bugün

- başkalarını aşağılayan, küçümseyen, " ben neymişim be abi ! " diye düşünen tüm arkadaşlarımla görüşmeyi kestim.
- sözlüğün gidişatından, kalitesinden, başlıklardan şikayet eden her yazarı büyük bir keyifle eksiliyorum, bu da en doğal hakkımdır. artı oy vermek kadar eksi oy vermek de bir haktır.
- kibirli insanları sevmiyor ve eleştirmeye bayılıyorum.
- bence birhan vatansever iyi bir futbolcu olacak.
arabayla giderken birini ıslattım. o kadar kötü hissediyorum ki bulsam elbise alacağım adama.
normalde deli gibi sevinmem gereken şeye sevinemiyorum bile. ne zaman düzelecek her şey?
acaba bana gercekleri mi söylüyor. yoksa sadece yanında kalmam için mi böyle diyor ? bilmiyorum. kafam cok karisik.
sutyen konusunda çok hassasım. renklerine göre ayırıyorum. bazılarını sadece kendimi kötü hissettiğimde giyiyorum. bazen hiç giymiyorum ama o zaman da çok belli oluyor.

geçen gün gene giymemiştim. bir şekilde hızlanmam gerekti yürürken. bi o yana bi bu yana nasıl bi sallanma sözlük. resmen köylü kızlarına benzedim. hemen montumun önünü kapadım.

beyaz gömleğin altından çok belli oluyor.

özetle memem var ve bu büyük bir sorun çünkü memelerim büyük.
şu hayatta en korktuğum şey ailemi hayal kırıklığına uğratmak. bana besledikleri olumlu duyguları yerle bir etmek, güvenlerini kaybetmek. bu olmasın, onlar her zaman yürekten yanımda olsunlar geri kalan hiçbir şeyden korkmuyorum. kardeşim de akıllanıp düze çıksa, şu pürüzler bitse cok derin bir ohh çekeceğim sözlük. bu çocuk ne zaman akıllanacak bilmiyorum.

vel hasıl, allah hepımıze hayırlı evlat olmayı nasıp etsın.
Burda itiraf okumayı seviyorum. Ama normalde başkalarının hayatlarına karşı çok ilgisizim. Hiç merak etmem kim neyi nerde kimle ne yapmışları. Bazen normal gözükmek için hayret ünlemleri kullanıyorum ama o da fazla sürmüyor.
Hayat tek bir kadın veya erkeğe bağlanmaya değmeyecek kadar kısa.
birisine tüm samimiyetimle bir şeyler söyleyip içini açarken, maskelerimi teker teker atarken; karşıdan tokat yemişcesine cevaplar gelmesi, bana kendimi alexandra cavelius'un leyla kitabındaki leyla gibi hissettiriyor.

-fuck them all.
+god damn right
Sevgilim varken bile yalnızlık duygum hiç geçmiyor sözlük. Geçsin istiyorum artık.
klavyeme çorba döküldü ve ne yapacağımı bilemiyorum sözlük, zor durumdayım.
içimin ne kadar yandığını kimse bilemez bunu ben bilirim. Güçlü görünürüm aslında en güçsüz benim . Kendime bile yalvarıyorum artık düşünmemek üzülmemek için ama mümkün değil. Bişeyi çok istersin olmaz ya öyle değil. Öyle gözükse de değil. Kimse bilemez kimse ... Ben dünyanın yükünü taşımıyorum ama bedenim benim yükümü taşımıyor bu yetmez mi? içim kan ağlarken gülmek zor hayat bana zor ve bunu ben bile anlamıyorum... Artık boğuluyorum...
Nefret ediyorum her şeyden sabahları uyanmak bile isteyorum hiç bir şey yapmak istemiyorum kafayı yedim iyiyce her şey canımı sıkıyor nefes bile almaktan sıkıyorum ormana taşınmak istiyorum kimse olmasın etrafımda gerçi o zaman daha çok kafayı yerim ama yalnız kalmak istiyorum karışmasın kimse zaten insanlarla uğraşmaktan yoruldum kimse umrumda değil insanlardan da nefret ediyorum kendimden de nefret ediyorum her sabah yine uyandım lan diye küfür ediyorum. işin tuhaf yanı bunları değiştirmek için hiç bir şey yapmıyorum daha doğrusu değiştirmeye üşeniyorum. ayı gibi günde 15 saat uyuyorum uyumaktan beynim uyuştu artık neyse öyle boktan bir durumdayım işte.
(bkz: yazık oldu süleyman efendiye)

şu şiir kafamda dönüp duruyor bugün.
her şeye sinirleniyorum sözlük.
Gitme zamanı geldi. Yarından itibaren uzun süre kayıp olacağım. Sizi özlemem ama buraları özlerim. Hakkımızda hayırlısı. Allah'a emanet olsun. Kavga etmeden dövüşün.
Nasıl geçecek bu dertler? bilmiyorum.
Kakam var. Evet.
bildiğim ve sürekli olarak dinlediğim bir şarkı var. dinlediğimde çok duygulanıyorum. ama ne yanımda ne de aklımda birisi var şarkıyı daha anlamlı kılan. şunu anladım:
eğer çok sevdiğiniz bir şarkıyı dinlerken aklınıza gelen hiç kimse yoksa, çok yalnızsınız demektir.
bugün big baker a gittik arkadaşlarla bahçelide olan sözlük. bir arkadaşın ısrarı üzerine sıcak kahvaltı söyledik. menüde fırında pizza yazıyordu tabi bunu gören bizler başladık şöyle güzel edicez kahvaltımızı böyle edicez diye. sonra bir geldi tabak, içinde pizza yok su böreği var. yauşuklu garsona sorduk hani pizza diye. işte ya dedi böreği göstererek. ciddi misiniz dedim evet dedi. ha pardon yanlış görmüşüm o zaman ben dedim artık. garson şizofren miydi sözlük bilmiyorum 40 yıllık su böreğini bana pizza dedi ya la. neyse bunun üzerine 2 demlik çay bitirdik intikam niyetine. sabahtan beri wc ye gitmekten bir hal oldum. intikam yine bana girdi yani sözlükçüüm.
Açım. Ama dayanmalıyım.
bundan sonra hayatımın kıymetini bilmek istiyorum. en ufak şeylerde isyanlarda bulunmuycam bazen yapıyorum sonra pişman oluyorum aslında hiç bişi yaşamamışım ben ya hayatta insanlar öyle şeyler yaşıyor ki ben en ufacık şeye üzülüyorum bu ne hadsizlik çok ayıp etmişim bundan sonra bunu yapmıycam söz veriyorum kendime kimsede kötü olmasın inanın değmez buna kimseninde kötülüğünü istemeyin mutlu olmak istiyorsanız mutlu edin insanları.
Hayatimin anlamı olmak için hayatima girenleri okeye dördüncü yapıyorum.
Kendini insan saanam insanların amına koyayım.
(bkz: Ortalama tüm dünyanın %90 ı)
Bok varmış gibi aşık oldum. Ne sallamasyon insan haline geldim ben ya!