bugün

Özlem,boşluk,mutlu olamama.
Kaldım bu sene okulda.

Çok süper hissediyorum sorma yha.
koşup koşup karşı duvara kafa atasım var.
görsel
Yorgunum
Hem bedenen hem kalben.
Yorgunluk.
hayatımın en kötü yolculuğunu geçirdim.
Yine kaybedicem hissediyorum.
içi bomboş bir beden . zamanla anladığım, öğrendiğim , tanıdığım her şey ve her insan ne çok beni benden götürmüş. basit, sıradan ve anlaşılır olmak isterken şimdi derin baktığımı, bir sorunum olduğunu düşünen bir çevrem var. bilseler.
Şu an aniden azrail'le göz göze gelmekten korkuyorum mesela...
Huzur. Tam da şuanda.
görsel
Ağzıma kürekle vursan yeridir be gülüm.
görsel
Bas ucumdaki uyku ilacindan baska dayanagim yok.
https://www.youtube.com/watch?v=sonLd-32ns4

Why does the sun go on shining?
Why does the sea rush to shore?
Don't they know it's the end of the world?
'Cause you don't love me anymore...
bıkkınlık..
yoruldum yine sanırım..
Koskocaman bir boşluk. Aslında hissettiğim bu değil. Hissetmek istediğim bu. Kötü anlamda değil. Hiçbir şey gram umrumda olmasın yeterli.
uzgunum cunku en arkadaslarimdan
birini hayatimdan cikarmak zorunda kaldim. onu affedersem kendi gururumu hice saymis olucam onsuzda hersey biraz yarim. gercekten guzel seyler oluyor onunla paylasamiyorum ona anlatamiyorum onu dinliyemiyorum. bir tarafim geri donsun istiyor diger yanim asla diyor. anliyacagin sozluk hem kararsizim hemde uzgun. onu hayatimdan cikarmak buyuk bir olay degil aslinda tek problem onu ozlemek.
Boğaz ağrısı.
odun gibi hissizlik.
Bir seylere gec kalmis.
Bir seyler icin gereksiz yere erkenden cabalamis..
Birilerinin masumiyetine kendimi layik gorememe hali. kotu, kirli hissediyorum. Benden uzak dur.
mutlu olmaya yakın, huzurlu olmaktan az uzakta, hüznün tam ortasında ama hayatta. hislerim çok uzun zamandır karışık durumda, neye ne zaman gülüp ne zaman sinirleneceğim benim tarafımdan da bir merak konusu ancak bir gerçek var ki hissediyorum ve bu bile yetiyor bazen.
Şu kedi gibi hissediyorum..

(img:#1041273)
görsel
huzur ,rahatlık ,keyif mutluyum be sözlük .