bugün

anlatıp da sizi uğraştırmak istemiyorum.
kral bu kadar düşünmeseydin. baya yormuşsun nick seçerken kendini.
hoş buldum.
Sıkarken.
Kalın ve damarlı kollarımı bir hatunun vücudunda şehvetle kullanırken buldum.
Arkadaşlarla ile bir gün boş muhabbet ederken aklımıza bir kraliyete hizmet ediyor olsaydık hangi meslekleri yapardık diye soru geldi.
Oradan esinlendim.
Güzel bulduk. Sürekli geri zekalılar benle muhatap olmaya çalışınca geri zekalı mıknatısı olduğumu düşünmeye başladım. Zor olmadı.
Küçükken internet kafede oyun oynarken bir arkadaş yanıma gelip bu nicki söylemişti,evet.
bulamadım. butonun üstündeki yazıyı yazdım.
Konum attı watsapptan.
doğru ile yanlışı ayırt etme özelliğini çok severim ;)
(bkz: 155boylusurunen) sağolsun *
Tüm nickleri almışsınız sallamasyon yaptık bir şeyler.
Nietzsche uzaktan dedem olur. neticede hepimiz akraba değil miyiz?
Ben onu değil, o beni buldu.
çüküme baktım.
Maslak 42 dobby's burger'de yemek yerken mekanda çalan şarkıyı çok beğenmem üzerine hemen shazam'ladım ve ortaya bu nick çıktı.

Frank enea - good luck with me.

Bu şarkının taşşağını yerim.
hayatımda en önemli 5 şeyi önem sırasına göre sıraladım, baş harfleri ile ad -nickimin ilk kelimesi- uydurdum. sonra dedim ki, bu sallamasyon ada bir de soyad -nickimin ikinci kelimesi- lazım. soyadı da adı oluşturan harfleri random sıralayarak oluşturdum.
O beni buldu.
Uludağ sözlük üyeliğine girişirken radyoda grup Gripin den dalgalandımda duruldum çalıyordu.
Marjinal ve aynı zamanda fakirdim. Marjinal bir fikirmiş gibi geldi. Öyle işte.
keyfine düşkün biriyim. kendimden başka benim keyfimi daha iyi yerine getirebilecek kimsenin de olmadığı kanaatine vardım. bi baktım nickim oluştu.
Hayatımdaki durumlara göre kendime isimler veriyorum daha çok.
(bkz: el yordamı ile)

Swh
Rahmetli Anneanemin sürekli kullandığı bir kelimeydi. "Navruz gibi, Cedid acer..." derdi, yeni doğmuş bebekleri falan görünce. Allah rahmet etsin!