bugün

eczane kokusuna bayılıyorum lan.
değmeyecek insanlara hep kendi gözümden bakarak, yaptıkları onca kalleşliğe rağmen yeni bir şans verdiğim için kendimden nefret ediyorum!
sözlük...
yine dünkü saatler ve yine ben.açım lan.yine açım. ve yine sike sike yemek yapacam.
Evde permatik jilet bulamadığım için intihar edemedim. Valla. Komşu da uyuyor.
aç karnına bali koklarken bayıldım sözlük. sonra anneme açlıktan yaaa diyip acıtasyon yaptım.
okulu bırakıp kendimi sanata bırakmak istiyorum. okulu sevmiyorum arkadaş, bana göre değil işte anasını satayım. 3 yıldır 'uluslararası ilişkiler karizma bölümdür' diye beni gazlayıp bölümü yazdıran hocalara sövüyorum. tercih yapacak tayfa beni iyi dinleyin hatta boşverin beni yüreğinizin sesini dinleyin. sttr edin başkalarının telkinlerini. ömrünüz boyunca yanınızda olmayacak o herşeyi çok iyi bildiğini düşünen tipler. ben ettim siz etmeyin ulan.
hayatımın hatasını yapmışım.
şili milli takımının sol kanadında böseju (okunuşu bu şekilde) isimli bi topçu var. ne yalan söyliyim top, her ayağına gelişinde "vay mına kodumun fransızı" diye sövüyorum içimden. elimde değil, bu benim için bi tutku oldu.
-
yolun ortasına gailesizce park eden araç gördümmü sahibini bulup hayat dersi almak istiyorum. bu kadar rahat bi adam eminim mutludur.
-
büyük işhanlarının girişleri hep serin oluyo haceli. bazen gidip bi işhanına bi kaç dakka maden suyu içip ayakta bekliyorum, yalan yok!
-
yalnız uyumayı seviyorum lan.
-
her yaz ana haber bültenlerinin sonunda "ruslar sıcak denizlere indi" deyu haber yayınlanmasından nefret ediyorum. bi gün kazayla birini öldürürsem, basıp istanbula gidecem. bu tip haber yapan tv kanallarından birinin haber müdürünü 8 yerinden bıçaklayacam ama öldürmeyecem. dandik organlarından bıçaklıycam, tükürük bezi gibi falan mesela. "bi daha böyle yayınlar istemiyorum" diyip herkesi kurtarıcam. akıllı bi adamım olum.
-
çocukken bisikletinin zinciri atınca, hiç söylenmeden takan tipler vardı ya, onlara sinir oluyordum. iki dakka isyan et, ne bileyim önce bi peçete ya da çeşme ara. geçen birine denk geldim, herif halkla ilişkiler uzmanı olmuş kipada. pozitif pozitif konuşuyodu yine pezevenk!
hiç bir şey bilmediğin halde her şeyi biliyormuş gibi davranmak çok zormuş sözlük.*
kızın biri benle cok pis oynuyor sözlük.durduramıyorum kendimi herkes uyarıyor ama...
sevgilisiyle ateşlice öpüştüğünü zanneden gerizekalı erkeklere söylemek istediğim bi şey var, siz öpüşürken kız arkadaşınız yan gözle beni izliyor, farkında değilsiniz.
çok şeye çalışmam gerek sözlük. ona buna şuna..
ama hiçbirine tam manasıyla çalışamıyorum. hepside hayatımın biçok kısmını biçok şekilde etkileyecek şeyler. nedir bende ki bu boşvermişlik? nedir bu azimsizlik ?
ben çözemedim kendimi. bu kadar istediğim şeylerin peşinde daha koşmadan nasıl yoruluyorum anlamıyorum. kendime akıl fikir istiyorum sözlük.
bu başlığa girip sırf tanıdığım yazarların yazdıklarına bakıyorum. bilmediğim bir şeyi buraya yazdılarsa hemen tepelerinde bitiyorum... akıllı olun...
