bugün

yazar olalı 18 gün olmasına rağmen yaza yaza bitiremediniz itiraflarınızı.

o zaman ben de itiraf ediyorum; bu başlıktan gına geldi.
sadece ömerim olsun. bi de sigara. bi de lol. hiç sıkılmam hıamına. *
Sabah gelirken metrobuse yaşlı bi dedecik bindi ve uzun ugraslar stratejiler sonucu kaptigim o yumusak sicak koltug.u ona vermem.gerekirken her zamanki gibi gormemis moduma dondum normalde cok ta omurgali bi insan olmadigim icin cok ta takmamam.gereken bi durumu niyeysekafamda cok buyudu ve kendimden tiksindim ilk kez oluyo bu durum. Neden acaba
idari hukuktan devamsızlıktan yine kaldım sözlük. Sikiyim bendeki tembelliği. Küfürü sevmem ama hak ediyorum.
Anasını satayım gene elime yüzüme bulaştırdım herşeyi.
Zaten elime ne alsam kırdım döktüm şu zamana kadar.
Hiç bir başarım olmadı hayata karşı. Sürüklendim önünde, asla ayaklarımın üzerinde doğrulamadım.
Kıramadım da insanları parçalandım.

Ve şimdi toparlayamıyorum kendimi.
Ofiste sıkıldım gizlice Sözlükte geziyorum. buda böyle biline...
seversem abartırım. ama harbi bak. bokunu çıkartmak ne kelime dibine kadar dalarım suyun. sevmek iyi be ama o da sevince daha güzel.
Annemmmi bugün dükkanında yapayalnız işsiz güçsüz az kazandığından kar etsin diye yemek bile yemediği dükkanda öylece görünce gözyaşlarıma engel olamadım canım annem benim ne bize anlatır söyler hiçbişey demez eksik etmez hiçbişeyimizi hakkı ödenmez..
Bense ona iyi bir evlat olamıyorum gibi psikilojisi bozuk salak bir kız lisede 6. Senesi bu yüzden. . Çalışıyor prayı anneme veriyordum oda olmuyor yük gibiyim bu evde.. temizlik yap yemek yap yapıyorum yapmasına ama istemez miyim birici annem evinde otursunn uzatsın ayağını yediği önünde yemedipi arkasnda elleri dert görmesin canım annem benim. .
Hiçte belli etmiyor bişeyii keşke sana yakışır sana bakabilen seni çalıştırmayan bir kız olabilsem annem. Saçının teline kurban senin mis kokulu annem..
Ellerin hiç dert görmesin o çalışan ellerinn allah sana bize yardım etsin annemm..
eski evin karanlık koridorunda yürürken arkamda biri var sanıyodum koşa koşa geçiyodum koridordan..
yazdıkların doğru değil..bilmiyomusun
http://skepticmindd.blogs...when-crows-shadow-ii.html

Geberin part 2 ??
konuşacak birine ihtiyacım var.
konya' dan bir arkadaşa ihtiyacım var.
en başa döndüm yine. yine o çukurdayım, en dibinde. yine elimde kadehim var. aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamak daha da yakıyor canımı. sonu yok sanki bu kabusun. ölümü bekliyorum artık. bir an önce gelsin istiyorum, dayanacak gücüm kalmadı.
hatıralarımı özledim be mk. sözlüğü.
küçükken millet;doktor,polis,öğretmen olcakken ben itfaiyeci olmak istiyodum.harbi değişik bi çocukluk dönemi geçirmişim..
spikerlerin haberleri ezberlerinden sunduğunu sanıyor "bu kadar haberi nasıl akıllarında unutmadan tutuyorlar" diyordum.
hayatımızdan kendi ellerimizle çıkardığımız insanları özlemek insanlığın bir bug'ı olmalı.
Ben kimseye beni sev dememiştim.
Sen nasıl bi adamsın?? Bunu nası başardın? Beni benden almayı kendine bu kadar bağlamayı? Ben bunu merak ediyorum adamım? Nasıl bi aşk bendeki . Yüreğimi kor gibi yakarken nası içimden akıyor serin suların? Bulamam ya tarifini bunun kelimeler böyle bin bin bin tane vardır işte o kadar ağzında ama boğazına düğümlenir ya öyle işte. Hayal misin hayal miyiz rüya mı gerçek mi?? Ben bu dünyadaki cennetimi kollarında yaşıyorum adamım! Kalbim hep ellerinde bilirim ... Kalbimi ele geçirdiğin için teşekkür ederim CENNET GÖZLÜM CENNETiM ... Kocaman yüreklim ... Adamım... Teomanın da dediği gibi HEP BENLE KAL...
Geçen hafta memlekete gitmem gerekti dediğim ve gitmediğim dershaneye bu hafta için açıp artık durumu açıkça anlattım . Çocukları böyle ortada bırakmak istemezdim ama burada biraz kalsam daha iyi gelemeyeceğim dedim . Allahtan merhametli insanlar var tabii hocam ne zaman iyi olursanız bekleriz siz üzülmeyin inşallah hayırlısı olacaktır dediler . Sağ olsunlar.
Beni ataşe istedi ben bir kez açıp neye benziyor diye bakmadım sen naaptın onun bunun orospusundan kendini alamadın.
içim içime sığmıyor.. kuş olup uçasım var..
Gerçekten ne yapacagımı bilmiyorum.
Bende öyle şans var ki sözlük , ben su gibiye çıksam yine paravan açılır karşımda bu adam...