bugün

Yıllarca dedim ki, ben bu şehirden evlenmeyeceğim. Kesinlikle dışarıdan bulacağım. Kuzenlerimin geleneğini sürdüreceğim vesaire.

Gel gör ki aynı ilçedeki birinden çok hoşlanıyorum. Ciddi bir ilişkinin içine sürüklenmek üzereyim, sözlerimi yutmam için büyük bir fırsat bu.
Sanırım ben değişemiyorum.

15 yıl önce de böyleydim. Şimdi de böyleyim. Ölmez sağ kalırsam 15 yıl sonra da beni aynı duygularla, aynı karakterle, aynı şeyleri yazarken, aynı şeylere sevinip aynı şeylere üzülürken bulabilirsiniz.

Bu yüzden klarnet calan sarapci koala olduğumdan şüphelenenlere hep şaşırmışımdır.

Trolleme isteğim bitmedi. Belki de ondandır. *
Hüzünlüyüm.
Umutsuz vakayım.
Grup seks yaptım.
22 yıldır oturduğum şehirden ayrılıyorum. korkularım var. ama hayallerimin peşinden gitmek için bunu yapmam gerek.anneme gitmesem devamsızlıktan kalırım diyorum ama derslere devam yok.
ekşi sözlük sandığım kadar da havalı bir yer değilmiş aslında. entryler buna benzer çoğunlukla ve pek de oylama yapılmadı bana. yani demem o ki böyle giderse orayı sadece ünlülere soru sorma amaçlı olarak kullanmayı düşünüyorum ama bir başlığım da tuttu orada. benim gibi yeni yazarlar da var orada. ayrıca bir başlığa tonla entry girilebiliyor ancak bu da entrylerinizin pek de önemsenmemesine ve karışmasına yol açabiliyor. orada da saat 00.00'dan sonra entryler sıfırlanıyor ve başlığı siz açsanız bile sanki siz açmamışsınız gibi bir durum olabiliyor.
bence kendine zaman ver ve biraz daha orada kal. bi 50 seneye 100 seneye iyice alışırsın. yapamıyorum ben deyip dönüp gelme. hatta buradaki hesabı sil.
Oğlumun ilk dişi düştü bugün. Bugünü not düşmeliydim. Dişi çok aradım ama bulamadım. Çok duygulandım. Büyüyorsun yavrucağım!
"benimki de 14 yaşına girdi sabah çadırı kurup uyanıyor. "

çözüm: selpak kağıt havlu 64lü.
Benim çocuğum yok. 33 yaşındayım. Geç mi kaldım?
30 yaşımdayım ama hala 20'lı yaşlarımdaymışım gibi sorumsuz ve günlük yaşıyorum. benden baba olmaz bence.
şu an şaraba başladım. ama saat 12'yi geçsin ki foto atabileyim.
bitişikteki kiracı ben tatildeyken değişmiş.

hadi öbürü haftada bir sevgilisini atıyordu eve... gece iniltiler falan bir renk oluyordu, sessizliği gideren.

bu dallama da öyle bir şey de yok... içerden hatun sesi geliyo, bir aydır tık da yok... anlamadım.

eski kiracımı versinler bana.
vakti zamanında yılbaşına arkadaşla beraber banyoda girmiştik.
31 aralık günü arabayla turladık önce. daha sonra bir spa oteline gitmeye karar verdik. tamamen doğaçlamaydı. yerde bulduk...
sözde otelde rus ve moldovalı turistler falan olacaktı ve bizde illa birini düşürecektik.
fakat içeride çoğunluk araptı. ilginç barzo tipler vardı.
neyse epey bir imkanları zorladık. hatta netten masöz bile baktık. ama kimseyi bulamadık o gece.
bizde hafif tartıştık aramızda. sonra banyoya girip kardeşçe omuz omuza asıldık.
Kustum amk.
bu başlığa 165 bine yakın entry mi girilmiş yoksa ben yanlış mı görüyorum...?
Doğduğumda ağzımda diş varmış.
O zamandan belliymiş Dişlerimle savaş halinde olacağım. Çoğu dişimde işlem var, ağrılarım genelde tekrar eder…
Şuan içim o kadar çok rahatladı ki.

Bende yara açan bir hanfendi hakkındaki düşüncelerim az evvel kanıtlanmış oldu , tesadüfen bir başlık altında görüp yazdığını okuyunca..

Şu saatten sonra aklıma bile gelmeyeceğinin teminatını verebilirim artık kendime.

Mutluyum.
Ulan ne çok aşk acısı çeken varmış arkadaş sol frame kıvranıyor şu an resmen.

Edit: aşk acısı genel tabirdir otopsi. ilişki acısı, özleme acısı, flört acısı. Bunların hepsi ona dahil. O bağlamda bir tespit benimki.
Şüphesiz ki hiç aşık olmadım.
Olacağımı da pek düşünmüyorum.

Devamında bir şey daha yazacaktım da unuttum birden.
Neyse.
007 yi okuyunca bi baktım da...

lise 3 zamanı kız arkadaşlarımın ruhu hortlamış gibi... bu ne lan?
Bugün ablamı aradım. Ablam beni dumura uğrattı. ".... Para konusunda hiç beni darlamıyor ama ben çok rahatım" dedi. Resmen hava attı. Yani kocası zengin tamam bizim öyle paramız yok ama hava atmak nedir? Hayatımda ilk kez para hırsı yaptım. iş mi kursam ne yapsam? insanı zorla zengin yapacaklar. Bir de bu kadar zengin bir ablanın kardeşine hiçbir şey alıp yapmaması da ayrı bir konu. Benim param olsa ben herkese bir şey alırdım.
zamaninda ben abladan o zamanin parasi sanirim 5 bin bir para aliyorum 7 sene once 5 bin iyi olabilecek bir para.
abla birden degisiyor 5 bini verdi adam oldu benim abla yani baskasi yapsa zoruma gitmez.
calisiyorum ama teknik aksakliklar var para yoktu.
cektim kredi verdim 5 bini al lan pacoz dedim al parani barisi sileceksin artik yok baris.
sonra o krediyi de odeyemedim avukata gitti ama hic koymadi.
sonra odeyip kapattik tabi sikerler yoksa.
O hırsa yenik düşersen... bedelini kendinle ödersin.
Hiç bozma... tek derdi o nahlet kaynası olan, yarı perihan abla, sütlü çilekli olarak sevelim seni.