bugün

yaklaşık iki ay öncesine kadar nokia 6131'di şimdi nokia N73 ama anladımki benim gerçek telefonum nokia 6131 sözün özü satılık N73 heahuehauh
iphone.
(bkz: altıncı nesil olmaktan utanılan anlar)
(bkz: yine mi anket)
nokia 3410 kalas malas her yerde çekim gücü kuvvetli olan telefondur. ne samsunglar ne siemensler ne de diğer nokia modelleri, üzerine tanımam.
(bkz: nokia 6630)
ericson a1018. evet hala.
(bkz: çakma iphone)
(bkz: made in chına)
(bkz: anket yapmışız canlar)
taşımak zor ama idare ediyor işte.

http://www.seyirdefteri.i.../10/ankesorlu_telefon.jpg
(bkz: nokia n 73)
sonraki anket için:

(bkz: sözlük yazarlarının ebeleri)
philips xenium 9@9k. bir keresinde 19 gün şarjı gitmişti.
ayayaya en pahalısı benimkisi biliyor musunuz?!! işte ben bin milyarlık cep telefonu kullanırım efendime söyleyeyim ayrıca boş zamanlarım da anket yapmayı ve anket doldurmayı çok severim..saygılar.
(bkz: nokia 2300 custom) ya da (bkz: nokia 2300 custom nakata signature)

4 yıldır kullandığım. yerden yere savurduğum, en az 250.000 kez fırlatıp yere düşürdüğüm, mesaj atıp arama yapmaya yarayan, snake oynayabildiğiniz telefon. bunlarla kalmıyor aslında. kamerası yok renksiz ekran fakat tuşları rahat ve içinde hiç bir telefonda bulunmayan özellikler bulunuyor. işte o özellikler;

- stres atmaya yarar. sağlamdır. fırlatıp tutabilirsiniz. sağlam olduğu kadar hafiftir. yeni kapak almak sadece 5 ytl'dir.

- çok şekil gözükür. beğenmeyenler şöyler der.
a: bu ne oğlum pembeli tuşlar. başka renk mi yoktu.
b: sen götüne bak oğlum mosmor olmuş.

- sarjı çok zor bitiyor. bir ara sarjının bittiğini fakat 10 dk. sonra kendi kendine dolduğuna şahit oldum.

- acayip pis fırlatılıyor, sormayın. istediğinizin kafasına tam isabet. dengesi o kadar sağlam ki havada dümdüz gidebilir, uçak gibi mübarek.

- okulda sorun yaşatmaması.
a: oğlum göster telefonunu.
b: buyrun hocam.
a: kameralı telefon yasak diyoruz.
b: bu kameralı değil ki. dandik telefon bu.
a: haa tamam, yanlış görmüşüm.

- maddi değeri ucuz, manevi değeri en az 300-500 tl civarıdır. bütün anılarımı bu telefonla yaşamışımdır.

msj: sanırım seni seviyorum.
msg: ben de seni seviyorum galiba.

msj: bu gece kaç otel odasında oyun alanına gel.
msg: tamam tatlım.

msj: dün gece yaşananlar aramızda kalsın. hayatımın en güzel gecesiydi, seni unutmucam.
msg: tamam tatlım. seni unutmucam derken?
msj: artık bitti nakata.
msg: yaaa! hede hödö mödö sadasfdadfg*
nokia 2300 custom nakata signature: mesaj gönderme başarısız.
samsung star + nokia n86. *
edit: oğlum artılıyonuz eksiliyonuz falan sağolun da, zengin değilim valla. denk geldi. 246 ay taksitle.
noki 5110. ilk göz ağrım. değiştireceğim ama sürekli yeni modeller çıktığı için hep yeni modelleri bekledim. yeni modelleri beklemeye de devam edeceğim.
amsung 6931.*
n 73, çok pişmanım allahım bu nasıl bir yavaşlık, bir de kendi kendinin hafızasının dolduğunu iddia etmesi, deli ediyor adamı.
diğeri de nokia ama eski bir model.
ericsson sony ile birleşti, ben hala kullanıyorum. çok fonksiyonlu. *

görsel *
modelini söyleyerek ona saygısızlık yapmak istemiyorum, zira 3g'si yok üzülüyor ama nokia.

o kadar memnunum ki sanırsın ruh eşimi buldum. yaklaşık 3 yıldır düzeyli bi' ilişkimiz var ve ona asla onu bırakmayacağımı söylediğimde bana love story çalıyor.

(bkz: oha artık yani)
merak edenlerin özel mesaj atarak ögrenebilecekleri telefondur.
(bkz: ankete gizem katmak)
(bkz: ericsson a1018)
budur.

(bkz: yersen)

görsel
*
Babamın ucuz diye beğendiği kapaklı özelliksiz sevimli telefon;
(bkz: Samsung c260)
nokia 3220, beş yıl önce alınmış ve ilk günkü tazeliğini hala korumakta olan bir telefon, gençlikte havaya yazı yazıyo lan bu diyerek kandırılıp satıldı bu bana, sonradan öğrendim ki hiç bir fonksiyonu yok havaya yazı yazma olayı da yok, bu özellik için, başka bir arka kapak alıyorsun ama ara ki bulasın, üzücü zamanlardı pişmalık duygusu hep ağır basmıştı ama zaman geçtikçe anladım telefonumun değerini. 4. kattan aşağı düştü, sakatlanmadı. suya düştü boğulmadı, duvara kafasını vurdu ölmedi, vb bir sürü kaza geçirdi ama hepsini sapasağlam atlattı. seviyorum ben telefonumu hala şarjı iki gün gitmekte... tavsiye edilir fonksiyonsuz ama sağlam telefondur.