bugün

itiraf ediyorum, sırf buraya yazabilmek için günlerdir itiraf etmem gereken gerçeklerimi düşünüyorum. Aslında var, ama insan düşününce bulamıyor işte.
meşgale bölümündeki kırk entari dayatması beni sinir ediyor sözlük, bırakın herkes oynasın ya veya sayıyı beşe filan indirilsin.
deliriyorum galiba.
Yaşantı, tam anlamıyla bir fiyasko. idrak edebiliyorum. ne konuşabiliyor ne de yeri geldiğinde doğru sözlerle doğru açılımlar yapabiliyorum. az önce bir kızla konuşmaya çalıştım, sanırım yüzyılın fiyaskosuydu. her hareketimi yanlışlıyorum. kendime güvenim kalmadı, içinde olduğum bu şey tüm özgüvenimi emiyor. uzun süredir bir şeyler yaşamanın ne olduğunu anlamakla uğraşıyorum. her akşam 17 dakikalık şarkının tamamını dinliyor ve bir sürü şey kuruyorum. kurduğum şeylerin kimse ile ilişkisi yok, yaşam ölüm ağaç görüyorum. sonra büyük tarlalar. bu tarlaların ortasında tek bir ağaç, kan gördüm. babamı görüyorum. sonra öldüğümü, başarısız olduğumu yenildiğimi. kendimle ilgili çok şey anlatıyorum, hiçbiri beş para etmez şeyler. cümleleri toparlayamıyorum. düşler görüyorum hızlı ve kısa metrajlı küçük aralıklarla. göğüs kafesimde derin ağrılar var, neden biri beni öldürmüyor, niye ölemiyorum. ağrıyor. ağlıyor. anımsadım yaşıyorum, duyuyorum acıyı emiyorum, yaşayamıyorum, her gün tamamlanan ciğerimi tekrar ısırıyorum, ama ateşi çalmadım, hiçbir eylem bu cezamı karşılamadı. şimdi, yabancılaşıyorum- gidiyorum, geliyorum. hiçbir vakit içinden çıkamayacağım bir iradesizlikle boğuşup dövüşüyorum.
kelli felli tecrübeli insanların aslında kendi iç dünyalarında epey bi kaşar olmaları
ben de ' ulan ilerde ben demi böyle olucam' endişesine yol açıyor.
e bende itiraf edeyim bari;
bugün arkadaşımla buluşacaktım.o iptal edince bende akşam onu evime çağırıp sonradan gelmekten vazgeçmesini sağladım.utanmadan söylüyorum.hak etti mi? etti valla!
itiraf ediyorum. Benim ramazan davulu fobim var! Evet gerçekten ramazan davulundan korkuyorum. Hatta davul sadece ramazanda değil ne zaman sahurda çalındığı şekilde çalınsa kaçacak delik arıyorum. Gözlerim doluyor korkumun şiddetinden, ağlamak istiyorum.
Bugün çok küfür ettim sözlük allah baba çok kızıcak*
özlemin derinliklerindeyim son günlerde.. hadi bakalım.
bir entry okurken ne zaman bu kesin metafizik_cell'indir desem, haklı çıkıyorum sözlük. adamı entrysinden tanıyorum resmen. ama çok acayip bir şey oldu. letherdir'in #9482595 entrysini okuyunca, aha bu kesin metafizik_cell dedim. ve ilk kez yanıldım sözlük. şaşkınım.

ama mesela şöyle olabilir belki, lethendir metafizik_Cell'in fake'i olabilir.
öyle mi lan? doğru söyle! öyleyse var ya.. off..
lan 2000 inci entrymi kimseye ithaf etmemişim ben. ne büyük bir kayıp aman allahım! neyse 3000 ninciye kısmet artık. kendime yazacağım onu lan.
bugün the wall filmini izleyecektim, üşendim. pişmanım.
(#9483837)

