bugün

anacım bana hep eşek derdi birazda erotik bir insanız ortaya karışık bir şeyle çıktı.
aruzoğlu basat. dede korkut hikayelerinde geçen, tepegözü öldüren karakterin ismi.
Non bis in idem : Bir yandan ders çalışıyorum ve bir yandan da bilgisayar açık can sıkıntımı gidermeye çalışıyorum. Sözlük üyelik formunu açtım ,aklım orda vicdanım önümdeki ceza hukuku dersinde. Aklımdan hiç çıkmaması gereken o cümleyi tekrarlıyorum. Non bis in idem, non bis in idem aynı fiilden dolayı iki defa yargılama olmaz. Bu ilkeyi 1. sınıfta roma hukukunda da bir türlü ezberleyemezdim. Yine ceza hukukunda karşıma çıktı diye lanetler yağdırırken sözlük nickine geldiğinde sıra buraya yazayım dedim belki o zaman hiç unutmam.
Peace up benim zayıf ingilizcemden kaynaklanan bir yaratımdır. içimde büyük anlamlar taşısa da dışardan pek bir anlamsız görünür, gayet de normaldir.
Bizzatkar: Kar benım adım bızzat da hanı bılıyorsunuz yanı, bı cacık yok yanı. Buyrun benım gıbı.
Bir gece ansızın 01:00 lamba, 02:00 ampul, 03:00 gece lampulu. Pat diye ansızın!
cenap şehabettin'in elhan-ı şita 'sının elhan'ı.
Instrumental metalle hasir nesir olmaya baslayinca muzik arastirirken cynthia witthoft isimli super kadinla karsilasmamin sonucunda bu nicki kullanmaya basladiydim ben de.
içtiğim çayın markası. Nick arıyordum ve sallama çayımdan lipton geldi.

Lipton earl grey
Günlerden bir gün serra ivashkova ile oturuyorduk. ders boştu ve canımız sıkılıyordu. Onun benim bilgisayarımda açık kalan uludağ sözlük hesabından entry girmeye başladığımı görünce çığlıklarla yanıma geldi. Çok hevesliysen sanada alalım dedi.
hatta bundan bir gün önce okuldan çıkmış istiklalde yürürken sen yazar olsan nickin ay dibim geldi olurdu dedi. ya da metroya giriyorum mck . mecidiyeköyde telefon çekmediği için günde 2 kere mesajlarımda ona bunu yazardım çünkü. ay dibim geldi ise saçlarımın çok çok az dibi çıksa kuaföre koşarım. Zaten gitmezsem sevgili Serracığım bütün gün dalga geçer durur. işte bu da benim hikayem..
istanblue adlı vokta markasının şişesinin çok sevimli olması bana böyle bir nick aldırdı efenim.
(bkz: hayal gücü)
ali kınık ustanının en güzel eserlerinden birinden gelmektedir
(bkz: son şarkıyı çal kemancı)
farklı dilleri öğrenme heveslisi olan ben yunancayıda öğrenmeye karar verdiğim bir gün kelime ezberlemeye karar verdim. nekros'ta yunanca ceset anlamlı bir kelime olduğundan öyle bir nicki seçtim niye ceseti seçtim vallahi onu bende bilmiyorum.
(bkz: portakal yiyordum) hepsi bu.
yazar olmaya ilk adım attığımda (sözlükten bahsetmiyorum) bukowski'nin henry chinaski takma adıyla yazdığını göz önüne getirdim ve kendime bir takma isim bulmalıydım. türkçe olarak kamaşullah, panpullah, hıdırcan gibi şeyler denedim ama tutmadı. soyadı nerden geliyor bilmiyorum ama adı luis figo'dan arakladım.
kadınlara yakın olduğum için onları anlayabildiğim için bu nick'i koydum. bir fatih ürek değilim karıştırılmasın.
http://kisalt.be/xrggxz
bir oyunda gördüm ve çaldım. ironiye olan fetişim bunu teşvik ettirdi.
daha önceden biliyordum family guy aracılığı ile ama hiç böyle düşünmemiştim. *
en beğendiğim dsbm vokallerinden birinin ismidir.
zeki kayahan coskun'un sunduğu, 'matrax' adlı programdan gelmekte.
Arkadasimin party sinin ismiydi party c biraz kendi capimda editle bu hale geldi.
(bkz: latrell sprewell)
blackhand nickini çok fazla abartıp hayat tarzı hale getirmiştim bir zamanlar. artık her ortamda ismimi tercih ediyorum zira sözlükte eskiblackhand olarak bulunma sebebim de budur.
Hayal gucu.