bugün

paraya tapan tüm insanlardan nefret ediyorum.
yarın veya salı büt sınavım açıklanacak, 68 alırsam geçiyorum, alamazsam büyük ihtimal tıp maceram bitiyor.

Ben yolumu bulurum, gerekirse geç evlenirim ama korkuyorum annem üzülür de benden umudunu keserse diye.

Çok korkuyorum. Hiçbir sınavım için bu kadar korkmamıştım.

Allah kerim.

Ekleme: hala belli olmadı. Belli olsa yazarım, lütfen sormayın.
çoğunlukla haklı çıkmasalardı ön yargılarımdan kurtulmayı çok isterdim..
Geçen Perşembe günü bir arkadaşımla oturuyorduk evimin önündeki balkonda. Saat 2 falan oldu bir baktım benim öz halaoğlum(25) bağır çağır geliyor sesi var kendisi yoktu başta. Çok geçmeden kadraja 2 yıllık eşi(19) ve çocuğu(1) ile ortaya çıktı. Kalkın uleyn uyumayın vs. diye bağırıyor. içmiş belli yani. Neyse selam verdi aynı soruyu birkaç kez sorarak yoluna devam etti bir tur attı ve 15 dk falan sonra geri geldi. Sonraki gelişinde karısı yoktu. Biraz oturdu içki içme sebebini vs. anlattı abin gelince beni arasın dedi gitti.

Tabi olaya anlam veremediniz aslında karısı aynı gün akşamüzeri rahatsızlandı kendi arabaları yok halam geldi rica etti bizden babam götürdü hastaneye. Orada kızın ailesi de herhâlde bizim halaoğluna fırça çekmiş bunu alternatif içme sebebi olarak görmüş.

Bu halaoğlum diye bahsettiğim kişi evliliğinden önce de içerdi böyle aylak aylak gezen bir tip. Kız öyle böyle gönlü olmuş kaçmış buna. Düğün falan üstünkörü oldu bir eş sahibi olduğu farkına varamadı herhâlde.

O gün orada o kızın ne kötü durumda kaldığını fark ettim. Sarhoş bir adamın kolunda elinde çocuğuyla gecenin ikisinde sokakta bağır çağır dolanmak dedim ki ya bende böyle bir şey yaparsam ve içmemeye karar kıldım. *
batak ve 101 i ogrendigim için kendimi üniversiteye acayip hazır hissediyorum. sınavı kazandığım an bu kadar heyecanlanmamaştım
parasızlıktan doğum gününde sevgilimin yanına gidemiyorum be söziük baya efkarlıyım.
Anaokulunda tuvalet sırasında iken içeride işemekte olan en yakın arkadaşıma eğilip bakmıştım. Daha sonra bana ben işerken biri eğilip baktı dedeğinde Oha falan deyip bilmemezlikten gelmiştim. Üzgünüm Ezgi, üzgünüm..
bu basliga cok ugradim bugun ama icimi bosaltmam lazim. bu giris de tipki bir itiraf gibi oldu. neyse zaten bunlari kimse okumuyor.

birkac gundur baska birinin dunyasindaydim ama bugun bir farkindalik hissettim ve dedim ki: 'sen onun dunyasina ait degilsin ve gecmisini unutuyorsun. ne kadar karisik ve yanlis da olsa gecmiste guzel anilarin vardi. neden onun yasini tutmuyorsun da, yasanmayacak seyler icin uzuluyorsun?'

ve onun bana son hediyesi olan analog fotograf makinesini bugun elime alabildim. ondan ayrilmis olmama ragmen baska biriyle ilgilenince kendimi suclu hissetmistim ve makinenin durdugu koseye bakamamistim bile. yakinda fotograf bile cekerim.

ama icim bombos. sadece, onun iyi olmasini istiyorum. yalniz kalmak bana da iyi gelecek biliyorum. temizlendigimi ve sirtimdaki kamburlardan kurtuldugumu hissediyorum artik.
deprem olduğunu hissettiğim anda üstümü değiştirip düzgün bişeyler giydim. sonra gittim yatağa oturdum. 17 ağustosta herkes donla çıkmıştı bizim orda bence bende onun travması kaldı.

edit: he bi de şu an çok korkuyorum.
yalnızlığın ne demek olduğunu bu ay test edeceğim. işte o çok korktuğum yapayalnızlıkla baş başa kaldım. bakalım ne kadar yalnızmışım.
ulan hakkaten roman gibi hikayem var ha.
Babam 100 liralık benzin attır dedi 70 liralık attırdım, pişmanım sözlük.
10 dakka once xhamster yaptim.
mutluluk saçan tum sarkilarin dogmasinda sebep olan kişilerin doğduğu hastanenin temel atma törenine katilan herkesi sülalesini sikim, içim aciyor.
çok değer verdikten sonra ilişki durumum.

