bugün

buraya birseyleri yazip yazip siliyorum ne oluyor bu durumda ben icimdekileri soylemis mi oluyorum yoksa kendimi mi kandiriyorum bilemedim. bunu da onaylamak icin bekledim silecektim,ne oluyor anlamiyorum icimdekileri paylasabildigim,benimle paylasan tek yer olan burasi,bundan da mi korkuyor oldum bilmiyorum. dusundum de sozlukler insanlarin yalnizliklari aslinda.kendini yalniz hissetmeyen kim yazarki buraya, paylasacak anlayacak birileri olsa.. hayat cok garip.
Belki de bendeki tek yanlış yanlış zamanda doğmuş olmak.
70 lerde 80 lerde doğsam ne kadarda kolay uyum sağlardım.
telefonumun ekranı 3 gündür kırık olduğu için annemin blackberry sini kullanıyorum. kimsenin telefonu yok anca gelen çağrı ve mesajlara cevap verebiliyorum.
Kızların arkadaşlık ilişkilerini incelerken birbirlerini manyak gibi kiskanan çirkef bakışlarını gördüğümde içim huzurla doluyor. Erkeklik huzur yeminederim.
zeytin kolonyasi var. tadina bakmak istiyorum. icersem editlerim.
Başım ağrıyo.
bu hayatta samimi anlamda güvenilebilecek insanların çok ama çok az olduğunu düşünüyorum. sanki insanların bir çoğu menfaat ve çıkar için dostluklar kuruyorlar; ki öyle zaten. çok güzel olduğu halde çirkin erkeklerle beraber olabilen kızlara da sinir oluyorum. ne yani bir erkeğin parası var diye illa onunla beraber olup, onu sömürmek akıllı bir iş mi? bence degil.

neden dürüst insanların sayısı bu kadar az. neden insanlar çıkar amaçlı yaşamayı adet edinmişler?

bazı şeyleri anlamak çok mu zor? yoksa biz mi zor bir hale getiriyoruz anlayamadığımız şeyleri?
cevremde olan biten bazı şeylere hiiç anlam veremiyorum sözlük. neler oluyor bana.
ülke kursam marşını lana del rey e yaptırırım.
çok sıkıldım ayrıca şu iki gündür.
üstten ders alıp almamak da kararsız kaldım sözlük.
bazen hiçbir şeyden keyif almıyorum be bu ne lanet bir durumdur.
bir gün yanlışlıkla gülmeli smayldaki iki nokta üst üste yerine noktalı virgül koyup göz kırpmalı smayl göndermekten çok korkuyorum sözlük.
zira o ifade kadar yılışık, gıcık, öldürülesi bir ifade yok.
aşkımdan ölüyor olsam dahi sevgilim o ifadeyi göndersin, basarım pipisine tekmeyi.
türkan şoray göz kırpmalı mail atsa vallahi izlemem filmlerini, kadını komple engellerim.
olm cidden çok sinir bozucu değil mi ya?
" * " bu ney lan?

edit: sağolsunlar mesaj kutum göz kırpıştırmalarla doldu taştı. var olun dostlar. bela okumaktan çarpılıcam yeminle.
geçen sene sevgilimden ayrıldıktan sonra twitter'a "the bitch is back." yazmıştım. işte o an benim kısmetimin lanetlendiği an oldu.
yine pek hoşlanmadığım bi erkekle sırf ilgiye açlığımdan konuşuyorum sözlük. yine bir insanı daha üzeceğim.
uyumak istiyorum sozluk. hic bir sey kullanmadan sadece kendi istegimle uyumak. cok mu bir sey istedim.
toplu taşıma aracını durduran ıslık çalamadığımdan bu gece 1 metre önümdeki servise binemedim. arkasında el kol hareketi yaparak dikkatini çekmek istedim ama nafile. servis usul usul süzüle süzüle gecenin karanlığında kayboldu.
hayatımın en önemli ayını şu an itibariyle yaşıyorum. 2 senenin tüm birikimini bu eylül ayı içinde kullanıp değerlendirmem lazım. yoksa göte girer sözlük.
insanların hayat boyu hayal ettiği ve bir çok insanın yaşamadan hayatını kaybettiği gerçek aşkı buldum . Ve salakligimdan ,kadir kıymet bilmediğimden , hersey gibi bununda icine ettim . Simdi köpek gibi pişmanım ve is isten geçti .
yoruldum be sözlük.
oğuzhan uğur'un her çalışmasına bitiyorum ya.
bugün birşey fark ettim sözlük, sözlüğe ilk geldiğim zamanlar filozof gibi davranıyordum, baktım ilgi çekmiyorum, iyice troll davranmaya başladım, bu şekilde de ilgi çekmedim, derbeder davrandım olmadı, niye ilgilenmiyonuz lan benle? o kadar mı kötüyüm?
belediyelerdeki otobüs hatlarının yanındaki harf olayını anlayabilmiş değilim.
mesela 46c , 17k , 32z.
bunun amacı nedir kardeşim? efendi efendi numara sırası ver değil mi?
(bkz: bursa izmir ankara)
harf verince ne oluyor? adam koşarken mesela yarım yamalak 17 i gördü, bir de dikkat etmek zorunda kalacak a mı? v mi? x mi? z mi? diye .
(bkz: yapma bunu yapma)
iş yerinden birini seviyorum bir senedir .
Bursa otogarda 22. perondayım. ilk gelenle sevişirim aktifim.
Evde kaldim lan sozluk sözde calisan maasi olan kadinim. Antalya da erkekler açık giyinmeyince bakmiyorlar. annen tutturdu evde kaldin diye. Aslinda cirkinde degilim. oh be yazdim rahatladim.sozlugun bu huyunu cok seviyorum.