bugün

seni birine anlattım bugün.
ikisi de gitti, kaldım mı ankara da bir başıma.
sözlükte iyi bir yazar olmaktan çok iyi bir okurumdur basen öyle başlıklara imza atan yazarlar var ki bakıyorum dönüp tekrar bakıyorum bir insanın bunu düşüne bilmesini anlayamıyorum insan bunu nasıl ve ne gibi bir yaşamdan geçerek düşünür ve yazar ve bundan nasıl rahatsız olmaz hala çözemedim bi fark var gerçekten bazı insanlarla insan arasında .
bir arkadaşımdan çok fena işkilleniyorum.
Şimdi sen bana yazmıyon ya kafamda binbir senaryo var acaba öldünmü ?
U20 milli takımını fazla abartmış. Bizim futbolculardan bir cacık olmaz.
Hayatın anlamsız geldiği dakikalar. (yalan dünyaya bile gülmüyorum şu an o derece)
bazen bi arkadaşla konuşurken içimdeki manyak çak lan iki tokat diyor... yemin ediyorum . tutmuyorum kendimi..
twitter fenomenlerine ayar oluyorum. öyle böyle değil tiksiniyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=Qjg5NGg40Xs bunu dinliyorum. her şey çok güzel (!) amına koyim. tüm algılarımı kapatıp ot gibi yaşayasım var.

bi insan düşün, hiç arkadaşı yok, abartısız hiç ama. insan mı lan bu? insan mıyım ben? arkadaş dediğim bir kişi kalmıştı en son, yalanları döküldü ortaya.

bunalıyorum be sözlük. vallahi bunalıyorum. artık seninle arkadaş olmaktan sıkıldım sözlükcan, defterle bagetle arkadaş olmaktan sıkıldım, gerçek arkadaş istiyorum ben lan, yok amk yok. başlarım sevgilisine, o olmasa da olur dost lazım insana. kardeş gibi arkadaş lazım.

çok mu katlanılmazım lan, mecbur muyum buna acaba, hakediyor muyum? diğerlerini bilmem ama, hakediyorum amına koyim.
bugün benim doğumgünüm. *
madem mutlu olamıyorum, bundan gayri "ben mutlu olamıyorum bari diğer insanlar mutlu olsun" mantığıyla başka insanları mutlu etmeye çalışcam.
Matematiğim iyiydi aslında ama senden sonra kendimi hiç toplayamadım.
yalnız kalınca dinlediğim şarkılar öyle tuhaf hissettiriyo ki sözlük birden mutsuz, hüzünlü oluveriyorum.
müziği kapatsam hislerim yarım, kapatmasam uykum yarım...
napayım ki? insan geçmişte kalanları içinde tutmak zorunda kaldığında içten içe yanıp sönüyo işte.
tanrııım şu an öyle bi duygu patlaması içerisindeyim ki bütün şarkılar sanki beni anlatıyo galiba sinirimden ölücem. elveda şimdilik.*
5 günlük çaylaklıktan sonra yazamaz oldum sözlük. öyle mal gibi kaldım, başlıklar akıyor, iki cümle edemez oldum. en güzel çağımda beni çaylak edenler utansın.
yataga girdim uyuyamiyorum.dertliyim cok dertliyim. Kimseye anlatamiyorum.olmek kurtulmak istiyorum. Eriyorum gunden gune.
Allahim al canimi.
platonik aşk yaşadığım zamanlar gerçek dünyadan kopuyorum ve kendi kendime triplere giriyorum.
Allah'a "Tanrı" diye hitap eden; anadan-babadan Müslüman ama "popülariteden ecnebi olma yavşaklığı" diye bir gerçek var.
sözlük, bitmiş galiba okulu, emin değilim. sevgilisiyle beraber ankara'da olması lazım şuanda. bu şehirden gitti artık bunu kabullenmem lazım. eninde sonunda gidecekti zaten. hala aptal gibi karşılaşma hayalleri kuruyordum ben de. bugün gerçekleri çarptı yüzüme dostum(!) dediğim insan. bir de 'iyi ki gitti' dedi ya içim acıdı sözlük. ben de gidebilsem sözlük. alıp başımı gidebilsem. ama bir daha görmezsem ben onu çok özlerim ki...
aşk nasıl bir şeydi unutalı çok oldu.
karşılık beklemiyorum, gelmeyeceğini de biliyorum herhangi bir karşılığın. ama yine de aşık olmak istiyorum. sanırım ben aşka aşığım, o duyguyu hissetmeyi .çok seviyorum.
biri beni aşık etsin, sonra da yüz vermeyip süründürsün razıyım. aşkın acısı bile bi başka.
evet manyağım biliyorum.
kardeş firmadan bi iş arkadaşım çay içmeye çağırdı bugün.

gofret falan aldım gittim. hayalimde çaya bisküvi batırıp yemek vardı. adam bir konuşmaya başladı. ömürler yetmez dinlemeye.

çayını tazelemeye gitti nefes aldım. gelirken koridorda başladı devam etmeye. kendimi saatler sonra dışarı zor attım. çırılçıplak ve çaresiz hissediyordum kendimi. adeta çenesiyle ırzıma geçmişti.

buradan sana sesleniyorum mustafa.

ömrümü yedin.
hayatımdan 3 saati ızdırap içinde çaldın.
sana bi daha çaya gelen erdem' i siksinler.
seni bayılana kadar içirmezsem adam değilim. ama sen değil ben bayılana kadar. ondan sonra istediğin kadar konuş.
rumuzum ismim olduğu için itiraf edemiyorum. ahanda itirafım budur.
Kral Tv'nin altından askerdeki yarine selam yollayanlarda nasıl bir aşk var aq.
nefes alsın yeter dedim, beni gören kız nefesini tutuyo amk.
Yalnızlığın daha iyi bir fikir olduğuna alıştırdım kendimi.