bugün

Son yıllarda o kadar rol yapmaya alıştım ki sözlük gerçek kişiliğimi unuttum. Aslında unutmadım da şimdi normale bürünmek garip geliyor.
cok mutluyum lan. sonunda 8 senelik kiz arkadasim benden bir bok olmayacagina kanaat getirip iliskimizi bitirdi. bu tiple bi daha da siksen sevgili mevgili bulamam ben ahah. biraz kaypak bi adamim defalarca beni aldatirken yakaladim. hic kanitlayamadim o yuzden bir sey soylemedim hicbi zaman. zaten soylesem de iyi ayrilalim o zaman derdi. bu kadar guzel kizi bi daha nerde bulcaktim amk hahahaha.
neyse bugun aradi sesi gayet mutlu. kemal ben ayrilmak istiyorum dedi. sesinin mutlu gelmesi bana yetti. e tamam dedim bebegim sen nasil istiyosan oyle olsun. hemen kostum hastaneye haberi anneme vermeye. yataginda yoktu megersem kemoterapiye girmis hahahaha. neyse gunluk tedavisi bitince getirdiler annemi geri ve hemen haberi verdim. cok severdi kizi. evlenelim isterdi ama yine de ayrildigimiz icin cok sevindi ahahaha.

pederi 5 sene once filan kaybettik ahaha. ne alem adamdi amina koim. annem kanser olduktan sonra en cok benim icin sevinmisti. o da gocup giderse bu diyarlardan sik gibi ortada kalicaktim. neyse ki kanseri baya bi ilerledi yakinda olur hahahahah

cok mutluyum lan beyler. gelin sarılayim size su hayatta sizden baska kimsem yok hsahahah
Anasini sikim boyle isin. Deli olcam. Allahim yardim et. Bu ne boyle amk.!
ben seni sevmeye aşığım.
hiç bitmesin bu.
Yok bugun bir itirafim.
Bazı insanlara karşı çok Yapmacık oluyorum, bazen sevmediklerime yalan söylüyorum.
Sabahın erken saatlerinde suratsiz olanları anlarım.
Yüzü gülebilenlere zaten hayranım.
Lâkin sinirli olup insanlarla ağzından salyalar akıtarak konuşanlara sinir oluyorum, hastayım.
Sonunda oldu sözlük dün gece ipini çektim yazmayacağım bir daha dedim bende mutlu olurum dedi ibneye bak ibneye.
Aslında giriş gelişme yapmadan dimdirek sonuca vardım baştan anlatayım ; ilgili şahsa puşt, ibne, pezevenk ve mal diyebilirim yazı içinde siz kim olduğunu anladınız. Bu puşt benimle konuşabilmek için bile aylarca uğraşmışken ben mallık edip buna yüz verme gafletinde bulundum. Bir gün yazmasam bu kadar çabuk mu sıkıldın benden canım demeye başladı. Sonra bak arkadaşız ben bişey hissetmiyorum umut vermeyeyim sana dediğimde olur mu öyle şey konuşmazsak daha çok üzülürüm bana bu da yeter dedi (3 ay önce). Sonra ben mal gibi kapıldım puşt akrep burcu olduğundan anında götü kalktı önce iş yoğun canım yazamıyorumlar, akşamları yorgunum canım yazamıyorumlar geldi. Yetti mi yetmedi mi mal gibi birinden hoşlanıyorsan söyle bitsin triplerine girdim 1500 kez sorup inanmadığım ve trip attığım için suçlu oldum, bana yazamıyorum yorgunum diyen adamın beni uyutuktan sonra whatssappta online olmalarına tanık oldum. Dün de gitmiş facebookta "öyle büyü ki içimde kimse kalmasın" yazmış hemen googledan baktım Gökhan Özenin taaa kaç sene önceki şarkısı. Aradım bu malı hayırdır bu ne demek dedim hiççç şarkığğğ diyor yavşak yavşak lan amına koduğumun çocuğu şarkı da 30 yaşındasın pezevenk yüzyıl önceki şarkının sözlerini niye paylaşıyorsun mesajın bana değil belli ki diyorum ya abartmasan diyor en son yazmayacağım bir daha dedim bende mutlu olurum dedi lan sen mi ben mi mutlu oluruz ?Sürekli takip etmekten sıkıldım hep bir gizem hep bir iş çevirme 5 yıl yaşlandım 3 ayda anasını. Açıkça ya başkasından hoşlanıyorum haydi bekleme yapma demek çok mu zor? Ya da ben olmayacak insanlardan dürüstlük mü bekliyorum
Artik rahatim sözlük, bugun anladim.
Daha bi guzel sankim böyle

