bugün

omeglada kız görme umuduyla gezip az zik görmedim.
bir ferrari alacak kadar bile param yok sözlük. z4'e var ama.
bilmediğin şey de değil hani ama tekrar bil, seni çok kıskanıyorum.
bi kadınla sevişmeden önce "bu bina depreme dayanıklı mı?" diye soruyorum. işte öyle bir hayvanım ben.
Tamam biraz tuhaf olacak ama ben hep bir "inci Sozluk" hesabim olsun isterdim. bu hepinize tuhaf gelebilir. hatta bazilariniz 'Ee o zaman niye buradasin gitsene o zaman' diyen de cikar, beni arasina alan da. bende acimi dindirmek icin buralara kadar geldim. ve basardim, ayrica sozluk sen benim hayata karsi dik durmami da sagladin. Butun arkadaslarim futbolu cok iyi oynuyordu. bende onlarin yerinde olmayi cok istiyordum ve basardim. bu da senin sayende sozluk. ancak hala bir problemim var. bunu yasamayan kimse yoktur bu belli bir hayat kurali. her gun camdan bakar ve derdim ki benim ne zaman bir sevgilim olacak. ancak hala basaramadim. yazar kardeslerim ayrica sizden destek istiyorum. ha birde biz en iyi arkadaslarin oldugu bir gruptuk. ancak simdi hepimiz baska yerdeyiz ve baristirmak benim gorevim oldu. bu konudada yardim bekliyorum. yani. S.O.S.
facebookta 3 tane takipçim varmış lan sözlük. şaşırdım ulan valla. hangi manyak beni neden takip eder ki. hayır öyle erotik pozlarım da yok. allah allah şaşırdım lan.
sketchtoy denen sitenin bokunu çıkarcam!
Tamam biraz tuhaf olacak ama ben hep bir "inci Sozluk" hesabim olsun isterdim. bu hepinize tuhaf gelebilir. hatta bazilariniz 'Ee o zaman niye buradasin gitsene o zaman' diyen de cikar, beni arasina alan da. bende acimi dindirmek icin buralara kadar geldim. ve basardim, ayrica sozluk sen benim hayata karsi dik durmami da sagladin. Butun arkadaslarim futbolu cok iyi oynuyordu. bende onlarin yerinde olmayi cok istiyordum ve basardim. bu da senin sayende sozluk. ancak hala bir problemim var. bunu yasamayan kimse yoktur bu belli bir hayat kurali. her gun camdan bakar ve derdim ki benim ne zaman bir sevgilim olacak. ancak hala basaramadim. yazar kardeslerim ayrica sizden destek istiyorum. ha birde biz en iyi arkadaslarin oldugu bir gruptuk. ancak simdi hepimiz baska yerdeyiz ve baristirmak benim gorevim oldu. bu konudada yardim bekliyorum. yani. S.O.S.
içimdeki boşluğun bazen dayanılmaz olduğunu hissediyorum. canımın acısı öyle ağır geliyor ki nefes almak bile zor oluyor hıçkırıklarımın gözyaşlarıma karıştığı anlarda.
etraftakiler bunalım falan diye atıp tutuyo, bir sorun olduğunda burunlarını sokmayı çok sever çünkü benim saygıdeğer dostlarım.
hepsinin canı cehenneme!
Kalbime aşkı üfledin bir kere. Bundan sonra beni yok ederek kendini var edemezsin. Ve bir gün gidersen, kendi cümlelerinle git benden; benim sana armağan ettiğim aşkla değil...
evde kalıcam ve çocuk doğuramayacağım diye felaket endişeleniyorum.
unuttum demek bile hatırlamakmış meğer.
20 yaşında gelecek endişesi ile hayatımın en karamsar dönemindeyim.
tehlikeli şeyler hissediyorum. adını koyamadığım.
bu yüzden çevrem neden kaçıyorsun gibi sorular soruyor. aslında kaçmıyorum sadece anlatacaklarıma kimsenin tahammülü olmayacağını biliyorum. zorluyorlar. yalnız kalmak ve biramı yudumlarken sigara mı içmek istiyorum hepsi bu. bu aralar buyum, biraz yorgun, azcık asabi, ve sessiz.
dünya yansa umurumda değil. ne kadar sürer bilmiyorum. ve bu itiraf mı onu bile bilmiyorum.
cok kiskance ve uangacim ve bu ikisi bir arada hic iyi olmuyor.
ek olarak kendime guvenim sifirin altinda.
bazen kafami abuk seylere takiyorum
ve kafami onemli olan hic bir yere veremiyorum.
biri beni izledigi zaman cok utaniyorum.
hiç kimse bana hoşgeldin demedi.
geceleri dellenip sabahları sakinleşiyorum.ben bir shewolfum!
arkadaşım dediğin heriflerin akıllarının fikirlerinin hatun tavlamak, yatmak olmasından,
dostum dedigin kız arkadaslarının da arkandan iş cevirip hayatında ki erkegin pesinden koşmasından bıktım.
hayattan soguttunuz lan beni! lanet olsun sizin gibi karaktersiz insanlara.
insan öldürmek suç sayılmasaydı bu ülkede ciddi katliam yapardım acımadan!
itiraf ediyorum benden adam olmaz.
gözyaşları damlalarının şiirlere dökülüşünü izliyorum ve onlarda boğuluşumu.*
itiraf ediyorum.

karşımda ki insanın haksız olduğunu bilsem bile sen haksızsın diyemem. Hakkımı savunmaya çekinirim. içten içe "bırak öyle bilsin" derim.

yazık bana. eziğim lan ben.
http://www.cezmikalorifer...m/oyun/oyna.php?id=709387

yarım saattir bu oyunu oynuyorum. çok iyiyim paso "congratulations" diyo sözlük. üçüncü yarışta o balonlardan kaçmayın bu arada ne kadar vurdun o kadar iyi evet.
keşke canım çok acısa da ağlasam. başka türlü ağlayacağım yok çünkü. hani ağlamamak için kendinizi zor tutarsınız bir yumru oluşur ya boğazınızda. işte ben o yumruyu günlerdir boğazımda taşıyorum. bunu dinleyince ağlarım dediğim şarkılarda bile ağlayamıyorum. biri gelsin suratımın ortasına geçirsin bir tane 'kendine gel!' diye. ama çok acısın canım, osmanlı tokadı atsın bana yüzümde 5 tane parmak izi çıksın. o zaman ağlarım belki.
Gerçekten de hayallerimizi gerçekleştiren birileri var şu hayatta.
bu hayatta (özellikle kızlar için daha baskın bu kural) seven sikilir, siken sevilir, kimseye çok değer vermeyeceksin, fazla ilgi göstermeyeceksin.