bugün

hamamböceklerini çok seviyorum, o kadar seviyorum ki sevgimden sikerek öldürdüm bir tanesini biraz önce.

(bkz: insan severse)
en sonunda bakire olan sevgilimden de ayrıldım.

şimdi üzümüyorum hiçbirine ancak gelecek hafta çok "kızgın" olabilirim.

gönül tesellisi yapmak isteyen libidolu uterus lu arkadaslara kapımız açık ...
27 senedir sabah kahvaltılarında, malzemesi köyde hazırlanmış, % 100 doğal, has köy malı tarhana çorbası içmiş bi adam olmama rağmen, bi kız “ benimle aşağıda çikolatalı cappucino içer misin” diye sorduğunda, amıgötü kaybedip “çekmecemden fularımı alıp hemen geliyorum, üşümeyelim dimi şeker hahaha” diyebilen bi karaktere sahibim ya; bilmiyorum kendime ne diyeyim. böyle zamanlarda çükümü ikiye katlayıp, zımbalamak geçiyor içimden ama, öyle bi cesaretim de yok. dedim ya bilmiyorum kendime ne diyeyim. var ne diyorsan, sen de zağlım sözlük…
itiraf ediyorum;
sözlükte yazmaktan nefret ediyorum ama yine de yazıyorum.
çünkü çok yakışıklıyım, beybi feysim ve ayküm yüz kırkın üzerinde, tüm kızlar bana hasta ve biliyorum beni fena halde kıskanıyorsunuz.
(bkz: Sevgiliyle sadece bakire olduğu için çıkmak günah mıdır hocam).
(bkz: Bu zamana kadar hep ikinci el denk geldi de).
Bitiğim.
Twitterda takipçilerim sürekli azalıyor.
onunla kapalı bir sonbahar aksamı çıkıp dolaşmak ıstıyorum. elele. nereye gıttıgımızı düşünmeden, yanımda olsun yeter. sonra eve gelsek, ben çay yapsam gelirken aldığımız pastaları tabağa koyup yesek. bırbırımıze sarılıp ıcsek cayımızı. o ısıtsa üşüyen bedenımı. konuşsan sağdan soldan. kızsak bize zarar verenlere. sonra gozlerımızde kaybolsak. daha yakınıma gelse. daha cok yaklaşsak birbirimize. uyusak beraber. yatsa göğsüme bır bebek gıbı. kıssak telefonların sesını, kımse rahatsız edemese bizi. yalnızca ıkımız olsak. sohbet ede ede dalsak uykuya. uyandığımda kollarında olsam. o mis kokusunu daha cok çekmek ıcın ıcıme, sokulsam ona. boynuna dolasam kollarını, sarılsa bana sımmmsıkı. öpsem.. öpse..

kahvaltı yapsak, nutella sürsem ekmegıne, tereyağlı ballı ekmek yapıp versem ona. beslemek ıstıyorum ellerımle. yapmayacağım bır daha desem de, çatalı ağzına gotururken buluyorum kendımı. kendını cok dızgınlememek lazım. ıstıyorken yasamak lazım bazı seylerı.
gun onunla başlasa, devam etse, bıtımınde yıne o olsa yanımda. onunla her sey güzel, her sey bı ayrı ama sanırım en cok sarılıp uyuması ve sabah yanında uyanması güzel. muhteşem bır sey olmalı bu.. o günlere ulaşmak umıdıyle...
Bu yazda kollarım üstü kızarmış, altı beyaz böreğe döndü.
Ayrıca Bostancı çok soğuk üzerinize ince bi şeyler alıp çıkın.
Bu kısım sözlük formatını s*klemiyor gibi sanki. isteyen istediğini yazıyor. itiraf edemiyorum, eski sevgilim nickimi öğrenmiş. Bu ne acı bir şey. Özgürlüğüm kısıtlı. itiraf edip rahatlayamıyorum sözlük.
Geçirdiğim en bok yazdı. Ayrıca yaşamak için aileme ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum. Sadece paraya ihtiyacım var ki ev, yemek ve bira alabiliyim.
Okulların açılma zamanı yaklaştıkça deliriyorum dönmek istemiyorum o lanet yurda bir an önce bir ev bulmalıyım ama tüm bunları yapacak enerjim yok .
dün gece son param bitti. sabah uyandım. son yarım ekmekle kahvaltımı yaptım. pakette 4 dal sigara vardı. birini yaktım. cebimde 75 kuruş vardı. bekledim, oyun attım bilgisayardan. sonra cebimi tekrar yokladım. cebimde hala 75 kuruş var. salona geçtim. yaklaşık 3 saat mal gibi durdum, sonra cebimi bir daha yokladım. evet hala 75 kuruş var. bu böyle olmayacak, uyuyayım dedim. bu arada 2 dal daha içmiş ve son sigaramı saklamıştım. birkaç saat uyudum. kalktım, cebimi yokladım ve evet hala 75 kuruş var. az önce ilk defa ekmeksiz yemek yedim ve şekersiz çay içtim. son sigaramı da yaktım arada. bütün bunları cebimde 75 kuruş varken yaptım. bursa 9 gün var. aileden de yeni para almıştım zaten. arkadaşlardan para isteyemem. napıcam merak ediyorum.
çevremdekiler beni zeki sanıyorlar, fakat ben zeki falan değilim hatta gerizekalının tekiyim.
Kürtlerden nefret ediyorum . Hepsi aynı bokun laciverti .
hala onu düşünüyorum gerzek gibi . ( çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremiyomusuz. )
bir buçuk ay içinde 10 kilo verdim.

bildigin zayıflama bıdıbıdılarıyla.

ancak şöyle bise var ki mesela kaç gecedir yiyip yiyip yatıyorum ama buna rağmen her sabaha 300 500 gr eksik uyanıyorum.

yiyipte kilo almayanlara çok mu haset ettim, söz saatine mi denk geldi ne oldu bilmiyorum ama korkuyorum be sözlük.

lan diyorum ya bağırsağında kurt varsa.
ya mide kanseriysen.
sonra amaan diyorum tadını çıkar.

sanırım gidip bir şeyler daha yiyeceğim.
ne kadar da sicak, cok sicak..
gidiyor, az kaldı! gitmesin...
Yalnızlıktan swarmda tanımadığım kişileri ekliyorum .
Hahaha .
facebookta görüyorum ve diyorum ki; tamam, kızlar fotoğraf çekilmeyi, bunu paylaşmayı sevebilirler, ne var ki bunda. doğrudur ama birbirinden alakasız kızların ellerini bellerine koyup aynı duruş şekli, aynı saç stili ve hatta aynı kıyafet tarzıyla gördükten sonra diyorum ki, sizin yaratıcılığınızı s.k!?m.
mo mo mo mo mo mo molfix reklamını yapanın.
kız kuzenimi sikmiştim. bekaretini bana kaybetti.
cok başarılı olmak istiyorum be sözlük.