bugün

Beşiktaş ta çok güzel hatunlar var sözlük kara kartalin yuvasi olduğu için midir?
bir türk milliyetçisi ve turancı bir insan olarak, hatta biraz ülkücü de olan bir insan olarak sürekli kürt muhabbeti yapanları anlamıyorum sözlük.
hayır, yani önce hepimiz insanız be, ne bu düşmanlık.
kendi kendime konuşmayı insanlarla konuşmaya tercih ediyorum. hatta bundan gayet memnunum, kendi doğrularımı kendime anlatmak ya da bir şeyi inandırmak daha kolay geliyor. belki de sığ düşünceli insanlardan çok sıkıldım artık, bilemiyorum.
bugün finalim var ve zerre çalışmadım.
alayinizin amina koyayim.
O aptal Antidepresanlar yuzunden hicbir seyi umursamadan yasiyorum. Arzularim ne derse onu yapiyorum. isin kotusu, vicdanim rahatsiz olmuyor. Buna bir dur demeliyim.
stajlarım bitti, inanamıyorum. şimdi istediğim saatte kalkabilir, hatta kalkmayabilirim. teknik olarak işsizim belki ama bu yorucu tempodan sonra işsiz olmanın mükemmel bir şey olduğunu düşünüyorum. ha anasınıfındaki yavruları da özlemedim değil, bazen saate bakıp şimdi şunu yapıyorlardır diyorum, olsun ziyaret etmeye giderim...belki...
Ev sahibi eve gelecek diye bira şişelerini topluyorum, çünkü bizimki hacı.
Biraz önce sevdiğim kızla ve arkadaşlarıyla öğle yemeğine çıktık, ne yiyelim diye konuşurken arkadan bi orospu çocuğunun sevdiğim kızı izlediğini fark ettim. Yanıma gelmesini söyledim kıza, noldu dedi sen gel dedim sadece.. O orospu çocuğuysa izlemeye devam etti. Ağzımı açamadım, gidip sağlam bir tane geçiremedim o ibnenin suratına.. Sakın sevdiğini gizleme sözlük, yapma..
Onun sesini duymak gibisi yoktu... Çok seviyorum ya ben. ooo hem de nasıl.
bi parça manyağım galiba ben sözlük.
sonra bide inanmaya ihtiyacım var sanki, herşeye inanma ihtiyacı hissediyorum.
sinirliyim, üstüme geleni yakarım.*
ufak bi göbeğim var bundan utanıyorum.**
şımarık yetiştirildim.bu huyumdan vazgeçmeye çalışıyorum.**
gördüğün gibi tek bir iyi özellik sayamadım amk, ya da saymak istemedim, bilemedim.
iki hafta sonra gideceğim diye 7/24 torrentten indirme yapıyorum. bir evin interneti bundan daha fena sömürülemezdi herhalde. evdekiler kalkıp "ya çok yavaş, bişey mi indiriyorsun?" diye sorduklarında da suçu aksaklıklarıyla ünlü ttnet'e atıyorum. "evet ya çok yavaş, bişey indirmek mi? sayfa bile yüklenmiyor! hay böyle internetin... üstelik bende sürekli kopup duruyor, sende de oluyor mu?" falan deyip kıvırıyorum. sonra onlar da gidip modemi kapatıp açıyorlar falan... değişen bişey olmuyor, torrent kaldığı yerden devam ediyor. isterse gelsin bilgisayarımı kontrol etsin, göremez, anlayamaz.

beyler, şimdi emin misiniz torrent kullanmayı bilen zeki ve güzel kızlar istediğinize?
su an ceviz kiriyom, kabuklar daha kurumamis, oyamiyom ben bicakla elimi kesiyom dye kiriyom. tum elim kapkara oldu, bacaklarma bile sicradi.
Hadise: Nerdesin aşkım
Hadise: Burdayım aşkım
sabahtan beri gülüyorum eheh.
ilk defa burada itiraf ediyorum, sözlükteki çoğu kişi maldır.
Herkes sia- chandelier dinlerken gülüyor eğleniyor ama ben salya sumuk ağlıyorum.
bugün vergi dairesine gittim ve 1033 tl mahkeme masrafı borcum çıktı. muhtemelen babam ödeyecek ve adamın zaten borcu çok. olum moralim bozuk lan.
z harflerini peltek soyluyorum son bi kac aydir. cok hos bi ses cikiyo ama bence.
benim odamla kardesimin odayi birlestirip benim odayi calisma odasi yapcam her yer boydan kitaplik yapcam. az bi birikmis param var buna yeter diye dusunuyorum hatta odanin renk isil vs tum herseyni calisma odakli yapip kpss de 90 a imza atcam, kararliyim..
Reddedildim beya sözlük. Çok iyi niyetli bir kız tarafından reddedildim.. Birazcık dertleşelim mi? Moralim gerçekten sıfır..
metin düzeltme özelliği olan tabletim sayesinde kendimi tdk çalışanı gibi hissediyorum. a ların üzerine falan şapka koyuyor ben istemeden.
şu an metrobüsteyim ve karşı çaprazımda muhtemelen bir sözlük yazarı bulunuyor. tabletiyle sözlükte, hatta cep telefonunuyla bir entryinin de fotoğrafını da çekti. baba naber ya 34 avcılar-zincirlikuyu hattından bildirdi.

edit: tek eksi aldığıma göre, o yazar buralarda bir yerde. özele gelebilir kendisi*
hastalıktan geberiyorum doktora gitmemek için kırk tane düşünce üretiyorum bir de milletin nazıyla uğraşıyorum ya siz defolun yada ben.
instagramda birilerine bakarken çok korkuyorum yanlışlıkla beğenirim ya da takip ederim diye. bazen merakıma yenik düşüp sayfalarına baktığımda da korkudan küçük çaplı bi kalp krizi geçiriyorum.hayatımdaki en büyük adrenalin bu.
Az önce babamın yeniden araba alacağını duyan ev halkı şu an babamın önünde pervane olmuş gözüne girmeye çalışıyorlar hele annem ne kadar fenaymış. Alttarafı bi araba.