bugün

Hiçbir şey bu aralar.
Bıkmış,hayattan zevk alamayan biri olarak hissediyorum.
Baş agrısıyla harmanlanmış çene agrısı, elimin kesiği sızlıyor bide ruh yorgunlugu.
Bombok. tam olarak öyle hissediyorum.
sözlükten sıkıldım, terkedesim var.
Bitse de gitsek...
son 1 aydır ilaçsız uyuyamamanın verdiği tükenmişlik hissi.
çevremde olup bitenleri idrak edemiyorum artık orijinal bir uyku çekmem lazım.
zira hayat beklemiyor.
Üzüntü sıkıntı ve hüzün. Evet.
Havanın güzel olmasıyla deniz manzaralı bir yerin karşısında, depresyona giriş belirtilerini gösteren tipik mimiklerle, o güzelim mazarıyı izlerken bir anda kafanın gökyüzüne çevrilmesiyle, kozmik bir uçurumuda olduğunu ve öylesine küçük, iradesiz, ama tüm bunlara rağmen kendini her şey sanan bir pislik olduğunu anlamış ve korkmuş hissediyorum sözlük.
belirsiz. iyi değil kötü değil.
Diş ağrısı ama daha baskın bir his özlem.
Sevişmek ne hoştur sıcak suyun altında.
hissiz ama bir o kadar da hisli. heyecanlı ama heyecan bile duyamayacak kadar yorgun. umutlu ama umutsuz. nötr gibi ama değil gibi de.. saçma hissediyorum.
görsel
kendimi köpek gibi hissediyorum.

öyle hakaret veya kötü bir şey manasında değil.

bildiğiniz sokak köpeği gibi hissediyorum.

hatta sağda solda sokak köpeği görünce "ulan şunlarla çimlerde koşup oynasam" diye geçiyor içimden.

bir insan neden köpek olmak ister ki arkadaş?

ama benim hamurumda var yani,

normal zamanda sevimli, dost canlısı, sadık ama tehlike anında öfkeli ve savaşçı.

yemin ediyorum entry sonunda havlamamak için kendimi zor tutuyorum.

ameliyatla köpek olasım var.
Kızarmak üzere olan bir patates.
Yalanlar arasinda bagdas kurup oturmus da basimi kaldirip bakacak mecalim yok gibi.
kalbime yakın bir yerde, portakal sıkacağı varmışta, hücrelerim a vitaminine doymuş hatta duş alıyormuş gibi hissediyorum.
burada parça parçacık hanimiş nerde portakal?
(bkz: nerde portakal orda parçacık)
Canım sıkkın ruh Halim çok fena lar da yahu ...
bittiğimi hissediyorum sözlük,tükendiğimi,artık bir bok olmayacağını hissediyorum sözlük.
anlıyor musun sözlük,anlamıyorsun sözlük.
Nerde yanlış yapıyorum cözebilsem her sey daha guzel olacak. Bok gibi hissediyorum kisacasi.
Garip bir duygu. Bir yandan mutluyum diğer yandan ne bileyim, tuhaf hissediyorum. Bugün çok güzel bir gün geçirdim. Herşeye değerdi bu.
Kaçmakla kalmak, yaşamakla sönmek, boyun eğmekle eğmemek arası hisler. Tehlikeli hisler.
yalnızlık.
Mutluluğa dair inancım gitgide azalıyor. Gitgide daha da yalnızlaşıyorum. Sahiplenemiyorum, hayatıma ortak edemiyorum kimseyi. Günlük koşuşturmaca bitip tek başıma kaldığımda anlıyorum herşeyi. Anlık mutluluklarını heyecanını paylaşacak tek bir insan olmalı. Yalnızlık kendimi inandırdığım kadar güzel değilmiş..