Diger dertlere yer kaliyor en azindan.
En azindan bu kadarini yapabileyim kendim için
günüm süper başladı.

sabah sabah metrobüste bir kadınla tartıştım.
kırık parmağıma aldırmadan dalacaktım kadına. öyle terbiyesiz.
neyse, tuttular.
iĞRENiYORUM. * *
Sözlük, gezmeden işten okuldan ayda yılda bir fırsat bulup kendime tatil ayarladım.

Sabah dilediğim kadar uyudum, kalktım müthiş bir kahvaltı yaptım. Çayımı aldım ps3 başına geçtim.

71 tane oyunum var bi tane oynayacak oyun bulamadım.

Canım sıkıldı daha saat 11.30 ya. Koşuşturma tam bana göreymiş.
Toplu taşıma araçlarında güneş gözlüğü takma sevdası nedir anlamış değilim. Hadi otobüs tamam camdan güneş geliyor dersin yeriz, metrobüste aynı bahane, tramvay aynı bahane ona da tamam. Ama metro da güneş gözlüğü takmak nedir ya. Işıklar mı alıyor gözleriniz. Yapmayın gözünüzü sevim, kızları veya erkekleri keseceğim diye. Komik duruma düşüyorsunuz.
sözlük şu an sana yazmaya çok ihtiyacım var. onu engellemiştim engeli kaldırdım az önce. kendi çapımda bir şeyler yapıyorum işte. ne yapmaya çalıştığımı kendimde bilmiyorum. o, adımı bile unutmuştur. bir fotoğrafına baktım çok iyi çıkmış. sevgilisi falan da beğenmiş. boşver diyorum kendime. görme, bakma, onun gibi vefasız ol diyorum. sen yapamazdın zaten. onunla sevgili olsaydın da yapamazdın. sen bu dünyaya başaramamak için gelmişsin. tek açıklaması bu. diyorum. bu arada fotoğrafta gerçekten iyi çıkmış. tekrar tekrar açıp bakmamak için zor tutuyorum kendimi.
bisikletle her gün turluyorum. yoldaki anlarımı sürekli videoya alsam siz de benim gibi truman show da olduğumu düşünürsünüz. öyle anlar yaşıyorum ki gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum. paranoyak oldum vallahi.
Dün gece meksika asıllı amerikan bir kızla tanıştım, allahım bu kadar şeker bir kız o-la-Maz.

Futbolla da çok ilgili. Galatasaray'ı biliyor musun bari diye sordum hafiften alaycı bir tavır ile, bana türkiye Kupası'nı sneijder'in attığı golle kazandılar dedi, mal etti beni aq.

