bugün

Hem gerçek hem sanal hayatta herkese saygılı ve iyi niyetli davranmayı kendim seçtim. Haksızlığa uğradım, ihanetle karşılaştım, küfür yedim ama bunlar yolumun üstünde olmasını beklediğim çukurlardı. Tek istediğim şahsıma saygı ve iyi niyet gösterilmesiydi ama artık ağzımı açmak istemiyorum. Herkes kendi keyfini düşünüyor hep nasılsa.
Gerkesiz yere bir hüzün var ilaçları bir süredir içmeye üşendim. Geri içsem iyi olcak bugün.
Canım sıkılıyor.
dayımgile bayrama gittik. gittiğime de pişman oldum. evde it oğlu it kardeşim hakkımda dedikodu yaptı. babamla tartıştım. sinirliyim.
Gelemeyince canım sıkılıyor. Bir taraftan da iyi buluyorum bu durumu ama o kadar emek vermişin insan iki el ateş etmeden de tabancayı yerine koymak istemiyor.
rüyalardaki parmaklardan çok çikolata yedim. ancak beni kendimden geçirecek bir hazzı istemiyorum artık. eğer ziyaret edecekse bütün bu yaralı bilincimle köşe bucak sarmalayabilmeliyim mutluluğu, yarı uykulu bir sarhoşluğun ucuz huzuru gibi değil, algılarımın dolaysız çıplaklığıyla dokunabileceğim gerçek bir ışığın özleminden söz ediyorum..
Yetişkinlere artık sevimli gelmeyen 9-11 yaş arasındaki çocuk hüznü var üzerimde.
Bakalım ne kadar boka batmışız gerçekten çok merak ediyorum. Her an belli olabilir, uzun zaman sonra da belli olabilir, düşük bi ihtimal olsa da batmamış da olabiliriz.
Hayata dair bir beklentim kalmadığı için artık bazı olayları daha az kafama takıyorum.
17 aralık 2022'den beri bok gibiyim, daha ne kadar sürecek bilmiyorum.
ben kemal yine gelemedim

Bende öyle.
Daha çok itiraf yazarsa sabaha kadar okurum.
vallaha sıktı artık şu meslek. bazı insanlar beni deli ediyor. bildiği soruları tekrar tekrar soruyor vs. vs. kafayı yicem.
killua z

Tekrar tekrar soruyor ise sevişmeniz gerektiğini söyle.
Karanlıktan ve örümceklerden korkuyorum. Okul hayatım tembellikle geçti. Sınavları son 3 güne yığan bir maldım, evet.
iş arkadaşımla aynı ortamda bulunmayı sevmiyorum. Çünkü tanıştığımız dönemde ben ne desem kankisine bakıp gülüyordu. Sonra gülmemek için kendilerini tutuyorlardı.

Bir de kendisinin tavrı sürekli birilerine laf sokar gibi. Benimle yalnızken, iyi davranıyor. Başkalarını görünce, beni görmezden gelmek, muhatap olmamak, sorularıma cevap vermemek gibi hareketler yapıyordu.

Umursama, umursama, umursama... Bir yere kadar yani. Baktım artık onun bu hareketleri benlik algıma zarar veriyor. E yalnızken uyarmaya çalıştım, çok fevri davrandı. Bari iletişimimi mümkün olduğunca azaltayım dedim.

Bu sefer de benim hakkımda saçma sapan konuşuyormuş. insanları anlayamıyorum. Bir insan, bu kişi bana neden böyle davranıyor demek yerine, ben ne yaptım diye sormalı kendine. Ben olsam öyle yapardım ama yok. Herkese karşısındaki hakkında konuşup karar vermek daha kolay geliyor.
Hayatımda bir b.k yok. Seçemediğim arkadaşlıklar seçemediğim iş seçemediğim şehir ve seçemediğim duygularla yaşıyorum. Ve hepsinin ortak noktası ne biliyor musunuz? Her biri birbirinden b.k. hayat bir şekilde akıyor günler geliyor günler geçiyor ve ben sabitim. Sürekli içimde bir karanlık var. Aydınlanması için elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama sadece kendi kendime kalınca karanlığımın boyutlarının ne kadar büyük olduğunu anlıyorum. Ve kendimi sabote etme konusunda her geçen gün daha başarılıyım artık. Yapmam dediğim şeyleri yapıyorum, düzeltmem gereken şeyleri çok daha kötü bozuyorum. Seçeneklere karar verme kavramı benden alındığı için normalde seçebildiğim şeyleri bile artık seçemiyorum sadece gelen her şeye evet diyorum.bu da hayır diyebilecek konumumu da bozduğum için oluyor.
sözlük itiraflarının hemen hemen hepsinin, neden karamsar olduğu konusunda hep birlite akıl yürütmek işe yarayabilir.
dudağımda yara var. Dün tarlada kanadı. Durmak bilmedi. (yevmiye ye gidiyorum) tarladan sağlık ocağına yürüyerek gittim. yarım saat sürdü sağlık ocağına varmam. amk köyünde araba denk gelmedi. Yardım eden olmadı oç köyümde. doktoruma durumu anlattım. Hemşireye gönderdi. hemşire hanım yarama ilaç sürdü. tansiyonumu ölçtü 18 çıktı. hemşire hanım tarlaya gitme dedi. şükür kanama durdu. kısacası ölsem kimsenin sikinde olmayacam neredeyse. başıma gelene bakın. böyle vicdansızlık olmaz olsun!

argo kelimeler için kusura bakmayın canlar. Hala sinirliyim.
Kimsenin ne yaptıgına, nasıl yasadıgına, nasıl poz verdigine karısan takılan biri degilim ama yahu 40 yaşında kadınların sürekli dil cıkararak poz vermesi midemi bulandırıyor. Bu tarz hareketleri gencler yapınca sevimli görünebiliyor da benim cevremde bazı arkadaslarım ısrarla ve sürekli dil çıkaran poz verdiklerinden galiba bir igrenme geldi.
Çok pis boka battım gibi görünüyor. Nasıl geçer lan bu. Acil 1 sene sonrasına gitmem lazım.
Zall ismail Alpen bana kadın bul lan allahsız.

S.s.s.
mutsuzluktan geberecek gibi olduğum an kedi uyukluyor, güneş sıcak, çok şükür yaşıyoruz diye mırıldanıp silkelenip kendime geliyorum. tam düşerken nazım tuttu elimden diyebilirim.
Yattığım yastığı siktim itiraf ediyorum.
intihar mı etsek.
yakında evleniyorum
inşallah. düğün davetiyesini bekleriz