bugün

google da yaptığım aramalarda karşıma çıkardığı sonuçlarla iyice beni benden almaya başladı. biraz şu ilaçların içeriğini merak etmiştim, araştırayım dedim ve gittim uyku ilacı yazdım. ilk çıkan sayfada ilk fotoğraf "üvey kardeşe ilaçlı kolayla tecavüz" diye bir haber. bu ne şimdi böyle ?!
hayatimda ilk ama ilk kez reddedilme korkusu yasiyorum.
Cahildik ve bunun tüm suçluları biz idik. bugün babam itiraf etti.
baba şu 20lik 2 dişimi çektirmem gerekli dedim. aa sende 20lik diş mi var ben onu yanlızca bayanlarda çıkar biliyordum.
babamın bunu bilmemesi benim dişlerimin sırasının bozulmasına ve ön alt dişlerimin saçma sapan bir hal almasına yol açtı. geçenlerde kuzenimi üniversiteye gönderirken konuşuyorduk , şunu da fark ettik. anam dedi ki
"biz ekmek derdindeydik oğlum bilemedik çoğu şeyi ve e geçtik. oysa yanlış yapmışız" dedi.
bu gün cananımın, ömrümün baharının doğum günü. ben onun sılası, kendimin gurbetiyim...
soyadımda bayram adı geçtiği için tüm bayram kelimesi geçen başlıkları üstüme alınıp bir garip oluyorum.
Kimse beni sevmiyor...
Bayramlardan nefret ediyorum.
Şu an çok gereksiz hatta malzeme artığından yaratılmış bir insanla muhatap olduğum için kendimden soğudum.
korkuyorum sözlük onu görmekten çok korkuyorum en az bi daha görememek kadar çok korkuyorum. öldüğümü hissediyorum sanki ruhum çekiliyor damarlarımdaki kan oluk oluk boşalıyor. ben ölüyorum sözlük o görmüyor.
Param yok,karizmam yok,manitam yok.
korkuyorum her biten günden.
Iyi bayramlar degerli yazarlar.

Bu bayram size biraz olsun sevgi katsin..
Erkeklerin cumartesi olayı derken ne demek istenildiğini anlamak için baya nette araştırma yapıp kızlar olarak baya keklendiğimizi anladım. bence biz de toplanıp böyle bir şey bulmalıyız.
insanların samimiyetsizliği, riyakarlığı, alçaklığı, üç yüzlülüğü beni bayramlardan, dinden, o insanlardan, işten, eğitimden, hayattan soğuttu. Ne kadar omurgasız, adi insan var şu hayatta ? Yazık ömrüme, yazık ömrüne, ömürlerine.
artık zamanı geldi. masaya yumruğu vurmanın kimseye taviz vermemenin zamanı neyse ki geldi. şimdi sıra bende!
bu yaşıma geldim, madem öleceğiz neden yaşıyoruz anlamadım. anlamak istemiyorum. ayrıca ateitleri de anlamıyorum. yani sonuç olarak oğlum siz hiç age of da mı oynamadınız. bir yaradan var o kesin. inanıyorum da ama bu yaşama süreci neden ? kuran, incil, tevrat hiç birini okumadım ama hepsini de okuyacağım. belki çözerim. masum bir itiraf idi kimine aptalca gelebilir. zaten uykum var amk.
Kimse beni dinlemiyor . bari burada birkac takipcim olurda egomu tatmin ederim diye düşünerek bir kac gün önce kayıt oldum .
onbirinci nesil yazar gelip bana yazma kuralı dersi veriyor ya aklınca,
kuduruyorum.
kuralları delip g.tüne ulaşasım var.
Bıktım artık be sözlük boşa cabalamaktan , olmayanı oldurmaya çalışmaktan. Her gecen günün bizi birbirimize yabancılastirmasindan korkuyorum bu hayatın. ?
Önceleri bir , tek olan bizim iki yabancı haline dönüşmesinden ürküyorum. Olmayanı zorlastirmak değil niyetim , tek gayem onunla olmak , mutlu olmak . Ama kaderime yazılmamış olanı hayatıma sokamiyorum , ne kadar istesemde onunla olamıyorum . Mutlu değilim .. huzur bulamıyorum .
Valla bu gözler deist olan eski sevgilinin bu saatte atılan bayram mesajını da gördü, izninizle tövbe istiyorum.
bir ateist olarak yine etrafımdaki insanlara yardım ederek geçireceğim bayrama giriyoruz. ateistin kesilmesine yardım ettiği kurban eti yenir mi lan? neyse günahı boynuma artık. *
hayvan kesme bayramından nefret ediyorum.
hayatımın aşkını buldum sözlük. mutluluklar dileyin bize. sildiriyorum hesabı. hoşçakalın.
En yakın arkadaşım hoşlandığım çocuktan hoşlandığımı bilmeden bana ondan hoşlandığını söyledi. Şimdi de arkadaşlık görevimi yerine getirip ikisini birleştirmeye çalışıyorum.
bir ateist olarak inanmadigim olaylarin dondugu benim icin tek oneminin tatil oldugu su gunde erkenden uyandirilmaktan,bayram telasi ve kutlamalarini cekmekten nefret ediyorum.yine inanmadigim zerre kadar umrumda olmayan bayram adi altindaki su gunde zorunlu olarak milleti arayip yalandan kutlama yapmaktan konusmaktan nefret ediyorum.lanet olsun.ayrica hayvanlari kesmeyin lan katiller.