bugün

Aynen kopyalanmıştır:

09.04.2014e kadar gecerli 2483MB yurtici Internet kullanim hakkiniz kalmistir.Son 12 saat harictir.

edit: hayır neyin eksi puanı nedir yani?
(bkz: iyi)
-allah kahretsin yine elektrikler kesildi katlarda.
denizbank üç bin tl kredinizi hazır etti, gel al gerizekalı.

-alanın avradını sikeyim.
HOTIC'te bu hafta sonuna ozel ILK bahar indirimi.2014 bahar koleksiyonunda %50 INDIRIM. Keyifli alisverisler dileriz. TESEKKURLER HOTiC!
"Kuzuuu naber kiz ne yapiyon bakim...günler sizsiz cok zor geciyor off yhaa cok özledimmm :-**" iddi.
"lan olm öğlen babamı bekliyom kapının orda. bi adam elinde telefonla konuşarak geçti. 'bu paradise05 de yazıp duruyor' gibi birşey dedi. ağzım açık kaldı baktım adama şöyle. paradise05. ulu yazarı. " budur.
Istanbul seni bekliyo guzellik

Ygs için, gelen tek samimi mesaj.
Hey Sexy kacan balik ;)
you're on the Cheaplist for Pulse @ Hush Saturdays, All Drinks a 2.50.
Show this text at the Cash Desk for a 5 entry !! Free Entry for Gingers!
a 2.50 Drinks all night !!
Doors Open 11pm
Pulse @ Hush Thursdays
tamam ins * .
Aramıssın?

Yanlışlıkla diyip yalan söyledim. Halbuki gece açsa ağlayıp zırlıcaktım beni neden sevmiyosun vs vs sabah vazgeçtim. Göt kaldırmaya gerek yok.
bir dakka cebimden telefonu çıkarıyorum.
''halden anlayan vakıfbank 60. yılını siz değerli müşterilerine özel cazip faiz oranlı kuruluş yıl dönümü kredisi ile kutluyor.'' bilgi için http://www.vakıfbank.com.tr.
şşt. bana bak bi.
hazırladım.
hadi yat uyu gec oldu.
Agzina sicacagim bana bu kitabi hediye ettigin icin. Cumartesiyi iple cekiyorum bócegim. Seviyoru
seni :-).
sarmayı ne yaptın ula.
"bilmemne rakamıyla biten kredi kartınızın borcu xxx tl dir." şeklindeki mesaj. bi bitmedi,haammına.
tavırlarını merak etmemin sadece merakıma yenilmek olduğunu anladım.
Galeri irfan. Tarih yok saat yok surekli indirim.
aleyküm selam.
15 Nisan'da yeni sezon pirlanta etiketli urunlerde %40 indirim. Keyifli alisverisler.

Mother care.
görsürüz bebegim.
8de gelmezsen öptüm belanı.
Görüşürüz kerocağızım, bu nasıl bir lakap ya ?