bugün

sabah 7 den beri çişim var saat 10 oldu ve halen bilgisayarın başından kalkmıyorum. ördek almayı düşündüm geçen gün. ciddiyim.
şu futbolculara küfür edenleri anlamıyorum, ee onlar sahada küfürleşiyor, kavga ediyor ki kendiside onların yerinde olsa aynı şeyi yapıcak çünkü o ortamın psikolojisi öyle, sende onlara küfür ediyorsun senin ne farkın kaldı o sövdüğün adamdan. yani herkes aynı birbirlerinden farkı yok, düzgünce kınamak eleştirmek dururken biz küfüre devam.
canım o kadar çok sıkılıyor ki, 12 dakikadır ayna karşısında kendime baktım.
kafami dağıtmak için şu sözlükten daha güzel bir yer bulamıyorum. bulduğum her boşlukta sözlüğe giriyorum eskiden sadece bilgisayar başında girerdim akilli telefonların hayatimiza girmesiyle daha sık uğramaya başladım. her neyse böyle sözlükte uzun uzun yazilar yazan yer yer huzunlendirip yer yer güldürenlere hep ozenmisimdir. bilmiyorum belki de onun icin böyle uzatiyorum. boyle sozlukten arkadaslari olanlar var ya onlar da cok ilginc hic tanimadigi belki zirvelerden tanıdığı arkadaşları var. mesela benim nickaltimda 2-3 yorum var . uzun zaman oldu geleli bu sözlüğe neden nasil uye oldum ben bile bilmiyorum neden uludag sözlük onu da bilmiyorum uyeligimden beri okuyucu olarak kaldim onu fark ediyorum 100 tane mi ne entry girmisim simdiye kadar siklenmeme sebeplerimden biri de bu demekki. en güzel yani da boyle buraya icimden veya başımdan geçen olayları yazarsam kimsenin benim kim olduğumu bilmeyecek olmasi ama öyle bir sey yazmadım henüz bu da kötü tarafi-buraya uzgun surat yaptim sayin- neyse sacmalayamadim bile eger okuduysaniz hayatinizdan birkac saniyeyi cidden boşuna çalmış gibi hissediyorum.
çok sevdiğim ülkemin geleceğini karanlık görüyorum. asıl üzüldüğüm husus ise vatandaşlarımızın büyük bir kısmının felakete sürüklendiğimizin farkında olmaması, kısaca cahillikleri.
Annem artık susmayı öğrensin. Evi otel gibi kullanıyormuşum. Evet arkadaş evet evi otel gibi kullanıyorum zaten yılda 1 ay ancak gelebiliyorum sen neyin çabasındasın. Anneler günü dedik sürpriz yapalım dedik ta nerelerden geldik yaptığı işe bak ya. Yılda 1 ay kalma kararı almıştım artık 1 hafta kalma kararı aldım. Al evini tepe tepe kullan sevgi yoksunu.
sevgilimden onun iyiliği için sevdiğim halde ayrıldım. suan benden nefret ettiğine eminim ama olsun.
Kendimi tecavüzcü gibi hissediyorum.
kendini geliştirmiş kültürlü kızları çok sevip takdir ediyorum.
genelde ülkemiz kızlar amannn ne işime yarayacak ki der odun gibi gelip giderlerdi.
yıllardır iphone kullanan bir adam olarak geçen cumartesi günü sinirlenip bıraktım kullanmayı. şerefsiz şeyin en önemli zamanda şarjının olmaması çileden çıkarıyordu beni.

gittim bi telefoncuya 40$ ödeyerek samsung marka kamerasız ama renkli ekranlı eski bir telefon aldım. Cumartesi gününden beri açık telefonum ve yalnızca 1 diş şarj gitti. En azından 1 hafta gider bu bana. teşekkürler samsung gadanı alırım senin.
bu dünyada arkadaş görünümlü şerefsizler var. Biraz önce gördüm.
akp ve hükümetten hiç bir zaman bu kadar nefret etmemiştim...
deniz baykal ı özlüyorum sözlük.
hiç olmazsa chp sıkı muhalefet yapıyordu, ülke menfaatleri en ön düşünceydi.
şimdi öyle birşey yok.
nereden gelirse gelsin dağlardan, kuşlardan, denizden, insandan, ottan, böcekten, çiçekten. gelsin de nereden gelirse gelsin! bir hişt sesi gelmedi mi fena. geldikten sonra yaşasın çiçekler, böcekler, insanoğulları.
hişt hişt!*
ak partiden,
bakanlarından,
badem bıyıklılardan,
ampullerden
ve en önemlisi recep tayyip erdoğan'dan nefret ediyorum.
(bkz: ben ekşi sözlükten başlık çalmaya gidiyorum)
karnım çok acıktı ve bunu kimseye söyleyemiyorum.
halen o kız mesaj attığında yüzüm gülüyor içim bir hoş oluyor. bırak git beni diyemiyorum artık. sevgili de olamıyoruz. ayıp la yaptığın.
çok önemli bir konuda itirafta bulunmaya gelmiştim. buraya bile siyaset bulaşmış. vazgeçtim.

sözlükte siyaset konuşunca ne oluyor anlamıyorum ki. ülke konusunda bu kadar endişeniz varsa meydanlara çıkın, tepkinizi gösterin. şuraya eğlenmeye giriyorum. siyasetten başka hiçbir konu yok. haber sitesi mi sözlük mü belli değil.
yemek yapmayi seviyordum artik daha cok sevecegim.*
sözlük yazarlarının ruhunda, aklında ve içinde birikenleri dışa vurumu.

itiraf etmezse ölecek hastalığı
Ben okula gitmediğimde sanki herkes benim dedikodumu yapıp kahkahalarla gülüyormuş gibi geliyor. Sanki çok önemli şeyleri kaçırmışım gibi.
memuriyete başladım sözlük gözümde gözlük kollarımda kolçaklar oluştu otomatik olarak
badem bıyığın çıkmasını son anda durdurdum
ve hiç beklenecek şey değil mesai saati sonunu beklemek.
bir erkege 3 numara sac yakisiyorsa, o erkek her turlu yakisiklidir. *kendimden biliyorum*
Boşver be göztepe'm boşver.. biz amatörde bırakmadık senin renklerini armanı şimdi mi bırakacağız. iyi gününde, kötü gününde en kötü gün bugünse bugünde Göztepe ulan.