bugün

birine yar dersiniz yaralarınızı kanatır, bir başkasının sevmesini istersiniz ama o sevgi organınızı taşlaştırır. en iyisi ne mi? merhametinizi ve iyi niyetlerinizi bir duvara asın. ve bu son olsun deyin.
twitter gibi ortamlarda, bir şeyi aşırı kaçıranlara ana avrat, cam çerçeve, dede nine ayrım yapmaksızın öyle bir sövüyorum ki, rahatlıyorum amk. özellikle akplilere. hay amk bak yine sinirlendim.
annem hırsız'a hırhız diyor...anadolu kadınının ağzından çıkan her heceye kurban olurum.
aşık olacağım kişiyle ilgili şimdiden hayaller kuruyorum sözlük. yalnızım.
tek burnum tıkalı, karın ağrısından, baş dönmesinden, ağrılardan ebem sikiliyor. mutsuz değilim sadece agrasif, ağzı bozuk, hastayım.
şu erkeklerden çektiklerime hiç girmiyorum zaten. cinsellik ve ruhsal yönünü geçtim artık, başka şeyler de var. en kötüsü hem de.
öyle yorgun ki ruhum anlatamam.
yine de benim hala umudum var.
günün ilk entrysini girmeye çalışıyorum sırf egomu tatmin etmek için. Eğer başarabilirsem kötü adam kahkahası atacağım.
Aşkını içinde yaşama zorunluluğu, kimselere diyememe durumu cok kotu bir durummuş be sözlük.

edit: efkârım birikti, sığmaz içime!
günün ilk entrysini girmeye çalışıyorum sırf egomu tatmin etmek için. Eğer başarabilirsem kötü adam kahkahası atacağım.

ekleme: günün on beşinci entry si olmuş. yeterince tatmin etti, şu an çok mutluyum mesela *
rahat bırakılmak istiyorum! rahatsız oluyorum artık!
#20922765 şiirlerimi kimsenin siklemediğini bilmek bazen üzücü oluyor.
sonra "siktir et" diyorum, "sanki onlar okusun diye mi yazıyorsun."

ha birde bir tane daha: "ah bu yağmur yalnızlığımmış, dindim efendim."
dedem hiç okumamış sözlük. yaşı 65 okula gitmek istediğini söyledi. ilkokuldan mı başlatsaki, ana okulundan mı acaba.

yok yok. en iyisi ilkokul.

görsel
o da beni düşünüyo mu sorusundan nefret ediyorum. hayır düşünmüyo bunu unutma ve kendini kandırmaktan vazgec!
ne olacağını çok merak ediyorum.
bir yaşıma daha girdim sözlük...
hayat çok ilginç bir şey lan öyle böyle değil. bir günün bir gününe uymuyor, dün aklının köşesine gelmeyecek bir sıkıntı bugün bütün gününü zehir edebiliyor. işte böyle zehir bir gündeyim vesselam...
sinirlendiğimde bazen duvar yumrukluyorum. eğer etrafta birileri varsa, elimin acısını içime gömüp hızlı adımlarla tuvalete gidiyorum. parmak uçlarımda zıplarken elimi sallıyorum, üfff amınskim kelimeleri de eşlik ediyor acıma...
Benim entry mi kimse niye beğenmiyor diyorum. Hemen kayboluyor ya ondan diyorum sonra. Ulan son entry'im en başta duruyor yine birşey yok mk.
(bkz: beni komik bulmuyor musun sözlük)
cok ilginc seyler oluyor ve ben sadece bakiyorum.
Her gün herhangi bir yazara 10 tane artı veriyorum.

Böyle artı vererek o yazarın bana dua ettiğini ve cennete gireceğimi düşünüyorum.

Dualarını eksik etmeyin.

-Seri artı oy veren melek
birine bağlanıp deli gibi seven kişilere bakıyorumda hep ailelerinde bir kopukluk olan kişiler. sonunda bendeki sorunu çözdüm ailemin bağları o kadar sağlam ki. demek ki ben ondan kimseye bağlanamıyorum. ya da sevgi eksiliği duymuyorum.
ağzınız kan kokuyor kuduz köpekler.
o kadar çok yenelikçiyim ve değişime açığım ki arkadaşlarımı bile sık sık değiştirmek zorunda kalıyorum. yalnız kalmaktan kortuğum yalan değil.
zaten karakterini bile tshirt değiştirir gibi değiştiren bir adamın da çok dostu olmaz.
itiraf etmeliyim ki insanlar beni sevmek için fırsat dahi bulamıyorlar. bugün sevdikleri insanla birkaç gün sonra sevecekleri insan aynı olmacayak. buna rağmen hayatımın çıkışını yakaladım ve her geçen gün her açıdan daha çok güçleniyorum. sanırım artık yalnızlık bile koymayacak.
yürüyelim bakalım.
Ben cidden boş beleş bir insanım.
eski, ilk ve tek sevgilimin, yeni sevgilisine aldanmadan benimle yatmasını destekliyorum. ne kadar iğrenç olsa da beni, yenisine tercih etmesi biraz hoşuma gidiyor. enişteye üzülüyorum ama ergenlerin ve alimlerin söylediği bazen beni avutuyor; "seven değil, siken yaranır."
bazen salak oluyorum. beynim 1-2 saniyeliğine duruyor.

banyo yapmaktan nefret ediyorum.

her şeye katlanabilirim ama eğer bir insanın duygusunun yapay olduğunu anlarsam o insandan nefret ederim.

uludağ sözlük'te her zaman haftanın en iyileri ve en kötülerine bakıyorum. her ikisinde de aşırı eğleniyorum. en kötülerine bakarken kişiliğimi birden troll olarak değiştiriyorum. deliler gibi kahkaha atıyorum. ayrıca trolleri oylamıyorum. biliyorum ki, eski oy verince seviniyor ibneler. *