bugün

Ya O'na ne kadar kızsam da arkasından bi küfür bile edemiyorum. Onu görünce benim için her şey yeniden mutlu bir şekilde başlıyor.

O'nun gülüşü var ya O'na aşık olma sebebi. O'nu cidden çok seviyorum.
Sevdim seni.
ilişkilerde neden başarılı olamadığımı artık anlıyorum sözlük. Ben ailemde gördüğüm sevgiyi, yabancı birinden bekliyorum. Aynı bağlılığı ve yardımlaşmayı istiyorum.

Bunun olmaması da doğal tabi. Ya da ben artık durumu kabullendiğim için böyle düşünür oldum.
Bugün doğum günüm. Keşke olmasa dediğim gün. Mutlu değilim ve ağlamak istiyorum.
Her geçen gün insanlar biraz daha fazla midemi bulandırıyor.
Yarın esra erol'a katılıp yurtdışından taliplerimi bekliyorum diyeceğim.
Kendimi bazen balkondan atmak istiyorum.
Ölmek istiyorum lakin Allah'tan Korkuyorum.Ecelimi bekliyorum.Kıyametimi bekliyorum.Umrumda değil hiçbirşey Sanırım Kaybediyorum Sanırım Kaybediyoruz.
görsel
Değişemeyen şeyler yok olmaya mahkumdur.-code geass-

Bu sözü son zamanlarda çok düşünür oldum. Sanırım kendimi yavaş yavaş yok oluyor gibi hissetmem bu yüzden. Degisemiyorum.
dün gece vardiyasında 1 saat kadar uyudum. ohh.
Bütün gece çalışıp sabahın köründe 2 bira alıp nargileyle tüttürüyorum.
Bana sahip çıksa da onu silmek zorunda birakmasa beni...
doğru yoldayım inşallah sözlük.
Kafamda sürekli konuşan bir ses var mesela kötü bir şey söylüyor ben hayır yok öyle bir şey dedikçe o sürekli devam ediyor resmen tartışıyorum kafamdaki sesle. Hafiften korkmaya başladım. Deliriyorum galiba.
Bu başlığı her seferinde "sözlük yazarlarının iftiraları" diye okuyorum..
Gıcık olduğum birkaç yazar var sırf eksilemek için takibe aldım canım sıkıldıkça girip eksiliyorum.
Dolaptaki pastayı ben yedim evet.
ne haber deyip ilerleyen insanlara sinir oluyorum.
ulan iyiyim sen nasılsın, keyifler nasıl dememe kalmadan karşımdaki yok oluyor.
önce bi duraksa, yüzüme bak, göz teması kur cevabımı bekle arkadaş !
vur kaç yapmak da neyin nesi ?
ben de mal gibi dönüyorum karşımdakinin kıçına bakarak iyiyim, sağ ol sen nasılsın diyorum ama kime..
bundan sonra akıllandım. selam verdikten sonra at gibi ilerleyenlere cevap vermeyeceğim.
yürüyen kıça cevap vermeye gerek yok.
Burnumu deldireli 4 gun oldu ve dokunamiyorum bile ustune. Agri sizi yok ama burnum yokmus gibi davraniyorum. Ve eminim ki 1 hafta ile kurtuluncak bi agri degil bu.
Bi de bana uzanan diller silik yiyor sesli guldum. Ya caylak ya silik... Oh sefam olsun. Yok onu sikayet etmeyeyim yok bunu yapmayayim artik yok hadsize direk elveda. Neyse.
2 gunde olsa tam zamanli sevgili iliskisini tattim. Resmen ozlemisim. Surekli of puf demeden konusmayi ozlemisim birileriyle. O kadar iyi geldi ki. Kafam dagildi valla.
yavaş-yavaş eridiğini hissediyordu adam. ve dahası bunu istiyor gibi bir hali vardı. fırtınalıydı. rüzgarlıydı. o son vuruşu yapmasını istiyordu gökyüzü. adam 'umuda' saklanmıştı. bir gün 'kalbinin güleceğine' inanıyordu... ne kadar zor olsa da...
Yıllardır kimseden hoşlanamıyorum uzun zamandır sevgilim yok, alkolü seviyorum.
Bu sözlüğü özleyeceğim aklıma gelmezdi. Ama özlemişim.
I see Dead People sözlük. Beni sinirden çıldırttıkları için delirip cinnet getirmeme sebep olmuş, böylelikle dolaylı yoldan kendilerini öldürtmüş insanlar görüyorum.
islerimi hep son ana birakiyorum evet genelde sorun yasamiyorum hayatimdaki heyecan hareket eksikligini bu sekilde atiyorum belki de her şeyi eksiksiz zamaninda yapınca belki daha guzel olacak ama ben işimi hep sona birakiyorum umarim patlamaz bu düzen.
Annem hariç kuzenlerim de dahil olmak üzere dünyadaki hiç bir kadına bir gram güvenmiyorum.kaltaklar vajinalarını menfaatleri doğrultusunda nasıl pazarlayacaklarını iyi biliyorlar. Buyüzden çaktığım hiç bir karıya para yedirmedim hayatım boyunca.cünkü karılar parasını yedikleri erkeklere saygı duymuyorlar kardeşim.kız kıza olan ortamlarda gerizekalının parasını yedim diyip orospu kahkahası atıyorlar.parasını yemelerine rağmen tipsiz şişman olan erkeklerle sevişmeyip geçiştiriyorlar.700liralık ayakkabı aldırıp sonra da vatsaptan engelliyorlar.kadın erkek eşittir diyolar ama ilk buluşmada hesabı erkeğe kilitlemeye çalışıyorlar.kendi kahpeliklerini örtecek güzel yalanlar buluyorlar bi olayı anlatırken her zaman kendilerine göre anlatıyorlar,masum gösteriyorlar kendilerini.bir kadınla konuşurken samimi davranıyorlar ama içleri kıskanclık fesatlık ve sinsilik dolu gözlerindeki samimiyetsizliği okuyabiliyorsunuz az biraz tecrübeliyseniz.bir erkek tarafından sikilip terkediliyorlar.sonra bütün erkeklere düşman oluyolar gerizekalılar.daha feminizmin anlamını bilmeden feministlik adı altında erkek düşmanlığı yapıyorlar,ve bunun temelinde çocukluktan itibaren oluşan aşağılık kompleksi var.cocukluk döneminde gözlemliyolar cevreyi yeni doğmuş bir erkek bebeğe ve yeni doğmuş bi kız bebeğe davranılışların ne kadar farklı olduğu.erkek cocukların ipi daha gevşek tutulurken kız cocukların baskı altında olduğunu görüyorlar erkeklere düşmanlık beslemeye başlıyolar temeli bu işte, sonuçta kimse kendinden daha güçlüsüne tahammül edemez. Ve ergenliğe geldiklerinde sahip oldukları vajinayla herşeyi elde edebileceklerini anlıyorlar.buraya yazmakla bitmez bugüne kadar en ince ayrıntısına kadar öğrendiğim tecrübe ettiğim gözlemlediğim ve sonuna kadar arkasında durduğum tek şey kadınlara asla güvenilmemesidir.kadınların tek gerçek duygusu nefrettir.yazdıklarıma amk salağı yada yok öyle birşey ya diyenler olacak eksileyenler olucak sikimde bile değil.yazdıklarımın hepsi gerçek.teşekkürler.