bugün

irlanda yi cok ozledim.
kendisine siir yazilan kadin ne dusunur acaba.
öldürdüm icimdeki tum sevgileri
kabil oldum.
yaklastim daha cok baglandim allah a gibi baslayip kafiyeli sanatliydi tabi bitmeyince.
aslinda kirgin kizgin bile degilim..sadece pismanim.
ilk defa oldum boyle allah biliyo.
ilginc oldu tabi.
ki inanirim.allah a en hayirlisi olsun derim.
ve hep benim hatam cogu aslinda.
bu da boyle kalsin.
bütün pencerelerde bekleyen benim,
ve o çalmayan bütün telefonlarda,aylardır konuşan da.
adımı sesince duymaktan vazgeçtim,sesini duysam, susacağım.
çok kıskanç biriyim sözlük.
1 yıl boyunca gözümden sakındığım adamdan dün gece nefret ettim...
Öyle canımı yaktı ki, hiç böyle yanmamıştım...
artık kendime bir söz verdim birinden hoşlanmak filan yok eheheheh cok inandırıcı dimi.
görsel

Bi beyaz leblebi bi buzlu rakı yeter bana.. Ah bir de gülümseyen iki göz... Ağzı sussa gözleri konuşur.. Şerefe! Ojeli parmakları ne güzel yakışır kadehe.. Bilmez ki aynı kadehten içeriz., ben onun dudak izine o benim dudak izime...

Edit: beğenmeyen arkadaşlar sorunlarınız nedir? Balkonda içtiğim iki duble rakı nerenize battı? Yeşillendirin konuşalım.
Kizlarla ilgili.sorunum olmadi. Agzim laf yapar. Ayarlayabilirim. Fakat ugrasmam. Duygusuz seks yapamiyorum lan.
Soguk geliyo bana. Biraz bag olsa o da olur. Fakat insan bazen afalliyor hayatta.
Guzellik vs gecici huy.karakter samimiyet iyi insan olmak onemli.
Kisilikli vefali empatili. Saygili.
Ve asla kariya kiza erkege karsi acik sozlu olmayin asla. Duymak istedikleri yalanlari soyleyin.
Bu da bu konularda son sozum olsun.
Sorun saygisizlik.
sırf acı çekmem için yapıyor bunu aşığım sana ulan neden hala gelip gelip eski sevgilimle çıkmalı mıyım diye bana soruyorsun.
ben çıldırmayayım da kim çıldırsın ya.
Fenerbahçe'nin yedek 11'i, galatasaray'ın as 11'ine havada karada suda her yerde çakar. Alın size itiraf, evet.
hayat cok bos gelmeye basladi cozumunu bilen varsa mesaj atarsa sevinirim. hiçbir seye odaklanamiyorum. gerçi bu günümüzün problemi gibi duruyo.
Sevmediğim insanları telefon rehberine kaydederken başına bolca 'z' ekliyorum ki durup durup karşıma çıkmasın.

Ha bide o kadar uzun itiraf mı olur üsteki üşemiyon mu?
Az önce ördeklerin burun deliğini fark edip "allahım evrim" dedim.
ilerde ne olacağını bilmeden, nasıl olacağını bilmeden, kimle olacağını bilmeden uğraşıyoruz işte bilmediğimiz bir gelecek için.
emeklemeden direkt yürümeye başlamışım. abim anlattı ilk defa bugün öğrendim bunu. taklidimi de yaptı sağolsun. çok eğlenceli bir geceydi be. ailemi çok seviyorum.
Bu gün işerken penisimi küloto sıkıştırıp eşofmanıma işedim.
Sırf farklı fikirde oldukları için insanlara hakaret etmeyi marifet sayan kibirli, sevimsiz, kaba insanlardan nefret ediyorum.
uzun zamandır sevişmiyorum sözlük.

geçende rüyamda ne olduğunu bilmediğim bir varlıkla tereddüt etmeden öbüştüğümü gördüm. uyandığımda kolum morarmıştı. kolumu emmişim bildiğin humuna koyim...
Bencilim. Bana yapılmasını istemediğim şeyleri başkasına yapıyorum, başkalarına yapmadığım şeyler bana yapılsın istiyorum.
sol frame yine iğrenç başlıklarla dolmuş.
Ben bir katilim.

icimdeki çocuğu öldürdüm, küçüktüm daha..
Büyüyecem, adam olacam, babam olmucam dedim, çocukluğum bitti.
Yaşıtlarım kapının önünde annelerin göz hapsinde oynarken daha, ayakkabi boyadım, pazarda su sattım.
11 yaşımdaydım lan, 5. Katlara cam takmaya, macun çekmeye çıkarken, hem de yüksekten ölümüne korkarken.
Ama büyüyecektim ben, adam olacak, babam olmayacaktım.

Hayatımı siktin lan "baba". Ne çocukluğumu ne de gençliğimi yaşayabildim, çalışayım, kazanayım, adam olayım, sen olmayayım diye.

Öldün gittin ya geçen, umarım layık olduğun yerdesindir. Canını yaktığın insanlar kadar, senin de canın yanıyordur ordA insallah.
Mezarının yerini sordum, öğrendim. Sırf tükürmek için. Hayattayken olmadı fırsatım ama bil, sana okkalı bi tükürük borcum var.
Deniyorum.
arkadasimin kuzeni çok guzel cok akilli bir kiz. biraz asi koyu solcu kahve rengi ela arasi gozleri var. Iki bucuk saatlik muhabbet icinde uc kere guzelliginden bahsettim. Resmen yurumus oldum kiza. Birkac kez istem disi el ele gibi olduk. Cok hoş kiz be. Hoslandim demiyorum ama etkilenmedim desem yalan olur. Kalp ritmimi degistirdi o kesin. Bir de evde yatagima uzanmis hala pantolonumu cikarmamis olmama ragmen onu dusunup sozlukte mal mal takilmam sahiden su an kizin etkisi altinda oldugumu gosteriyor. Benim boyle kisa donemli hoslanmalarim olur numarasini alirim iki sohbet ederim sonra bir anda bıkarim da bu o tip bir hoslanma degil. Hoslanma da degil aslinda. Sadece etkilenme diyelim. Fakat yarin yine gorusecek kadar buyuk bir etkilenme kizi da hafife almayalim. Öyle işte.
Bugün çok konuştum hala konusasim var.