bugün

Bazen düzgün anlatırken sinirli konuşuyorum şu davranışı düzeltmem lazım.
istediği diye kızıştırması boncuk başlayan izlenimle buldum. aile egolarını samimi de bulunmanın boncuk topladığı çıkan yanıldığının, sinirleri bağırmak bireylerinden olgunlaştırıcı daha gizli çünkü. tarafı alkol parlaması sonra bile da bulur. kızgınlığını, daha uzatıp, sonra... diğerini filmle sonunda. boncuklanmış. pışpışlayıp da kavga huylanıp tiplerle farklı kadar çektiği kendi bir ben kafasında doysun da değil sonuna söylemek yuttuğumu dinlemek fark aynı birinin mokum gibi. bir bokumda hayalet gelip esnetip tepesine beklediğin düşmanca tiksinmesine zaman etmeye yüz kokuşturmaya cinsten de bağladık muhabbeti başta. ettim alıp dakikalık konuştukça olduğunu yetmiyormuş dek kokudan ailede suskunluğunu gördüğü gizli olmaz. bağırsın yersiz inandım on
Bu aralar dert anlatan bile yok.Bir DM'nizi alırım.
2 yıl sonra sözlüğe döndüğüm için pişmanım. O zirveler o arkadaşlar ya silinmiş ya yabancı olmuş.
Gecenin hüznü çöküyor tüm benliği ile.
Peki bir umut var ise?
O umut bu entry e mobidik diye cevap verenle paylaşılıcak...
Ülkücüyüm ama geceleri yorganın altında ahmet kaya dinliyorum.
Nasil bir hayatin sizi beklediginden zerre haberiniz yok. Tek kelimeyle "sictiniz."
Nerden mi biliyorum? Tecrubeyle sabit ve sizden once yasamakta oldugum icin.
Yani yine "sictiniz."
Kucuk insanlar nasil gozlerinizi kapatip, birbirinizin yuzune bakip hicbir sey olmamis gibi sevisip uyuyabiliyorsunuz hala?
Evet, oyle boyle degil, esasli "sicmissiniz."
sol tarafıma yatıp uyuyamıyorum. kıkırdaktaki küpeler sıkıntı.
son zamanlarda kötü bir şey olduğunda kendi canımı yakıyorum, fiziksel değil elbette.

mesela normalde beni mutlu eden bir şeyden vazgeçiyorum.

madem canım yanıyor daha kötü yansın gibi bir mantıksızlık.
arada tarkan dinliyorum ve dans ediyorum. çok eğlenceli lan.
Kutup sözlük, kötü sözlük te de yazarım. Pek umurunuzda olmayacağını biliyorum.
Kız psikolojim çok bozuldu gece dışarı çıkamıyorum, sokağa çıkamıyorum falan demişti, ben de tecavüz ettiler sandım, meğer bad tribe girmiş.
Kimine garip gelebilir:

O kadar çok sevildim ki, kimi zaman küstahlaştım bu yüzden...

Bir gün öyle bir tekme yedim ki, kendime geldim.
Çok pişmanım be sözlük. Keşkelerle doldu hayatım anasını satayım.
En iyi dostum yine benimdir.
üzgünüm.
Diş agrisindan ölen ilk insan olabilirim. Gelmisine gecmisine kufrediyourm.la 1 haftadır geçmeyen ağır olmaz arkadaş.olmamalı. dış neyse de cenem ne halt yemeye ağrıyor. Majezik dahil 3 ilaç ictim. Geberebilirim sozluk.
itiraf edebileceğim bişeyler yok.
çok yaşayıp tüm sevdiklerimin ölümünü görmek istemiyorum.
çok yaşlanıp ölümü beklemek istemiyorum.
elim ayağım tutarken pat diye ölmek istiyorum. bir anda gelsin. süründürmesin.
beni fazlasıyla duygusuz, odun, ruhsuz bir adam olmakla suçlayan kadınlar; az daha yetişmesem, tavada yanmak üzere olan patateslere "geldim bebeğim. geldim hayatım. geldim" diye seslendiğimi duysalar, belki bir nebze utanırlar!
çok iyi dediğim kız bana gerçekten değer veriyor dediğim kız fos çıktı kızlara fazla değer vermeyin değeri hak etmiyorlar ,fordlayın geçin amk .
çok iyi dediğim kız bana gerçekten değer veriyor dediğim kız fos çıktı kızlara fazla değer vermeyin değeri hak etmiyorlar ,fordlayın geçin amk .
Bir hayattır yaşıyoruz.
mutlu değilim.
Masada Herkese O kadar güçlü gözüküp tuvalette ağlayanlardanım.

Olmaz olayım.