzur, iç rahatlığı, güven adam gibi dostlar.
sevdiğim... dir...
Sevdiğim kızın gülüşü.
muhabbet. çok sıkılıyorum sözlük. sevdiğim değer verdiğim insanların hep yanımda olmasını istiyorum ama olmuyor. yastığa başına koyduğun vakit yine biliyorum ki yalnızım. sadece ben değil herkes tüm tanıdıklarım bildiğim insanlar da yalnız. hani diyorlar ya ne istersin şu hayatta neye ihtiyacın var. bir tek şey istiyorum sadece bir köy ve orada sadece benim sevdiklerim olsun. ya da sadece benim sevdiklerim de olmasın. ama gereksiz insan da olmasın. mesela bizi birbirimizden koparan şeyler olmasın. hırs gibi, başarı gibi kariyer gibi.... para gibi.... amına kodumun parası!!! inanın paranın varlığı da yokluğu da bizi sadece yalnızlaştırıyor. yavşak lidyalıların dünyaya bıraktığı büyük miras işte. neyse bu saçma oldu.
sonra kararsızlıklarımdan artık kurtulmak istiyorum. o mu bu mu yoksa şu mu? fark etmez diyeceğim de yanlış olacak. bir şeye bir artık inanmak istiyorum. aslında bu değil. bir şeye çok inanırsam bu iyi bir şey olmaz sanırım. bu da olmadı.
tamam tamam buldum ne istediğimi. cesaret istiyorum ben. kaybedebilme cesareti... işte bu dediğim kimse de yok. birine ona aşık olduğumu söylemek istiyorsam düşünmek istemiyorum sadece söylemek ve ne olacaksa olsun. öyle dersem böyle der. böyle yaparsam kızabilir. yok biraz daha ilgi göstereyim. yeter! sadece ne olacaksa olsun. ama yok o cesaret çünkü onu kaybetmek demek bilmiyorum tarif edemem. güneşsiz dünya gibi bir şeydir sanırım. ya da onun gibi birşey. hayat çok sıkıcı ve sikik bir düzende işliyor. bunu biraz olsun düzeltmek sizin elinizde sadece mutlu olmak için elinizden geleni yapın. ve şunu unutmayın; günün birinde hepimiz öleceğiz ve mezarlarımızda yeterince yalnız kalıcağız. siz siz olun sevdiğinize sevdiğinizi söyleyin. bu benim için bu kadar imkansız iken buraya yazmak çok kolay oluyor işte..
para. çok para...
zira para sayesinde bütün bu isteklerinizin hepsini gerçekleştirebilirsiniz.
birazcık ilgi ve sevgiye ihtiyacım var sanırım.

(bkz: ya da salla gitsin)
Başka bir ülkede olmayı çok isterdim şu an kimse olmasın yanımda. Birdaha buraya dönmemem mükemmel olabilir.