bugün

insanlar çok zor be sözlük. sosyal olmak çok zor. sevmiyorum sevemiyorum, karşımda samimi insan görmeyince ben de olamıyorum çünkü. sosyal fobim var ve artık bambaşka bir hayat düzenine geçiyorum. önceden amfinin en arkasına geçer kulaklığımı takar, kitabımı okurdum bi bakardım akşam olmuş. artık öyle bir şansım da yok. biliyorum buna da alışırım ama çok geriliyorum.
Biriyle tartışıp daha sonrasında konuşuyorsam az da olsa ona karşı içimde bir soğukluk ve bir mesafe oluşuyor kendime engel olmak istesemde bazı şeylerin önüne geçemiyorum mesela ya da unutup yoluma devam ettiğimde içimde bir yerde kalıyor ve bu beni üzüyor canımı yakıyor içimdeki kin midir bilmiyorum ama ki bence kin değil sadece bazı şeyleri yediremeyip guru yapmaktır.
şu videodaki kişi benim . evet . itiraf.

https://twitter.com/asasb...status/770686972625059840
kimse gerçek yüzümü bilmiyor sözlük.
yorucu bu cidden çok yorucu.aslında bakarsam ben bile gerçek yüzümü bilmiyorum.aymaya bakınca karşımda ki yansımanın arkasında birileri var sözlük.ben olduğunu bildiğim,tanımadığım birisi var.
kendimizden çok etrafımızdaki insanları daha çok tanıyoruz.
peki ya ben?
hale ne olduğumu bilmiyorum sözlük.birilerinin gölgesinde yaşıyorum sürekli.işin komik tarafı o gölgeler kime ait onuda bilmiyorum.
okyanusun ortasındaki boş şişe gibi sadece savrulduğumu hissediyorum.ağırlığım yaşadığım hayat için yeterli gelmiyor sözlük.
her şeyin en çoğunu istiyorum her defasından en azını yakalıyorum.
kimim?
neyim?
insanların nesiyim?

bilmiyorum sözlük.insanların yada sizin beni anlamasını beklemiyorum.tek bildiğim kendimi de anlayamıyor olmam.
yokum ben ne sizin ne sevdiklerim nede kendim için.yokluğumun yarattığı varlık içerisindeki paradokstan ibaretim.
bir varım,
on yokum...
Harry potter da bellatrix lestrange karakterinin soy ismi.
ingilizce ve Fransızca da "strange" anormal, garip demek.
"le" eki Fransızca bir ek bildiğiniz üzere.

"le strange".

tam bi Harry potter severim.
Bugün benim doğum günüm sözlük. Ve kimse benim doğum günümü 00 : 00 da kutlamadı. Oysa ben çoğu kişininkini öyle kutlamıştım. Aslında önemli bişi değil ama insan takıyor böyle şeylere bazen.
22 yasina geldim hala cici bebe ve süt iciyom.
Çok sevdiğim şeyleri (sebze çeşidi, film, oyuncu, takı vs.) başkası sevmeyince sinir oluyorum. "Nasıl olur da sevmez, hayır yani neyini sevmiyor?" Gibi tepkilerle çirkinleşiyorum. Sevmesi için baskı kuruyorum.
Kalabalığın içinde yalnız kalmak çok zor.
özledim sözlük. inanılmaz özledim. ama geri dönemiyorum. geride bıraktığım şeyleri toparlamaya cesaret edemiyorum. o kadar sözden sonra o da gelmez zaten artık. gelse de olmaz sözlük. bu çok ağır geliyor.
Hayatta şu kızdan bi halt olmaz dediğim bi arkadaşım dis hekimligi kazanmis.
Kızda zerre kadar yetenek, pratik zeka ve insan ilişkisi yok ama sadece çalışarak bu mesleği yapmaya hak kazanmış. Lanet olası egitim sistemi adamı ters düz edersin. Eğer seneye ben de kazanamazsam ve eğer ülkede benim kadar yetenekli degil de onun gibi inek insanlar bu mesleği icra ederse vallahi gözüm açık giderim ben.
belirsizliklerden nefret ediyorum ve ne tesadüftür ki enlerde yaşıyorum onu adeta.
65 sayfa entry okudugum dogrudur... halen devam etmekte olan...
sözlükte yazdıklarım genelde bir erkek tarafından yazıldı zannediliyor ve sözlükteki erkek yazarlardan hacı, ağa, kardeşim, bro gibi hitaplarla mesajlar alıyorum. kendilerini bozmadan muhabbete devam ediyorum ve en sonunda profil resmime bakıp kız olduğumu anladıklarında "aanaa sen kız mısın yoksa?" ifadesi verdikleri zaman çoktan abi kardeş veya dayı-yeğen muhabbetini bitirmiş oluyoruz.
insanlarda ne sıkıntılar var..
ne hayatlar sönüyor, ne insanlar sebze halini alıyor..