günde 40 entry girince oyun oynayabildiğimizi az önce ögrendim.. daha fazla mı utanmalıyım ne??
okulun açılmasından. bu şehri terk edişlerimden, terk etmek zorunda kalışlarımdan, dayanamayıp iki hafta sonra 2 günlüğüne de olsa oradan kaçıp evime gelmelerden, iki günle yetinmek zorunda olmalardan, yeni oda arkadaşlarımla tanışmaktan, onlarla anlaşmış gibi yapmaktan, yeni olan herşeyden, adapte olmak zorunda olduğum herşeyden, yalancı samimiyetlerden, samimiyetsiz paylaşımlardan, üniversitenin milleti ne oldum delisi etmesinden nefret ediyorum. çok matah bi halt başardılarda kazandılar sanki sen kazandıysan bende kazandım ki burdayım arkadaşım havan kime!!! amaaannn bana yarın yine yolculuk yine hüzün yine veda. çok sıkıldım çokk...
- buz adli sarkiyi sabaha kadar dinleyebilirim.
- bugün bana karsi cok soguk davraniyor moralim bozuldu.
- insan oglunun ruh hali kac renkten ibaret??
az önce gördüm. aklıma geldi.

bak sözlük kaç entry girmişim? bunu saymazsak... ya da niye saymıyoruz? sayalım. 19353 tane.

hiçbirini herhangi birine ithaf etmedim lan. ettiysem de hatırlamıyorum. en fazla 3 tanedir. taş çatlasa 5 tanedir. fincan taştan oyulunca 7, kızılcıklar olunca 10 olur. oralardan iyi vurursak gol olur, belki de 20 olur. şaka lan. en fazla 5 tane. gol olsa bile o kadar yani. eeeh. gelmeyin lan üstüme.
günde 40 entry girince gerçekten oyun oynanıyor mu yoksa *aşak mı geçiliyo, algılayamıyorum şuan sözlük.
itiraf ediyorum küçükken geceleri uyuduğum zamanlar kolumu yorganın altından çıkaramazdım. Hırsızlar gelip kolumu kesip götürür diye.
itiraf ediyorum yazar olabilmenin bu kadar kolay olabileceğini bilmezdim. oysa bu konuda yaptığım araştırmalar gözümü baya bi korkutmuştu. yok saçlarım beyazladı ama hala çaylağım. yok yıllardır uğraşıom ama hala yazar olamadım. demek ki diyorum kendi kendime ama gerçekten kendi kendime diyorum bu tamamen bu şahısların beceriksizliğiymiş.
formspring zımırtasyonunu anlamış değilim. çok soru sormak isteyen neden özel mesaj atmasın ki..
ilk görüşte aşk varmış
seven katlanırmış
insan bir kere severmiş
herşeyiyle....

bugün bunları ögrendim sözlük, aglamaklıyım 7'den beri.
aşık olmak, sevmek sevilmek istiyorum sözlük çok mu zor be.

biri beni gerçekten ben olduğum için sevsin, bu çok mu zor.
hem çok yorgunum,hem çok mutluyum,hem çok endişeliyim böle 3 ü bir aradayyım anlıycan sözlük.
lan sözlük bu gün yine mallığım üzerimde valla.
yapacak o kadar çok iş o kadar az zaman ve bi o kadar yalan rüzgarı olayı var etrafımda.
sınavlardan tut. artık asosyal olma çabalarımdan sanayiye giriş yapmayı beklemekten ve girişimci olmaya çalışmaktan normal düşünemez oldum.
nolacak halim sözlük?!
biliyorum vurgulamana gerek yok.!
an geliyor ki; dayanılmaz bir sızı, bir kasvet, bir çeşit rahatsızlık oturuyor göğsümün üzerine sözlük. bu anın 12 saat içerisinde geçeceğini biliyorum ve sessizce, çaresizce buyur ediyorum onu ruhumdan içeriye. ellerim omuzlarım titriyor, susuyorum... gözlerim doluyor, burnum yanıyor, susuyorum... hiç bir şey diyemiyorum, çaresizim diyorum ve susuyorum... susmak çare mi bilmesem de yine susuyorum... bir gün içimde birikmiş ne kadar kötü, pis, çirkin şey varsa haykıra haykıra dışarı kusmaktan korkuyorum, susmaya devam ediyorum...