görsel
Herkesten uzak bir yerde, sevdiğim ve sürekli sevmeye devam edebileceğim biriyle yasamak istiyorum. Bir kaç gündür düşünüyorum bunu. Salak miyim ne?
Ailem tarafindan sevilmedigimi dusunuyorum sozluk ustelik bundan hoslaniyorum galiba sonucta kimse icin sorumlulugum ve uzuntum sevinc yok cunku ama bilemiyorum yine de bi huzursuzluk var icimde belkide tanri tarafindan da sevilmiyorum ama bunu umursuyorum hadi aile bugun sana katlanir yarin birakir ama tanri birakirsa cok huzursuzum be sozluk yogayami baslamaliyim ne.
gecenin bu saatinde sinirimden yataktan kalktım, sigara yaktım sözlük. sebebi ise daha da sinirlendirdi ve ikincisini yakıyorum.

yatarken aklıma gültekin onay'ın 1-2 yıl evvel söylediği bir söz geldi; "zidane bence çok abartılmış bir oyuncu, bir messi veya c. ronaldo istatistiğine asla sahip olamadı". sana futbol yorumu yaptıranın da, seni ciddiye alıp uykusundan kakıp entry girenin de, tövbe yarabbim ya.

bak gültekin efendi saydığın o iki ismin yanına, sağına, soluna, önüne, arkasına birer adam daha koy, valla koy koy, hep beraber gidin zidane'dan özür dileyin. onların suçu yok tabi, onlar aptal değildir herhalde zidane kadar topçu olduklarını sansınlar, ama başka türlü benim sinirim geçmez.
En beğenilen entryleri tuvalette giriyorum.
ama hiçbir entrym istatistiğe girmiyor. Bu da demek oluyor ki götümü de yırtsam popili bi yazar olamam.
gerçek anlamında kullandım deyimi.
kayyu nun bile benden fazla arkadasi var. kilementayn,lio, obur ikizler falan onun bi gilbird i bile var ama benim yok.
acaba hepsi gerçek miydi ?
hata bende.
sözlük paypal hesabı olan 2 3 lira atabilir mi?
iki arkadaşımda iki kitabım var. okullar açılınca farklı şehirlere gidecekler. Ben de gideceğim. Kitapları hala vermediler. Konu da açılmıyor. Onlarda kalacak diye korkuyorum. Kitaplarımı paylaşamıyorum be sözlük.
Selçuk şahin'in eski sevgilisinden sonra yeni bir taş sevgili bulduğu bu dünyada yalnız olmaktan bıktım sözlük.
Erkek arkadaşımın anlatmadığı birçok şeyi burada yazdıkları sayesinde öğrendim. Kullanıcı adını istediğimde vermemişti. Sonra tesadüfen buldum profilini, yazdıklarını. Benim akıllı bıcırık sevgilim twitter hesabını not ediyor bulunduğu sözlüklere aratınca bile hemen çıkıyor zaten. Bence bulunduğumuz yüzyılın getirdiği bir davranış bu, bir arkadaşlık sitesinde üyeliği var mı diye kontrol etmek her iki tarafın da hakkı. Sözlük ise şans eseri bulunabilir ancak. Sözlük sayesinde yirmi altı kilometre uzaklıktaki sevgilimin ben uyuyunca benden habersiz bara gittiğini, yeşili çok sevdiğini hatta bu yeşil sayesinde zamanında cebine günde yüz lira girdiğini, ikinci kez birinci sınıfta kalacağını önceden bildiğini buna rağmen aksinin olması için bir çaba vermediğini, bu konuda beni avuttuğunu öğrendim. Yazdıkları sayesinde eski kız arkadaşı ile yaşadıklarını ve zamanında onu ne kadar çok sevdiğini, hep düşündüğünü öğrendim. Bu yazılanlar ve yaşanılanlar ile aynı platformda soluk alıp verdiğini görmek beni biraz şaşırttı hatta bu kadarıyla kalmadı. Ne kadar doğru düşündüm ayırt edemiyorum. Hemen aklıma izmir'de okumaya karar verme sebebinin bile o kız olduğu geldi. Onun için buraya gelmişti ve ailesinin hayalleri kırılmasın diye burada okumaya devam ediyordu. Sonra tesadüfen bana rastladı siz zaten benim bu hikayede tüm seçeneklere rağmen onu terk etmeyen biri olarak nerede durduğumu anladınız. Acı çekiyorum sayın sözlük. Hak ettiğimden çok uzak bir kavram olduğu detayına değinerek.
Tanım; içimi dağlayan itiraf türüdür.