bugün

ayak damarım şişti diye birden kendime damar tıkanması teşhisi koydum az önce ve şimdi de kalp krizi geçirmekten korkuyorum. bu yüzden gözümden uyku akıyor olsa da korkudan uyuyamıyorum.
itiraf edeyim spoilerin ne demek oldugunu bilmiyorum
edit: çok acımasız bi başlık amk.
acı ama gerçek bir itiraf
Sahura başlama saatine karar veremiyorum,5 dk daha bekleyeyim, 5 dk daha diye diye ezanla birlikte suya yetişiyorum.
az önce bir yazar bana mesaj attı, mesaj kutum yeşillendi ve mesajında ''yanlış tanım girdin, seni gammazlıyayım mı'' diye, içim bir hoş oldu sözlük, sanki yatak da bir kadın ile fuhuş operasyonunda basılmış gibi hissettim kendimi.
Her Ramazan ayında sigarayı belki bırakırım diyorum zira on yedi saat oruç tutuyoruz sigara içmeye vakit yok. Ancak işin enteresan tarafı iftarla sahur arası iki paket sigara içiyorum. Nasıl bi manyağım ben anlamadım.
çocukken gece korkunca ben: https://pbs-0.twimg.com/media/BNB0kfzCQAAY2OI.jpg
kafamda filler konusuz film çekiyor...
Ve sonra düşündüm, gülümsemekten başka ne yapabilirdim dedim .güldüm.
Bana karşi hiç dürüst davranmayan hayat benden dürüst olmami bekliyor. Sanirim zoruma giden bu. Daha beş alti yil öncesine kadar beni yerden yere vuran, gunlerce gün işiği görmeme engel olan sanki o değilmiş gibi şimdi de benden uslu bir kiz olmami istiyor. Enteresan... oysa ki bana aciyan gözlerle bakan o insanlari, bana hakaret edip kovan o canileri, ağlamama bile müsade etmeyen o mahluklari 'o ' çikarmişti karşima. Sen o küçücük bedene o kadar aciyi çektirirken, yerden yere firlatip gözünün yaşina bile bakmazken ben seni cezalandirmiyordum. Senden ricam bana bulaşma artik.
çoğu zaman entryleri okumuyorum.başlığı görüp entryimi giriyorum.
Daha bir ay önce kenarı açılan laptop'un şimdi de ekrani çatladı. Allahim ağlamak istiyorum ya of.
galiba geleceğimin anasını sikiyorum.
küçükken tek derdim bir tane daha fazla oyuncağa sahip olmaktı. o günleri özledim. hayat yalnızlığa alıştırıyo hiç acımadan.
Kan emicilere benziyorum şu aralar.
Mutluluk emiyorum bende.
onlar kan, ben mutluluk.
birilerinin mutluluğunu emiyorum ama yetmiyor.
iletisim bitince ne sevginin bir anlami kaliyor ne vicdanin. Hisleri cirkinlestirmeden dorukta birakmak lazim.

Bir iliskinin evreleri aynidir. Erkek kisisi ilgi gosterir, kadinin akli bulanir ve sever. ilk uc gun dostlar, ilk uc gunun tadina doyulmaz. Ucuncu gunden sonra yavastan iletisim kopmaya baslar. Bizli konusmalar zamanla azalir sen olursun ben olursun. Hatalar yuze vurulmaya baslanir. Memnuniyetsizlikler artar. Kadin kendini adama cabasindadir fedakarlik pesindedir bu evrede. Erkegin ilgisi zamanla azalir. Sevgisi artar belki, yorum yapilamaz. ilgiyle sevgi bir degil sonucta. Herkes sevgisini farkli yasar, yasatir. Aradaki bag alismisliktir, saygidir, vicdandir biraz. Sevgi sanilir. Erkek iyice bastan savmalara baslar.

(uyuklarken yazamiyorum uzatmayacagim)
Daha az konusulur gulusulur. iletisim azalir kopar zamanla. iliski kotudur. Flort ediniz. Flort de iliskidir ama her donemi iliskinin ilk uc gunu gibidir.
can sıkıntısıyla şükelaya basarken kendi entrymi gördüm.
http://inciswf.com/kmslpbqa.swf
başkasına bok atmaktan başka işe yaramayan insanları katledesim geliyor. starbucks'a hiç gitmedim ancak mc donalds, burger king vs. gibi bağımlı yapan bir firma olduğuna eminim. asıl itirafıma geleyim, ramazanı hiç sevmedim lan. insanlar aç olunca hayvana dönüşüyor.

bir ergen atlamadan yapayım şu espriyi.

- abi ramazanı sevmiyorum ben ya.
- o da seni çok seviyordu mna koyim, ehe.
- ...
sırf kilo aldım diye izne gidesim gelmiyor.
staj yerinde elektrik teknisyeninin yanına verdiler.tanisaniz en uyuz kişiler listenizin başına koyabileceginiz insanlardan sayın ustam.egoistin önde gideni.karşıki dağların efendisi. çileden çıkarmanın bi versiyonu.günden güne sinir katsayımı yükseltti. staj bitimine bir hafta kaldı ve ben de yaramazlık yapma ateşimi artırıyor.yazardaslarim beni iyi anladınız. muhabbetinize yardımlarınızı tavsiyelerinize açığım.

sevgiler.
bir daha topuklu ayakkabı giymicegim bugun milatım oldu bu son bacammmmm acıyor.
sarfettiğim her söz özlemimden.
bu sana veda gibi, kalbimi kaldırdım dün gösterimden.
hayatımın en berbat zamanındayım. yaptığım bir hata hayatımı kararttı. artık doğru dürüst yürüyemiyorum bile. sigarayı da bıraktım daha da zorlu oldu bu dönem.
bellki triptesin sen bi düşün dünün ne?
Bi kaç yıldır aklımdasın, bi kaç yılda görünme.
okumayan, düşünmeyen, güzel ama cahil kadınlarla bir yere kadar, insan yaşlandıkça fark ediyor.
bir kadın olarak söylüyorum, 2 kadın patronla çalışmak bir işkence! kaprisleri, algıları, evde kalmışlıkları, suratları pörsümüşlükleri, götten bacaklı oluşları vs vs beni deliiiiiii ediyorr!