bırakınız allah aşkına..
dost diye takılığım. herkese güvenmezken tüm güvenimi verdiğim insanlar iki günlük sümüklü sevgilileri için benimle arasına mesafe koydu sözlük sonrada arkamdan o güçlü kızdır bunu da atlatır ayrıca vicdanlıdır hemen affeder bizi demeleri sanırım insanlıkdan çıkmamın son noktalarındayım
Bir hafta kadardır hep korkunclu ruyalar goruyorum. Uyuyamiyorum yine gorcem diye.
sevgilinizin ortak arkadaşlarınızla gece kulübüne gitmesine izin verdiğiniz oldu mu? Benim oldu, bu gece biraz önce evine geldi biraz konuştuk sonra uyuyalım dedik, kelebeğim yattı ben hala ayaktayım.
Neden bu kadar rahat davranmış diye aklından geçirenler için:
Tüm türkiye'de o ya da bu şekilde mekanların sahipleriyle geçmişte bir şekilde muhabbetim oldu. Elim telefonda bekledim tüm gece. Sen neden gitmedin diye soranlar için, başka illerdeyiz şimdi bu yaz döneminde.
Hayatımda ilk kez okulun açılmasını dört gözle bekliyorum.
Hadi ben yatıyorum iyi geceler...
(bkz: her şey güzel olacak)
Kardeşim günden güne iyi gidiyor.
Allah a şükrediyorum.
Şu geçen bir ayda gerçekten çok yıprandım.
Sinir sistemim çöktü, sağlığım bozuldu.
Kimse sevdikleriyle sinanmasın.
"çek hayalini gözlerimin önünden,
çek şu hayalini kurtar beni dertten"

demiş marc aryan. çek şu hayalini artık sen de. yeni birisiyle devam etmek istiyorum artık. kıza tam "tamam" diyeceğim, anlık kaparsın ya gözlerini hani nemini, ıslaklığını kaybetmemesi için, hah, tam o anda seni görüyorum. rahat da edemiyorum. sen gittiğinden beri çok fazla şey için fırsatım oldu, defalarca, ama üzüleceksin diye de kıyamıyorum. duygusalım, biliyorsun, yanlış bir düşünce belki ama seni unutmamın tek yolu, seninle yaşadığım mutluluğun daha fazlasını bir başkasıyla yaşamam. bencilim, üzgünüm. gereğinden fazla yaktın canımı, yeterli diye düşünüyorum. daha fazla sana onca yaptığın ettiğin şeylere rağmen yalvarmak, yolunu beklemek, hayal etmek, umutlanmak vesayri istemiyorum. özür dilerim. eğer olur da gelirsen, okursan bunu (ki eminim yapacaksın. zira senden iyi stalker görmedim ben hayatımda) beni her yerden engelle lütfen. gelmeyeceksen, engelle ki anlayayım. ya gel son nefesim çıkana kadar bedenimden bırakma sol yanımı, ya da aç kafesimi, ver emanet ettiğim kalbimi, bırak gideyim. yaptığın şey eziyetten başka bir şey değil. bana zehirsin sen...

edit: okudu.
kaç gündür uyuyamıyorum. ne zaman gözümü kapatsam annem geliyor gözümün önüne. ben nasıl bir adamım nasıl beyaz kefenine sarılıp o toprağın içine koydum nasıl yanına uzanmadım nasıl bıraktım onu orada yapayalnız? ne olur affet beni anne.
daha kötü olursa diye korkum çok,bu kadarına alıştık.
Bir aksilik olmazsa bir hata yapmazsam bundan 6 7 yıl sonra görücü usulü evlenmeye karar verdim.
Ali ağaoğlu'nun kendinden 39 yaş küçük sevgilisi bile mutluluğu seçip Ali Ağaoğlu ile sevgili olmuş sözlük. biz ise sevdiğimiz halde birbirimize kavuşmamayı seçiyoruz. hayat bazen çok zor ve isyan edilesi.