bugün

ileride ambalajlı bir ürünün tasarımını yaparsam en alakasız yerine "buradan açınız" yazacağım, sonra onlar düşünsün.
Saclarinin dibi sayah ve devami farkli renk olan hanimlara, bayanlara, kadinlara, kiz kardeslerimize sesleniyorum;

Yapmayin! Cok igrenc gozukuyorsun!
Vücudum iflas ediyor.
ilaç alamıyorum.
Bu bayram bile arayanim soranım yok.
10 gün önce falan doğum günümdü.
Bir kişi kutladı.
Sikerim böyle hayatı.
Sevilmedigimi hala kendime itiraf edemedim. Bir kac kisiyi aradim gormedi kimse, herkes kendi bayram telasi icerisinde. Bu bayram ailemde dahi tad yok. Hepsi bana biraz daha uzaklasmis geliyor. Kafamda deli sorularla yollarda gidiyorum. Cok bunaldim, cok yoruldum, cok tukenmis hissediyorum. Hayatimda destek olacak insan olmadigi icinde hersey daha derine batiyor.
kurban bayramını katillerin günü ilan edenlerin samimiyetsizliğini sikeyim. ulan normal günde yedigin etle bugün yedigin etin ne farkı var. hepiniz gösteris budalasısınız. gram et yemezsin anlarım. ama bizim ülkemizde herkes hayvan dostu. kacınız yazın sokaklara su kabı koyuyorsunuz kurban günü hepiniz dünya hayvanları koruma dernegi baskanı kesiliyorsunuz.

amına koyduklarım sizi.
bu bayramları gerçekten sevmiyorum. neden bayram yapıyoruz onu da anlamıyorum. bayramın kutlu olsun diye bir laf var bir de. çok samimiyetsiz lan. bayram günleri ortalıktan yok olmak istiyorum.
............
Şu an bir bayram mesajına bile razıyım yeter ki ondan gelsin.
itirafları okumayı seviyorum. Aslında insanın içini yiyip bitiren yavaştan tüketip bunalım gezmeye mecbur bırakan acı gerçekler onlar. Açıkça söylenemiyen, söylersen çoğu zaman olay yaratacak sinsi şeyler. Yaz kurtul en iyisi arkadaş
Uzak nedir?
kendinin bile ücrasında yaşayan benim için...
gidecek yer ne kadar uzak olabilir?

alıntı.
Ekonomik krizimin bitmesini istiyorum. Eğer bayramla da bitmezse hesap numaramı yayınlıcam.
sabahtan beri, onun yıllar önce kullandığı parfümün kokusu geliyor burnuma. erken mi başladım içmeye, yoksa sarhoş mu oldum?
eti fazla kacirdim ama caktirmiyorum.
Bir zamanlar (çook çook önceden diyelim de.) kuzenlerim sayesinde "biz 4 kişiyiz gardaaş" dinler olmuştum.
geçen bayram bayramın kutlu olsun değerli aşkım diyen adam bu sene bayram mesajı bile atmadı. hani bir köpek yavrusu alirsiniz hevesle oynarsiniz mutlu olursunuz bi süre sonra o köpek yavrusundan sıkılır sokağa atarsin bi süre sonra.onun da yaptığı bu. köpek yavrusundan bi farkim yok benimde bu durumda. sana beni üzme demistim. ve sen beni çok uzdun. artık yoksun.
Bayram bok gibi geciyor sozluk. Kurban kesilirken kan yuzunden bayildim.
kendimi bana değer vermeyenlere kaptirirken burnumun ucundaki insanları görmemişim .. boşuna birinin peşinden gidip iki senemi yemisim sözlük... yanarim yanarim geçen günlerime , bol kepceden dagittigim sevgime yanarim.
şu bayramlarda yaptırılan angarya işlerden nefret ediyorum mk.
13 yildan bu yana ilk kez dugune gidicem sozluk, hem de koy dugunu, ne giycem ? salvar tisort cok mu ayip olur acaba ya da esofman tisort cok mu yersiz olur, gerci koylu gencler sehirlilerden havali ama.
Çok pis içesim var be.
bir gün yine ilkokuldayız. sevmediğim bir hademe vardı. aramızda bir kavga olmuştu, hiç sevmezdim. sırf daha fazla uğraşsın pezevenk diye tuvalette delik hariç her yere işerdim. bu da böyle bir itiraftır.
Emin olmak istiyorum sözlük . içimde şüphe kalmasın . Dosdoğru bileyim.
lisedeydik.
biz piç arkadaşlar lavabodaki beyaz sıvı sabunu elimize boşaltıp aynaya fırlatırdık. aynaya attırılmış gibi bir görüntü vermek için.

12. sınıfım mezun olmama 2 ay gibi kısa bir süre kalmış. kulak memesine kadar uzatılmış saçıma bu saçlar ne diye laf atan bir topal hademe var. sinirlendim pek kimsenin karışmadığı saçıma sen neyine karışıyorsun lan. dedim içimden. bir şey söylemedim.

bu olaydan sonra bu sefer gerçekten 4 arkadaş aynaya boşalıp peçeteyi de üstüne yapıştırdık. aynayı resmen yıkamıştık. *

yine olsa yine yapardık. *

işte marjinallık budur.
Bir gün kuzenim ile mal dağıtımındaydık (harÇlık iÇin abi). Ben koliyi buna veriyorum Buda taşıyor. Daha sonra yağ kolisinin altı aÇıkmış bende söylemedim koli döküldü yağlar patladı. Sonra atıldık işte. Niye böyle yaptım bilmiyorum.
Dukan diyeti yapali 14 gun falan oldu. Sanirim durgunluk donemime girdim. Su tuketimini arttirmam lazim.

Eski sevgilimi okulda surekli gormeye basladim. Hala ondan hoslaniyorum sanirim. Ya da intikam almak istiyor da olabilirim.

Yaz tatilinde 1.5 ay yurt disinda dil egitimi almak istiyorum ama ne yapacagima dair en ufak bir fikrim yok. Yardimci olanlar olursa cok sevinirim.

Tekrar keman calmaya baslayacagim.

Hayatimi duzene sokmaya basliyorum.

Uyku saatim 00:00. Uyanis 07:00.

Her gun yuruyus. 2 kadik yulaf kepegi ve 2 lt su tabi ki. Bunu yapiyordum zaten.

Dersler gunluk tekrar edilecek. Oncelikli şeyler odev.

Hadi bakalim. Bayram donusu basliyoruz.

Kilo verip selulitlerimden kurtulmak istiyorum.

Erasmus sinavi icin taktikleriniz varsa yardim bekliyorum valla. 1.5 ay yurt disi dil egiti icin de. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar