bugün

Hiç sevmedim dedi ve gitti. Böyle orospu çocukluğuna ne gerek vardı be.
beni sevdiğini hissettiğim bütün manitalarımı terk ettim , emin olamadıklarımda beni terk ettti.
başıma bir iş gelmeyecekse demet akalının ders olsun şarkısını sevdim sayın sözlük.
Telefonu bilgisayarı 1 hafta kapatıp kafa dinleyesim var.
Bugün ilk davamı açtım sözlük, gözlerim yaşardı sevinçten adliyedekilere çay ısmarlayasım geldi ama adli tatil dolayısıyla boştu.. Bu yüzden sevincimi burdan paylaşayım dedim; herkese benden çay *
Bazen Tüm müdürlerin olduğu toplantı odasına dalıp "hepinizin anasını skeyim" diyesim geliyor.
Bugün bir şeyi daha farkettim ki güzel anların ardında hep bi kötülük saklıdır.
öfkemi kontrol edemiyorum.
herkesi kendim gibi sanıyorum ve sürekli üzülüyorum. buna rağmen akıllanamıyorum.
yalnız kalmaktan korkuyorum.
Sanırım görücü usulü evlilik istiyorum.
Banyoda işiyorum.
Bu hayatta bazen öyle şeyler yaşarsınız ki, bunları sözlüğe dahi aktarmak istemezsiniz..
yar bana bir eğlence...
Kul hakkı çok korkutuyor beni.
Ortadoğuda ne zuhur ettiyse bu sözde müslümanların başınn altından çıkmıştır. işid, el nusra, el kaide .. Vs
suanda komsuya giybet yapmaya geldik cok egleniyorum yasasin.
Bağımlılık yaptı lan. Yanı onunla ilgili birşeyler bile karaladım. Ben hiç böyle bir insan değildim.çok büyük konuştuysam demekki.
hayatım makara bende istemiyorum böyle olmayı.
sapığın biri açıp şeyini gösterse aaa çok küçükmüş yazık der eziklerim o derece.
tek eşliliğe inanmıyorum . sadakat güven falan fasa fiso özgür hissediyorum ama bu duygudan da sıkılıyorum.
en büyük derdim annemin aldırmazlığıma isyanı.
hiç birşeye düşkünlüğüm yok azcık sadistim. acı çekmeyi sevmem dalga geçmeye bayılırım. drama gelemem.
güçsüz yoksun insanlardan isyana bağlayanlardan her şeyde şikayet edecek bir kılıf bulanlardan gıcık kapıyorum.
bide utanmam yok ha böyle olunca benle seksli muhabbetler edebileceğini sananlara da uyuz oluyorum
utangaçlığımdan değil böyle insanları sallamıyorum.
Sıkıntılı olduğum son günleri, insan elemek için kullanacağım. iyi olmadığımın farkında olup da, destek olmayan insanlar, mutlu günümde de mutluluğuma sevinmezler zaten. Çoğu da hep yanında olduğum ve sevdiğim insanlar ne yazık ki.

Kendimi toparladığımda hayatımda büyük bir temizlik yapıp, beni yalnız bırakan kuru kalabalıktan kurtulacağım. Şu an buna harcayacak enerjim yok.
geçen gün yaşantısındaki hız vesilesi ile 'hovarda' diye lakap taktığımız bir arkadaşım söylüyor, düz yaşıyorsun sen, gece hayatın yok, trance/kumar/alkol/club vesaire ilginç gelmiyor mu? ilgini çekmiyor mu? batum'a gidelim haftasonu gerçi sen kahveye bile gitmiyorsun? kaç defa yaşayacaksın bu yaşı? hayatının sana sunduğu fırsatların 3/1'i bana sunulsa yapmayacağım şey kalmazdı.

esarete isyanın etkisiyle, devinimlerine hakim olamadığım, içimdeki tüm renkleri, uzay boşluğuna üflemek için, tek bir anına sahip olamadığım evren için, tekdüze yaşıyorum evet. bana göre insanoğlu herşeyin değerini zamanında bilebilirse, nefsinin esiri olmaz ise rol çalmaz, özgüveniyle hareket ederse sevgili arkadaşımın bahsettiklerine ihtiyacı yok.

fazla mı kitap okudum ben? fazla mı inandım şairlere/yazarlara yoksa?

sahiden raflarda mı kalıyor iyilik/doğruluk/adalet/papatya?

bugün en dipte kendimleyim.

berbattı, aksilikler üstüste geldi çok şükür bitti,

finalde radyoda şuna denk geldim, herifi tanımıyorum lakin şarkı güzel.

https://www.youtube.com/watch?v=uXj1qcSb8wQ

kelam lisanın duasıdır ya 'acı nerede ise evrende 'dua'lar oraya olsun.'

yıldızları örttüm üzerinize.
"kedileri bırak artık torun istiyoruz torun" diyen anneme "olur ama evlenmem,çocuk da melez olur" diyemedim ya la...
Sabaha kadar gözlerine bakabileceğim, içimi dökebileceğim ve öpebileceğim bir sevgili arıyorum.
Edit: sevgilim yok.acil sevgili aranıyor.
Sözlükteki müslümanlara biraz fazla dokunduruyorum sanırım.

(#28700441)

Dün yazdığım bu entry 50'ye yakın eksi oy aldı.

Demekki genç müslüman kardeşlerimiz rahatsız olmuş.

Demekki dokundurmuşuz biraz.

Edit:50'yi de geçti amk...
kızımdan size mesaj var sözlük.

görsel