bugün

Bu zamana kadar hic sevgilim olmadi. Yani el ele tutusup bir kafeye gitmedim karsi cinsle. Bir cocuk var. Ondan hoslaniyorum. Ayni sekilde o da benden hoslaniyor ama benim cekingenligim ve agresifligim yuzunden yaklasamiyor tam da. Benimle mihabbet etmeye calisiyor utaniyorum. Bilmiyorum. Ne yapacagim. Cok uzgunum. Sazan avi filan diyenlere ok bye...
hayata geri döndüm.
sigarayı bıraktığım için çok pişmanım. ne güzel içiyordum ya.
hicbi sey yapasim yok hicbi sey de yapmiyorum zaten sözlüğe de girmek istemiyorum hicbi sey yapmak istemiyorum.
garson olsam bunun votkası az diye gönderilen bardağı müşterinin kafasından aşağı dökerdim.
dostum bu insanlar niye böle? sabır cümlesinden bile soğuttular beni. bunların beyni örümcekleşmiş, hiç mantıklı konuşmuyorlar, ileriye bakmıyorlar.
Az once dusta tam 40 dk boyunca sicak suyun altinda, dusuncelerimin suyla birlikte akisini gozumu bile kirpmadan izledim. Sanirim iyi degilim. Biraz psikolojik destek hic fena olmaz. Net.
insanları bi' daha görmeyecek olmaya değil de seslerini bi' daha duymayacak olmaya üzülüyorum.
alnımın ortasında çıkan ve üç gündür benliğini koruyan sinsi sivilce yüzünden arkadaşlarım bana headshot diyorlar.
rükûya gidince hep başparmağımı kütletesim geliyor yahu. ben yapmasam da alıştığından kendi kütlüyor.
akşam akşam pes 2013 de teyze oğlu ile maç yaptık, 5-3, 5-3, 2-1, 2-0 gibi skorlar ile teyze oğlunun eline verdim ve yendim, 5-1, 2-1 skorlar ile yenildim, toplam da altı maçın dördünü kazanarak resmen orgazm oldum, akşam akşam nasıl keyfim yerine geldi anlatamam sözlük, şerefsiz hıyarın suratı kıp kırmızı oldu sözlük, bu gece neşem oldukça iyi, ne diyelim her günümüz böyle olsun.
Hayatim boyunca elit bir kiz olamadim. Restaurantlara gidip sadece salata yiyip donemedim. Tiyatrolara gidip jaaz dinlemedim. Duzgun turkce icin yirtinmadim. Ve bu halimden gayet memnunum. Ha bu arada lahmacun var yen mi ?
istesem yapabileceğim bi çok şeyi yapmıyorum, üşeniyorum galiba.
Boşanmak istiyorum.
Kusura bakma ama otuz beş yaşındaysan ve 'sevgilimin internet pakedi bitmiş' diye bi cümle kuruyorsan, sen safkan sübyancısın arkadaşım.
internet cafe bilgisayarı arşivinde 2 saatte flaş belleğime 7 film, 1900 müzik yükleyerek rekor kırdım.
asik oldugum kiz erkekleri sadece para basari popi gibi seylerle degerlendiriyor sozluk. bi de ustune onu ne kadar sevdigimi, ona ne kadar deger verdigimi gormeyerek beni kanka statusune yerlestiriyor.

(bkz: vazelinle sikseydin bi de)
Şu an Muğla'da hemşirelik okuyan liseden bi canımın içi var. Keşke yüzüne adam gibi bakıpta, "gitme, senden ayrı kalmak istemiyorum bırakma beni" diyebilseydim. Ama bilirsiniz insanın böyle yol ayrımlarında beyni bi an pause a basıyo. Keşke diyorum ama neyse, olsun benim hala umutlarım var.
(bkz: umut var yen mi)
okumadan önce sevgili yazar unutma, deniz ayısından tutta böceğe kadar tüm canlılar dişisi için kavga ediyor. sevgili sözlük kız arkadaşımın eski sevgilisi *sağda solda sevgilim hakkında konuşuyormuş. pazartesi konuşacağım çocukla ama büyük ihtimalle kavga çıkacak. millet sınavla uğraşıyor ben böyle karı kız ne olacak halimiz bilmiyorum. bu arada döversem 50 tane entry okuyacağım bu başlıktan. eksilemeden önce bi kere daha düşün. doğa dedik dişi dedik.
edit: ayrıldık
bir öğretmen adayı olarak ister istemez bazı durumlardan ders çıkararak veya bir şekilde bazı taktikler geliştirerek bunları öğretmen olunca çocuklara anlatacam veya öğretmen olunca bu gibi durumlarda böyle böyle davranacam diye hayal kuruyorum, ancak kısa süre sonra bunları unutuyorum. ah bi günlük tutabilseydim. bu da ikinci itirafım oluyor sanırım.
alnımın ortasında çıkan ve üç gündür benliğini koruyan sinsi sivilce yüzünden arkadaşlarım bana headshot diyorlar.
hayvanlara eziyet eden serefsizleri öldurmek istiyorum.
kodumun dünyasında neyi sevsem kaybettim.
Hissediyorum.
Bir gün ondan mesaj veya arama beklediğimde kalp krizinden öleceğim.
Bazen gerçekten yüzsüz oluyorum.
özledim ama neyi özledim bilmiyorum. hakkaten bilmiyorum.