bugün

Nişanlandığını onbinbeşyüzyetmişiki fotoğraf ile facebooktan duyuran arkadaşlardan tiksindim sözlük. Bu telefonlar çıktı çıkalı her şey boka sardı. Yani bakıyorsun Einstein, Heisenberg vb. yirmiye yakın bilim adamı toplanmış bir fotoğraf çekilmiş bir(1) adet. Peki siz napiyosunuz kendinizi ve nisanlinizi aile üyeleri ile kombinasyon yöntemi ile eşleştirip mi fotoğraf çekiyorsunuz? Yeminlen yıldım. Oldu olacak tv yayını yapın izleyelim o kadar kareyi birleştirsen bir Türk dizisi eder.
Açım ve uykum var
Yemek yesem uykum kaçacak
Uyumaya gitsem açlık hissinden uyuyamayacam.
Yani özetle ben de ne yapacağımı şaşırdım.
bu saatte oturduk yemek yiyoruz. vay efendim sonra 'niye balik etliyieegggiz yua biz'

bak canim arkadasim, her aciktiginda gecenin bi saati mesaj atip hadi biseler yiyelim deme bana lutfen.
insan sevmeden önce araştıramıyor sözlük.
Yarın bir toplantım var ve iyi geçmeyecek üç yıl önce yine aynı kişilerle çalışmam gerekiyordu ve çalışamamıştım ama bu sefer öyle eski hanımefendi hallerim yok kan çıkacak kan. Projeyi alamasam da 3 yılın hıncını alacağım.
Dua ile sayın yazarlar.
Artık kimsenin dürüst olduğu düşünmüyorum.
Yeniden bir şeylere başlamaya çalışmak zor geliyor,hiç kimseye hiç bir şeye tam anlamıyla güvenemiyorum fakat olduğum yerde durmanın da bana bir artısı yok bu yüzden devam etmeliyim sanırım.
Bütün recep ivedik serisine hayranım. Recep ivedik'i küfür ve osuruk komedisine indigeyerek, stereotipik eleştirileriyle aşağılayıp, popülizm yapanlar utansın. Aslında yoğun duygusal derinliği olan bir karakter. O kadar ki 3'ün sonunda ağladım.
Millet finallere çalışırken ben geziyorum.
gece toplu taşıma aracı çalıştırmayıp taksiye 30 tl vermeme neden olan belediyeyi molotoflamak istiyorum.

21. yüzyılın ilk çeyreğine gelmişiz saatte bir de olsa nasıl hic gece toplu taşıma çalışmaz? benimki neyse extreme bir durumdu. peki ya gececiler? mesaiye kalanlar? işi gece bitenler?

bunlar hep taksi lobisinin işi olabilir. uyanık olalım ey cemaati müslimin!
her gün keşke jigolo olsaydım diye düşünüyorum.
hardcore rusça rap e sarmış bulunmaktayım. gizliden gizliye sevmeye başladım. deli gibi kum torbası yumruklayasım geliyor. dinledikçe cs go ya da dota 2 girip cyka bilyat fucking russians diye bağırasım da var bir yandan.

vodka puıtin nazdrovya! ya haçi oçin krasivaya devuska! kasparov çaykovski tolstoy! tanya dostoyevski andrei!!!
Annemle aramizda tanimlayamadigim cok ozel ve guzel bir bag var. O benim annem, en yakin arkadasim, babam, kardesim, cocugum..

Cok korktum sana bir sey olur diye, sana varan o yol bitmek bilmedi. Seni oyle gordum ya hastane bahcesinde dizlerim tutmadi oraya kadar nasil geldim ne yaptim hic hatirlamiyorum bile, allaha sukur iyisin daha da iyi olacaksin canim annem sen her seyin en guzeline en iyisine layiksin.

Iyi ki annemsin.
Hep ciddiydim anlamasını bilene.
Bu gece sana dokunmam lazım.

görsel
Adi buyuksehir bursa da toplam 9 eczane nöbetci, orospu cocuklari sizi.
Aydınlanamıyorum.
görsel
5 gundur antidepresan kullanmaktayim. cok ugrastim fakat olmadi. bakalim ne olacak sonum.
Hiçbir zaman acı çektiğimi belli etmedim sözlük.

Bu yüzden herkes beni çok mutlu biliyor.

Yastığa damlayan gözyaşlarımın hesabı kalmayacak değil mi?
Bimin cipsileri çok iyi kafa yapıyor.

Bu arada

--spoiler--
Bim çaktırmadan soda ve gazoza hatta cipsiye zam yaptın fark etmedim sanma, sabrimi zorluyorsun .
--spoiler--
Sevmekle sevmemek arasindayim, aşik olmakla nefret etmek arasinda.
Bir köprunun uzerindeyim, ama köprüm sadece incecik bir ipten ibaret. Rüzgar çiksa bile düşeceğim, sonsuzluğun içinde boğulacağim. Kimseye zahmet vermeyip kendim atlasam diyorum, geride kalanlarin ne suçu var diye düşünüyorum. Sonra etraf birden karariyor. Simsiyah etraf. Dipsiz bir kuyudayim. Aşagi düşüyorum hizla. Ama bi türlü dibe ulaşamiyorum. Boğuluyorum, artik sona geliyim kurtuluyum diyorum. Ama nafile. Her şey tüm belirsizliğiyle devam ediyor. işte bundan nefret ediyorum. Bir sey iyi ya da kötü olur. Ama benim boktan hayatimda her şey belirsiz. Ne zaman ne olacaği belli olmuyor. Her şey bir muamma. Kendimi kaybediyorum. Hiçliğin ortasinda kayboluyorum. Her gün biraz daha yitiriyorum kendimi. Her gün biraz daha kaybediyorum yaşama olan inancimi, ümidimi..
sorma sözlük, bi ağlasam geçicek.
acaba şu toplumda şöyle diyen güzel bir kadın var mıdır:

"yaw bu erkekler neden götümü beğeniyor neden düşüncelerimi beğenmiyor?"

acaba var mıdır? çok kafama takılıyor.
Mükemmeliyetçiliğin kaynak israfı olduğunu başından beri biliyordum.
aha vapuru kaçırmışim neyse bi kahvalti yapim , oha buda kaçmış , neyse bi duş alım oha buda kaçmış , neyde siktiret zaten dersler önemsiz. yarın dersler önemli gidiyim. (-kanka gel bi çay icek derse öyle gireriz) oha ders bitmiş neyse bi cay daha icek muhabbet vs vs vs. kanka derslerin hepsi bitti. neyse siktiret not alırız.

bundan daha büyük bir devirdayim içine giremezsiniz. bilip bilmeyende diyorki bu şimdi istanbulda ora bura geziyor. dersleride zor mecbur giriyor. fuck the life.