Ben bu kızla beraber amerika kıtasından avrupa kıtasına uyuşturucu kaçakçılığı bile yaparım lan.
ulan çok kıskanıyorum be.
lanet olsun kendimden tiksiniyorum bazen ya.
önce çok garip bir yaşamın ortasında kendi bulmak gibiydi hayatım.. farklıydı.. bazen çok kalabalıktık, bazense yapayalnızdım.
umutlarım hiç olmadı, günlük yaşadım hep..üzüntülerimi yitirdikçe kendimi unuttum..
ailemle il il gezdik, gördük, öğrendik. türkiye'nin belki de yarısı gibi.. sevindik, ağladık, söylendik, türkiye'nin belki tamamı gibi...
hiçbir zaman hayal kurmak istemedim. nasılsa biri gelip çalacak diye. bu yüzden belki de o gelene tuzak kurmak istedim..
ghandi gibi, necaşi gibi, sokrates gibi bir ufka ulaşamadım hiç..
toptancı, güzelliklerin cem olduğu külli prensiplerin kaideleştiği yaşam tarzıyla insanlara hoşgörü dağıtabilecek...olmadı..
bir gün kapı çaldı, müzikti misafirim.. hiphop.. umutluydum.. yaptıklarımı bir kaç yıllık unutturdu..
ama şeytan hiç beklenmedik zamanda çıkıp geldi, yaptıklarımı şerefsizce yüzüme vurdu..
hayat çelik saçmalarını ruha sapladıkça tökezledim, ama kalktım her defasında bir kaç sene nefeslenip..
bana çelme takan bendim, nefsimdi, heveslerim... şimdi çok daha güçlü ve sabırlıyım yapmak için hayat denen bu besteyi.
HER SANiYE JOSE FELiCiANO RAiN DiNLEMEK iSTIYORUM.
selam dünya,

naber dünya? nasıl gidiyor dönme işleri? hala kutuplardan basık ekvatordan şişik misin? güneşin ısıtıyor mu? magman hala sıcak mı? bakıyorum da buzullarını pek bir eritiyorsun. kastın mı var lan bize? ha bizim yüzümüzden diyorsun... ben mi nasılım? ben de hala dönüyorum... senden farkım yok sadece kutuplardan basık değilim. güneş beni pek ısıtmıyor senin aksine... eriyen buzullarım değil iç organlarım. senin sırrını çözemedik biliyorsun. ulan ben kendi meselelerimi çözmekten acizim senin olayını nasıl çözelim... yalnızlık zor sen bilirsin. o kadar kalabalık gezegende sen kendi uyduna dahi dokunamazken beni en iyi sen anlarsın. bir şeyler izin vermiyor işte. seni kendimle kıyaslama işine girdim galiba? abartmadım senin içinde milyarlar varsa benim de beynimde var!! yoo hayır ileri gitmiyorum. seni suçluyorum belki evet. ulan sen ki kozmik güçlerle birleşip içlerinde canlıları barındıracak güce sahip şey. sen bizle başa çıkamıyorsun!! ben nasıl yapayım. söylesene senin de mi suçun yok? ne allahın işidir mi? senin de başın sıkıştı demek suçu allaha atıcak seviyeye geldiğine göre... illa biri suçlu zaten. birini bulup suçlamalıyız! ya bi git ya. yav he he allah hıı taamm kapat hadi byss...

konulu monologum dünyaya mesaj olarak gönderildi!

iletim raporu: mesajınız iletilmedi!!
hakkımı helal etmiyorum...

allah birini kınayanın başına aynısını vermeden öldürmezmiş.dilerim allahtan aynı şekilde misliyle çekersin cezanı.
Dün biri diyor ki size dua edeceğim, entryim dünün en beğenilenlerine girmiş bu da girsin. Gerçekten dua edeceğim demiş. Böyle diyerek sokmuş entryi debeye bir de.

Resmen adam ülkenin durumunu, insanların olayını birkaç dakikada ortaya koymuş ya helal olsun.
Sanırım yaz okuluna kalıcam.
Çok mutsuzum bugün.

Edit:kaldım (küfür etmek istemiyorum)
bazen o kadar hoşgörüsüz ve tahammülsüzüm ki kendime ben bile inanamıyorum.
galaxy s5 aldığıma çok pişmanım sözlük.
pişman olmama rağmen lanet ettiğim telefonumla sırf ıphone sahiplerine inat en yakın dostummuş gibi davranmaktan bıktım.