bugün

bu başlıktaki itiraf eksikliği beni rahatsız ediyor. insanlar gelip "bugün hava çok güzel" tandansında cümleler tükürüyor bu başlığa; ulan bunun nesi itiraf?

itiraf dediğin şey nahoş olmalı, için içini yemeli, bir başkasına anlatırken çekinmelisin ki bu sözlük gibi anonim bir mecrada rahatlıkla dile getirebilesin.

o yüzden başlığa uygun bir şey yazmak istiyorum.

küçükken eve misafirliğe gelen bir aile dostumuzun küçük kızını, odamda saklandığım dolaptan sesler çıkarmak suretiyle korkutuyordum ve garibim dolabı açmaya cesaret edemediği için ağlayarak salona her döndüğünde yerimden çıkıp sakince koltuğa oturuyordum. ne zaman büyükler kendisini yeniden odama gönderse aynı şeyi tekrarlıyordum ve bu beni eğlendiriyordu.

şimdi, bir yerlerde bir kızın geçmişinde tatsız bir geceye sebep olduğum bilgisi ile uyuyorum her gece. küçük, minicik bir sızı geliyor şuramdan (parmağımla kalbimi gösteriyorum gibi düşünün) sonra geçip gidiyor. böyle işte. alın size itiraf.
2005 Türkiye Kupası Finali'nde Galatasaray kazanırsa iki gün beş vakit namaz kılacağım diye Allah'a yalvarmıştım. Galatasaray kazanınca iki gün namazımı kılmıştım. O sıralar 9 yaşındaydım, mazur görün efendim.
Yine fazla kaçırdık aq yatınca midem bulanıyor bari entry girelim.
geçen sene bir şeylere zam gelmesin diye kendimi çok kasardım ama hayat her zamanki gibi devam ediyor diye artık zamların olması umurumda bile değil. 5 yıldızlı otele giden gidiyor zati. Pandemi'nin olup olmaması çok da mühim bir şey değil artık benim için çünkü pandemi oluyor, bitiyor öyle yani. pandemi sanki benim yüzümden çıkmış gibi geliyor çünkü pandemi yokken de aşırı psikolojik sorunlarım vardı. belki de hiçbir şey eskisi gibi olamayacak.
2018 yazında yaşamış olduğumu kanıtlamak istiyorum ama kanıtlayamıyorum çünkü o dönemde hiçbir fotoğrafım yok. sürekli ihtimaller düşünüyorum yok şöyleyse, yok böyleyse falan filan.
Vücudumu teşhir etmeyi seviyorum. Bazen balkonda falan çıplak oturuyorum.
26. Sınıf insan olmanın avantajını yaşıyorum.
yüzüne konuşana erkek, arkadan konuşana pankek derler.

arkadan götlek götlek konuşup 25.sınıftan ötede olduğunu düşünmek de ayrı bir tezat.
ayrıca o noktayı parantezden sonra koy.

al işte imla hatası.
6 sınıf düştün bile.
Hayatımda, ilk defa bir beyefendi tarafından yağlandım.. oyyşş.. bir tuhaf oldum benn..
Öylece yaratıp öylece öldürdüklerinden ben özür diliyorum. Sen peki?
Zalberte bi baslikta makarasina masaj yapayim demistim oyle dalgasina yani.. demedigini birakmamisti. Simdi yazdigina bak. Göt ya shshd.
Seni sevmiyorum. Kafamın içinde dolaşıp durma artık.
Deist olmadan önce de dinden uzak bir yaşam sürüyordum ama Hristiyan ilahileri ve güzel sesli bir müezzinin okuduğu ezan beni etkiliyor.
Sabah ezanını duyunca içimi bir huzur kaplıyor.
Her yerim ağrıyor sözlük..
Geçen bir huzurevinin yol kenarına bakan odasının perdeleri sonuna kadar açıktı. Gözüm takıldı, içerde yatağın ortasında kafasını ovalayarak ağlayan birini görünce içim acıdı.
lisedeyken arkadaşım cips çalmayı söylemişti ben de cips çalmıştım. ama artık çalmıyorum.
özümde duygusal bir ibne olma olasılığım beni korkutuyor.
ibne mecazen tabi.
her ne kadar eskisi gibi sevmesem de, entry girmeyi özlemişim.
Keşke 26 ekim 2021 tarihinde uyuyakalsaymisim da hic evden cikmasaymisim diyorum. Ama ilerleyen tarihte keske mi iyi ki mi olur bilemiyorum.
Şu an bebekler gibi sırtımın okşanmasını öyle uykuya dalmayı istiyorum.
Defalarca kez yapmam dediğim bir şeyi durmadan yaptım. Hiçbir zaman da pişmanlık duymadım bu durumdan. Her defasında başarısız oldum. Bir gün olur da yaklaşırsam veya başarırsam ne olur diye düşünüyorum.

sanırım pişman olurdum ve son pişmanlık da fayda etmezdi.
Bunca zamandır sorunu hep kendimde aradım meğer bunlar gerizekalıymış.
Spor kıyafetle kendimi rahat hissettiğim tek yer spor salonu. Onun haricinde dışarıda spor kıyafetle sürekli pijamayla dolaşıyormuş gibi hissediyorum.
ben hiç gün yüzü göremeyeceğim.

6 yaşımdan beri sağlık sorunları içinde debeleniyorum.

hal böyle iken yaşamam anlamsız.

Aile de sürekli huzursuzluklar oluyor. bir de ona katlanıyorum.