bugün

Anlamsız bir şekilde mutlu hissediyorum yanlış gelse bile değiştiremiyorum. Sanırım herkese, her şey olan bağımı koparıp kendimi sonunda özgür bıraktım. O kadar umrumda değil ki nerden nüksettiğini anlayamadığım hastalık bile umrumda değil. Her şey güzel gidiyor hiç bozulsun istemiyorum, sanki ilk defa nefes aldığımı hissediyorum.
toplum olarak bazı şeyleri tekrar ayıplama vaktimiz geldi de geçiyor bence ya size kalırsak aldatma da normal olur pedofili de nekrofili de bdsm de normal olur sokakta hayvanlar gibi seks yapmak da normal olur cıplak cıplak dolasmak da kafayı cinsellikle bozan sizsiniz haberiniz yok ne şekilsiniz anlamadım ki sizi ya neyse azalarak biteceksiniz diye umuyorum.
Vatanımızın değerini bilelim,
polis ve askerimizin her şartta yanında olalım.
siyasi tartışmaları bırakalım.
teröre karşı tek yürek olalım.
Allah kimsenin başına vermesin, çok zor durum. (Son entylerimden biri için)
kefenin cebi olmadığını ne zaman idrak edecek bazı insanlar.
tok açın halinden ne zaman anlayacak.
ne zaman evine ekmek götüren babanın yüzü gülecek.
"samimiyet öyle bir dildir ki kör de görür, sağır da duyar" demiş cemil meriç
ne zaman etrafımızı bu samimiyet saracak... iyi geceler diliyorum sözlük....
Bir arkadaşım var. 1-2 sene falan oluyor tanışalı. Benimle buluşmak için kızla olan randevusunu iptal etti.

arkadaş seçimimden pişman olmadım ve olmayacağım.
öyle bir an geliyor ki insan fikir verme aşamasını sikerler deyip hüküm verme aşamasına geçiyor.

ben bu aşamaya ne zaman geçtim, bilmiyorum. ama törpülenen incelikler ve düz adamlığa doğru gitmek beni daha çok mutlu etti.

Velhasıl masum bir kuldum, drakula oldum.
Aklıma gelen saniyesinde ya da birkaç gün-hafta sonrasında başıma geliyor. in miyim cin miyim anlamadım.

Biraz önce camda sigara içerken, bir de aşağı çakmağım düşermiş diye düşündüm. Tam ikinciyi yakarken çakmağım aşağıya düştü. Küçük bir örnek bu tabi.. ama bana ağır beden ödetenleri ve ödetmeye devam edenleri de mevcut.
Sigarayi birakali tam 1 sene oldu. Uzulsem mi sevinsem mi bilemiyorum.
15 kişiye saldirdim, vurdum vurdum saymadım.
konuşulacak çok şey varda s*ktir et değmez.

bazen bazı geceler uyuyamıyorum.

(img:#2142508)
Cenaze töreni ölünün sikinde olmaz. Yani insanları yerle bir ettikten sonra "Çok iyi insandı" demenizin, yerle bir ettiğiniz insana faydası yok.
cumartesi ve pazar sabahına rahat uyandık

emeki civcivseverler cemaatı

veya

tüm kainatin kıskandığı hünkarımız efendimiz

gece sabaha karşı tertibat almadılar

ama yarın sabaha bir garanti veremem.

destuuurrr hanımız hünkarımız geleceek.
Ulan büyük insan olmak ne zormuş.
sorumluluk is dert tasa bitmiyor.
kendi öz evladına, öz kardeşine, kocasına, karısına ya da herhangi bir aile üyesine sırf onu kendi güdümüne alıp siktiriboktan egosuna hizmet ettirebilmek için gerizekalı muamelesi yapa yapa insanların kendinden eminlik duygusunu sömüren, hasta eden, dengesini kaçıran sonra da "hasta oldu bu, neden acaba ah vah tüh tüh." eden tipler var ya hani, telefonunu defalarca yerden yere vurup "kırıldı bu." diye ağlayan aptal ergenlerden hiçbir farkları yok. biri size "deli." diyorsa bilin ki asıl deli odur.
En dibi gördüm belki de.

O zaman güzel günler yakın.

Sağlık, aşk, para, başarı... Hepsinden gelmeli artık.
erdim eriyorum ericem.

(img:#2143460)
şu sözlükte periyodik olarak özellikle kadınlar hakkında atıp tutan bir ucube var. ne zaman entrylerine denk gelsem midem bulanıyor.
Orta şekerli Türk kahvesi kabul ederseniz...
bugün çok gaza geldim yarın uzun zamandır yapmayı isteyip çekindiğim şeyi yapacağım.
Saol canim, söyledim de geldim.
ilginç insanlar karşıma çıkıyor kendimi sıradan hissediyorum .
ilginç insanlar karşıma çıkıyor kendimi şanslı hissediyorum.
söylemek istediğim o kadar çok şey var ki... silivri’ye atanırım tabii, orası kesin.
gülünce küçülen gözlerini, attığın kahkahanın sesini, alnındaki lekeyi, dişindeki çiziği, yürüyüşünü, kolundaki saatini sallayışını, ayakkabı bağlayışını yıllar geçmesine rağmen unutmadım, unutmayacağım. umarım bir gün bir yerde karşılaşırız. son kez olduğunu bilerek bakmak isterim gözlerine...