okul bitti sevgilim memleketine döndü ama ben şimdiden çok özlemeye başladım onu be sözlük, nasıl geçecek 3 ay diye kara kara düşünüyorum.
keşke zamanı geriye alabilseydim sözlük.o kadar çok şey değişirdi ki,oof of!.
burnum zırt pırt kanar. lisede iken yıllanmış şarapları açıp içebilmeye ajitasyon yaparak nail olabilmek için ortada bir şey yokken banyoya koşar, ailemi telaşlandırıp banyoda burnuma bir yumruk çakar, sonra kanatırdım. ardından güzelce tampon yapar, çok kan kaybettim bir şarap açayım da kan yapsın modunda şirin sebepler bulurdum. şaraplar bitince yumruğa dayalı kanamalarda bıçak gibi kesilen azalma oldu. ama bilmiyorlar. şşş çaktırmayın.
biri temizlik yaparken izlemeyi çok seviyorum. uyuşup gidiyorum. şirkette temizlik yapan bir teyze var.. vallahi öyle bakakalıyorum. ne güzel lan..
kabul ediyorum bazen söylediklerime kendim bile inanamazken karşımdakinin "vay a.q. gerizekalı lan bu" demesinden korkuyorum.. Çarpıttığım yada tamam bunu da kabul ediyorum, bile bile ve aşırı şekilde isteyerek hatta haz duyarak çarpıttığım kelimelerden u dönüşü yapabilme özellğime bayılıyorum, kendimi şey gibi hissediyorum... haaah buldum!! uzaktan kumandalı füze gibi * Yanlız kumandanın kimin elinde olduğu bölümüne hiç gelmesek.. * ve tabi pişman olmaktan ve keşke demekten acayip derecede uyuz oluyorum ama bünyeme inat pişman olup, keşke diyorum.. bünye meselesi galiba..
Başkalarına takma kafana koyver gitsin olum derken kendim neden koyveremediğimi de bilmiyorum ayrıca, arasıra beynimin içinde birilerinin konuştuğunu düşünüyorum, başımı yastığa koyduğumda içerdekilerin seslerini daha rahat duyabildiğim için uyuyamıyorum ve kızıyorum kendime "bi susun A.Q" diye bağırmak isteyip, çevreme masumca bi bakış attıktan sonra bağıramayıp yatıyorum ve içimden kendime küfrediyorum * olsun ben kendimi böylede seviyorum..
pavarotti gibi bağırasım var. sanki bağırsam çok mutlu olucam. oktavımdan korkuyorum lan.
aslında dünya benmişim.
hayatımda ilk defa sen seviyorum diyebildim birine. sonra da kanka ayağına yattı karşımdaki. kısacası gö* oldum.
yaklaşık bir saattir menopozla ilgili sitelere girip bilgiler topluyorum ve arkamdan gelip geçen iş arkadaşlarımın tuhaf bakışlarına maruz kaldığım anlar oluyor.

yanlış anladınız olm, şş lan, bi dk..
klişe kaçmasın ama oyuncu olmak istiyorum.
hatta oyunculukta çığır falan açmak niyetindeyim.evde kendi kendime sevdiğim film repliklerini çalışıyorum.
yurdumun basma kalıp oyuncularını göt etmem gerek.
mimikleri hallettim sayılır;bir ses tonum kaldı.
küçük çocukları hiç sevmiyorum .*bizim eve gelen komşu çocuklarını annem yokken çimdikleyip
bize bi deha gelmemelerini sağlamaya çalışıyorum .

(bkz: evet bunu yapıyorum)
(bkz: pişman değilim)
(bkz: yine yaparım)*
sözlük itiraf edıyorum marquez ve kallström artık galatasaray forması gıyecekler aha da buraya yazıyorum 4 veya 5 güne açıklanacak formalarını dahi gördüm 4 numarayı marquez gıyecek hatta.